Skocz do zawartości


Zdjęcie

renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..
otóż chciałem zagadnać szanownych forumowiczów o te postać, którą miałem przyjemnośc poznać..czy ktokolwiek miał spospobnośc uczestniczenia w jakims seminarium lub obozie i być w dojo razem z tym naprawdę wielkim ( choć niskim :) ) człowiekiem?!
pozdrawiam
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..
Zdawałem u niego egzaminy i parę razy był u nas w dojo (AZS ZG - kiedyś tam ćwiczyłem).
Jak dla mnie super gość. Jest policjantem o ile wiem, dlatego ma bardzo praktyczne podejście do jj. Normalnie nie wiem co jeszcze dodać - jest pod każdym względem OK. :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..
tak zgadza się jest policjantem..a jesli chodzi o azs zg- to obecnie ja tam trenuję..i tesh miałem niezwykła przyjemnośc zdawać u tego człowowieka egzamin na pasek...
byłem również u niego w sekcji w świebodzinie jaka atmosfera tam panuje?!ech powiem tak( i nie przesadze :!: ),że gdyby tak było wszedzie ludzie na dźwięk nazwy ju-jitsu już ustawialiby się w kolejce!!!
ale tak nie jest..ale moze kiedyś...
pozdrawiam i..czekam na kolejne opinie o renshim
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..
bylam z tym czlowiekiem na 2 obozach i jeszcze wielokrotnie mialam okazje z nim sie spotkac na seminariach, zawodach itp. to jest wspanialy czlowiek, umie duzo, ma podjescie... o nim mozna pisac wszystko co dobre ale nie znam jego zlych stron, wlasnie planuje w najblizszym czasie pojechac do niego na trening
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..
do wodnika szuwarka:
kto prowadzi teraz treningi na azs'e wiem ze kiedys prowadzil je sensei piotr wypych jak teraz jest ?? i kiedy sa treningi tam i dokladnie gdzie ??
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: renshi mirek wiśniewski?! sekcja świebodzin..
... miałam okazje kilkakrotnie uczestniczyć w seminariach ...

... z tym naprawdę wielkim ( choć niskim :) ) człowiekiem

... fantastyczne przeżycie, duże umiejętności i realizm technik (teraz już wiem skąd :) ) ... nie miałam możliwości być na jego zajęciach, a wiadomo, że na seminariach jest niewiele czasu ... jednak człowiek ten zrobił na mnie wielkie wrażenie nie tylko umiejętnościami, bo ja tak naprawdę nie wiele wiem i praktycznie większość mistrzów może robić większe bądź mniejsze wrażenie ... jednak chodzi mi o to jakim jest człowiekiem ... zawsze uśmiechnięty, przyjazny mający fantastyczne podejście do adepta ... jak "krowie na rowie" każdemu wytłumaczy :) ... tyle z mojej strony ... mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję uczetniczyć w jego treningu ... najbliższy na stażu w Opolu o ile uda mi się pojechać ... mam nadzieję, że i On będzie
... Pozdrawiam :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024