Skocz do zawartości


Zdjęcie

Floro Fighting System


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Floro Fighting System
Po pierwsze: bardzo mnie cieszy ze zostal utworzony ten dzial.
Po drugie: na stronie PFS (adres ponizej) pojawiaja sie artykuly i beda nowe na temat KI oraz Floro Fighting System
To tak na poczatek...

Jednak glowny watek jaki chcialbym "pociagnac" to zagadnienie uwspolczesniania i ulepszania tradycyjnych FMA. takim przykladem jest wlasnie Floro fighting System ktory powstal w wiekszosci z Kalis Ilustrisimo, szermierki i przede wszystkim wlasnych doswiadczen i przemyslen Raya Floro. Caly czas Ray poszukuje rozwiazan i ulepsza to, co moim zdaniem i tak o krok wyprzedza innych.

Moze znacie jakies inne przyklady, inne nazwiska ludzi, ktorzy w ten sposob takze pracuja nad ulepszeniem jakis tradycyjnych FMA?
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Floro Fighting System
Ciekaw jestem czy za przyklad moze posluzyc Combat Kalaki??? Co sadzisz o tym Kenjiro???. Co do Floro to uwzam ze jego dociekliwosc i chec poznania wiecej... jest doskonałym przykladem na ewolucje sw i szukanie czegos nowego, ciagle samoksztalcenie, a nie jak w niektorych przypadkach zdobywanie ciaglych danow na swoim pasie. W kazdej dyscyplinie mamy do czynienia z nasladowcami i wizjonerami, jakkolwiek nie krytykuje nasladowcow, ale to wizjonerzy pchaja ten wozek dalej.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Floro Fighting System
Chyba bym nie osmielilbym sie przyrownac Raya do ludzi z CK...Jednak moge sie mylic bo ich nie znam, a swoja opinie buduje jedynie na zaslyszanych informacjach, bardzo negatywnych...
  • 0

budo_braingame
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Floro Fighting System
ale ja mogę przyrównać, bo znam...
Aabaniol, przestań wsadzać palce miedzy drzwi a framugę..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

2 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024