Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_rlukasz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co wybrać?

Witam!
Kiedyś tam, przez jakieś kilka tygodni trenowałem BJJ, potem Krav Mage, jednak musiałem przerwać bo tak mi dojazd pasował że o 1 w nocy wracałem z treningu. Teraz przeniosłem się na studia do Warszawy i chcę zacząć pożądnie trenować. Cel - najpierw bojówka i ustawki, a za kilka lat jakiaś Legia Cudzoziemska albo coś podobnego w Polsce. Jestem w stanie trenować 5-6 razy w tygodniu (oczywiście jeżeli da się tak ustawić treningi) dwa systemy, najlepiej jeden pod kątem stójki, a drugi parkietu. Biorę pod uwagę zarówno systemy sportowe jak i militarne. Wiedząc jaki mam długodystansowy cel, co polecacie???
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Łukasz

  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

Cel - najpierw bojówka i ustawki, a za kilka lat jakiaś Legia Cudzoziemska albo coś podobnego w Polsce.


O rany - i studiujesz??? 8O przestraszony
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
Stojka : muay thay
Parter: Judo
Ja jakbym mial tyle czsu tak bym sobie zaplanowal treningi
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
Jezeli chcesz trenowac 5-6 razy w tygodniu to mozesz juz teraz zapomniec o studiach to po pierwsze. Chyba, ze jestes nie wiadomo kim i beda cie za uszy przeciagac. Z twoim podejscie zreszta ja do tej wawy bym sie wcale nie sprowadzal bo rzucasz sie na treningi jak szczerbaty na suchary. Co nie znaczy, ze powodzenia w tym co robisz ci nie zycze. A kluby jakie bym polecial to kluby MMA patrz: Shidokan, Vale Tudo, Hunter. Na forum na pewno znajdziesz linki do kazdego z tych klubow jak dobrze poczytasz.
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

Jezeli chcesz trenowac 5-6 razy w tygodniu to mozesz juz teraz zapomniec o studiach to po pierwsze. Chyba, ze jestes nie wiadomo kim i beda cie za uszy przeciagac.


bez przesady sam trenuje 6 razy w tygodniu i jakoś nienajgorzej mi na studiach idzie. Wszystkoi zależy od chęci i zorganizowania się.
  • 0

budo_mateo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?


Cel - najpierw bojówka i ustawki, a za kilka lat jakiaś Legia Cudzoziemska albo coś podobnego w Polsce.


Ja tam nie chcę na nikogo najeżdżać, ale myślałem, że jest to forum dla ludzi trenujących MA w innych celach niż napierdalanie się między sobą na ulicach. A przynajmniej dla tych co się z tym nie z obnoszą i nie chwalą publicznie :?
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

A kluby jakie bym polecial to kluby MMA patrz: Shidokan, Vale Tudo, Hunter.


przyłacze sie z pytaniem.
czy są jakieś kluby MMa w Krakowie ?

pzdr
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

przeniosłem się na studia do Warszawy i chcę zacząć pożądnie trenować.


Ale niedawno zacząłeś te studia ? A zamierzasz może porządnie studiować również ? To na ustawki Ci niewiele czasu by zostało... :rofl: :)
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
A dodatkowo - na parkiet to najlepiej się siatkówka i koszykówka nadają... :)
  • 0

budo_rlukasz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
Ogólnie to dzięki za odpowiedzi.
Do Mateo: Źle mnie zrozumiałeś, nie chwalę się czy coś takiego. Poprostu jak czytałem wcześniejsze odpowiedzi to często pojawiało się stwierdzenie "zależy w jakim celu chcesz trenować", więc starałem się konkretnie odpowiedzieć po co mi treninigi żeby dostać konkretne komentarze.
A co do walki na ulicy to chyba większość z odwiedzających trenuje dla ulicy. Jedni po to żeby jakby co się obronić (nie można wciąż spierdalać), a inni bo tak już mają że potrzebują walki i rywalizacji A jak ktoś chce się sprawdzić a nie nadaje się na zawody, to chyba lepiej żeby jechał na jakąś ustawkę niż obkładał przed barem niewinnych chłopaków?
Ps Nikt nie wspomniał o KM, C56, czy Sambo?. Dużo o tym czytałem i sam już nie wiem za bardzo co o tym myśleć.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
Mozesz polazic po wymienionych i sam zobaczyc co i jak. Skoro chcesz trenowac 5-6 razy w tygodniu to nie sadze aby problemem bylo dla ciebie przejsc sie i zobaczyc co, w ktorym klubie ludzie robia. Pierwsze lekcja zazwyczaj jest gratis.
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

Cel - najpierw bojówka i ustawki, a za kilka lat jakiaś Legia Cudzoziemska albo coś podobnego w Polsce.

No to, bracie, tylko Aikido... :roll:
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
sambo da best moim zdaniem... mielismy pare elementow z teog przekazanych przez senseia ktory byl na stazu z jakims gosciem od samobo i zrobilo to na mnie piorunujace wrazenie... dla mnie najlepsze...
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

A co do walki na ulicy to chyba większość z odwiedzających trenuje dla ulicy. Jedni po to żeby jakby co się obronić (nie można wciąż spierdalać), a inni bo tak już mają że potrzebują walki i rywalizacji A jak ktoś chce się sprawdzić a nie nadaje się na zawody, to chyba lepiej żeby jechał na jakąś ustawkę niż obkładał przed barem niewinnych chłopaków?

Ja np. nie trenuję dla ulicy. Jak zaczynałem to mi to nawet przez głowę nie przeszło ...

Cel - najpierw bojówka i ustawki, a za kilka lat jakiaś Legia Cudzoziemska albo coś podobnego w Polsce.

hmm...ja na razie wybrałbym szklankę zimnej wody :roll:
Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale służba w innych niż polska armiach jest zabroniona, więc jak Legia, to chyba do ojczyzny potem nie wrócisz ... ja bym się poważnie zastanowił ...
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
z tym zakazem to nie tak. skoro wlezliśmy do nato to już nie zamyka się chłopaków, którzy służyli w armiach państw nato. z tego co wiem prawnie syt nieunormowana, ale wyroki przestały zapadać
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?
Co nie jest prawem zabronione - jest dozwolone :)

A tak BTW. 6 razy w tygoniu da sie pogodzic z nauka, choc zalezy oczywiscie co studiujesz. Sesja to oczywiscie po czesci odpoczynek dla ciala a zwiekszona intensywnosc umyslowa wtedy trzeba zwolnic a tak normalnie to.......... byle sie kurzylo :)
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać?

Co nie jest prawem zabronione - jest dozwolone :)

"Kto, będąc obywatelem polskim, przyjmuje bez zgody właściwego organu obowiązki wojskowe w obcym wojsku lub obcej organizacji wojskowej,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."
art.141 kk.
Trzeba by jeszcze sprawdzić, jaki organ wydaje tą zgodę i jaka jest linia orzecznictwa. Możliwe, że umarzają postępowania.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024