Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak sie znowu przelamac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
no coz.. ja pare razy "rzucalem" treningi. i to nie z powodu jakiejs tam milosci tylko... nie wiem dlaczego. w kazdym razie tyle razy ile rzucalem tyle razy wracalem (3-4). efekt jest taki ze swoj niebieski pas mam od 1993 (tak przynajmniej jest napisane na certyfikacie ;) ). gdybym nie rzucil treningow, to kto wie... dan pewnie juz by byl (moze nawet niejeden). a tak? moge sobie tylko pluc w brode. jeszcze troche i bede za stary (poki co 21 ;) ). na szczescie zbliza sie egzamin i moze w koncu zrzuce (przynajmniej czesciowo) ten kolor.
a moja rada? cwicz mniej, np 2 razy w tygodniu...
i bardzo dobry byl pomysl zeby zaprosic chlopaka na treningi.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Pomysl niby dobry, ale moze to wywolac u obojga zasadnicze problemy z koncentracja na treningu. :) Kiedys zreszta juz byl temat czy cwiczyc z "druga polowka" i troche ludzi bylko z tego co pamietam przeciwko cwiczeniu z nim/nia w tej samej sekcji. :)
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
z tym chlopakiem to tak,ze on preferuje bardziej studenckie imprezki (czyt.browary w wakademiku) i za TKD nigdy sie chyba nie zabierze.Woli plywanie i pilke...;)kazdy lubi co innego,wiec go nie zmusze. A jesli chodzi o reniowanie z druga polowka..mysle,ze to czasami niezbyt dobra sprawa-widze to z obserwacji znajomych parek w naszej sekcji.Ale wg mnie to fajna sprawa jezdzic sobie razem na zgrupowania,zawody i jakies inne imprezy klubowe;)
  • 0

budo_sirkrzysztof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Jeśli chodzi o parki w sekcji to z dawnych czasów mam podobne wrażenia. Ale popieram zdanie Brusa: nie zrywaj kontaktów z TKD. Chłopak może odejść (czego Ci nie życzę :-) ), a Ty zostaniesz z niczym. Jeśli masz mało czasu na treningi, to pojaw się w dojang przynajmniej te 2-3 razy w tygodniu, by utrzymać formę. Warto się zastanowić też dlaczego w ogóle zaczęłaś trenować. Być może problem jest w motywacji, która wtedy była a teraz nie.

Nie, nie jestem psychoanalitykiem. Nie bój się ;-)

Krzysiek
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
nie,spoko,nie mam obaw;)))

A dlaczego zaczelam trenowac??bo po skonczemniu podstawowki brakowalo mi sportu i tyle..a dlaczego tkd?bo byla fajna atmosfera na treningach,fajni ludzie i dobrze mi szlo;)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Heh, to akurat prawda, że na studiach a własciwie u schyłku studiów na wszystko jest mniej czasu. Mam ten sam problem. Akurat druga połówka nigdy mi w niczym nie przeszkadzała, bo jak zaczynała to się jej pozbywałem :) Ale wracając do meritum: prowadzę taki tryb życia, że zajęte godziny mam bardzo nieregularnie rozmieszczone. Bawię się trochę w politykę co oznacza liczne popołudniowe zebrania, planowanie i organizację różnych rzeczy, wyjazdy. Do tego praca na własny rachunek, którą wykonuję wymaga częstego i nielimitowanego siedzienia przed komputerem. Od paru lat ćwicze na siłowni i na szczęście nie zdarzyło mi się przerwać na dłużej niż miesiąc - ale z regularnością jest już problem. Niestety z MA jest już gorzej - treningi zawsze są po południu. Byłem na paru różnych, fajnych sekcjach - i niestety do żadnej nie dałem rady się przypiąć na dłużej, mimo chęci. Bo co i rusz wypadało mi coś akurat w czaie treningu, a jak przychodził jakiś większy projekt, to i miesiąc się zarywało, a czasem trzebaby gnac z jednego końca aglomeracji na drugi, potrenować a potem znów jechać gdzie indziej..uech, a przy okazji usiłowałem nie zaniedbać siłowni. Cały czas sobie mówię, że od następnego miesiąca uporządkuję sobie to wszystko, i na tym się kończy... a jak jeszcze dojdzie mi do tego jakaś normalna praca od 7 do 15, za którą też się rozglądam - to już kompletnie zwariuję :evil: Konkludując - Madzia, nie martw się, masz dużo lepiej niż ja :P Nie masz jeszcze całego świata na głowie :P ,to kwestia rozrysowania sobie grafiku: chłopak-treningi. Chyba, że Ty faktycznie wypaliłaś się już jeśli idzie o TKD, i tylko tak Ci się wydaje że to wina faceta :wink: :D
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
ja nie mowilam,ze to wina faceta, bron Boze..(jakby on to przeczytal to mnie udusi;))) kiedys to by;lo tak,ze rezygnowalam ze wszystkiego co bylo w czasie treningow-bo trening byl tym najwazniejszym elementem dnia. A facet...hmmm....on po prostu mi wypelnia duzo czasu i zal mi np.isc na trening zamiast sie z nim spotkac i wybrac na romantyczny spacer...;))
  • 0

budo_sirkrzysztof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Zamiast treningów można ograniczyć spotkania z facetem. Wtedy będzie jeszcze bardziej romantycznie (a przynajmniej on nie wpadnie w zarozumiałość ;-) )
  • 0

budo_sirkrzysztof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?

"(...)ja nie mowilam,ze to wina faceta, bron Boze..(jakby on to przeczytal to mnie udusi;))) (..)"


To masz powód, byćwiczyć chociażby obronę przed duszeniem :-)
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Temat jest : Jak sie znowu przełamać.
Mysle ze nie trzeba sie przełamywać , tylko obecny stan rzeczy zaakceptować. "Przełamując sie na siłe , mozna tylko pogorszyc , bardziej sie zniechecić. Poczekaj troche w pelnej akceptacji tego wszystkiego , a zapewne któregos dnia poczujesz ogromny głod treningu , niczym narkoman. Z Twojego postu wnioskuje ze to raczej swieza miłosc , a wiec taki stan rzeczy jest normalny... Za jakis czas oboje bedziecie szukać swojej "wysepki" na ktorej bedziecie mogli pobyc sami. W Twoim wypadku bedzie to TKD.... moze za miesiac , moze za rok .... ale jesli to kochasz (TKD) , napewno tak sie stanie. !!! :-)
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Choong ma racje ja trenowałem wcześniej piłke wodną przez 6 lat jeździłem na zawody na mistrzostwa polski juniorów itd. nawet mam pare medali z tych mistrzostw i dla dziewczyny żuciłem ten sport jednak po 4 miesiącach zaczeło mi czegoś brakować i zapisałem sie na TKD i znalazłem drugą miłosć(chodzi o sport oczywiście) i jest super i mam teraz tak mocną motywacje że nawet nie moge jej opisać(motywacji). I ja też radze troszke przerwy i wkoncu zacznie czegos brakowac!!! :lol: Pozdrownia!!! :wink:
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
ja trenowalem przez rok bardzo intensywnie(5-6x w tyg po 2h) kickboxing.jezdzilem na zawody,wystepowalem na galach...nadszedl okres przygotowan do matury i przestalem chodzic.potem dostalem sie na studia i jakos nie moglem znalesc sekcji w nowym miescie(slabo szukalem)w koncu po 4 latach przerwy znow zaczalem trenowac(ale zmienilem styl na muaythai) i czuje ze to jest to! a moja dziewczyna mi w tym nie przeszkadza i mimo ze nie lubi sztuk walki, to chyba cieszy sie ze mam jakas pasje w zyciu...
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie znowu przelamac?
Moze poprostu problem, ktory masz teraz to nie tylko przez zwiazanie sie z chlopakiem i pojscie na studia, tylko nalozenie sie tego z od dawna przezwyciezanym wypaleniem, ktore zaczelo brac gore. To raczej na bank minie ale wymaga czasu.

Be patient my friend :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024