Skocz do zawartości


Zdjęcie

przyzwoitka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

przyzwoitka
cześć!!

nietypowe ale mam lekkiego bulwersa na kilka osób - pytam kogoś będziesz tu a tu na stażu ? nie bo nikt z kumpli/sekcji nie jedzie. A często maja łebki blisko tak że kamulcem rzucić, ja żeby się nauczyć tego czy tamtego jeździłem aż do Francji, raz reszta sam - kimałem na dworcu w wiedniu jak wracałem, nikomu nie polecam :(

Zadaję sobie pytanie po co ci ludzie w ogółe cwiczą sztuki walki. no ale to taka moja mała dygresyjka, pozdrawiam wszystkich smiałych i gotowych na nowe wyzwania. :D

macie też takie sytuacje, czy Wasi znajomi są bardzie samodzielni.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka
Większości poprostu się nie chce albo nie mają kasy . Mój qmpel np. chodził na karate tylko dlatego ,bo ja tam byłem :| Spotkałem się z ludźmi ,którym rodzice kazali chodzić na treningi ,a oni wykręcali się sianem ,żeby chociasz jeden trening odpuścić :| Ludzie z różnych przyczyn trenują :)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka
zresztą brak kasy to poważny problem.
jeśli przyjmiesz, że trenujesz, zdajesz egzaminy, łykasz jakiś kompleks witaminowy (nie wspominając o odżywkach i suplementach) i że czasem trzeba dokupić jakiś sprzęt (cokolwiek; rękawice, karategę, ochraniacze itp), to wyjdzie średniomiesięcznie dobrze ponad stówę, rzadko więc ludzi stać na to by dołożyć kolejną stówę i jechać gdziekolwiek.
takich jak ty marcin jest niewielu. osobiście znam przypadek, że koleś wypuścił się na jakiś staż do francji (nie znam szczegółów, bo koleś od kravki, czyli inna dyscyplina). ale popieram i podziwiam.
i jeszcze jedno: jak dochodzą standardowe obowiazki, typu wymagający szef w dzień i wymagająca baba w nocy to i czasu na wyjazdy nie staje...
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka
jak jeszcze cwiczylem aikido,to nie widzialem wiekszego sensu w jezdzeniu na staze. w.g mnie niewiele to dawalo,a nawet mieszalo,bo "kazdy sensei moze pokazywac inaczej.i nawet jesli uczyliscie sie inaczej,to na stazu innego sensei musicie robic tak,jak ten sensei wam pokazuje" ( niedokaldny cytat z Asai sensei). wszystko fajnie,ale mnie to nie bawilo (pomijam juz fakt pieniedzy,bo to chyba problem wrecz standardowy) dlatego tez nie jezdzilem.i moze czesc ludzi mysli podobnie
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka
coz... wiele przyczyn losowych sprawia ze nie jezdzimy na staze.. i mozna to jakos zrozumiec, ale z drugiej strony jak ja sie zastanowie, nad swoimi wyjazdami, to zauwazam ze o stazach wiem duzo, duzo wczesniej, przynajmniej kilka miesiecy, wiec sie juz nastawiam na to nie tylko psychicznie, fizycznie ale i finansowo, wiec jakos poki co udaje mi sie na nie wyjezdzac... fakt... jak mi sie auto rozkraczylo to raz nie pojechalem, a bylo juz za pozno na kombinowanie czegos innego....

no ale jak to mowia, dla chcacego nic trudnego.. choc szczerze sie przyznam ze poki co na zadnym stazu za granica nie bylem :)
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka

Zadaję sobie pytanie po co ci ludzie w ogółe cwiczą sztuki walki. no ale to taka moja mała dygresyjka, pozdrawiam wszystkich smiałych i gotowych na nowe wyzwania. :D

macie też takie sytuacje, czy Wasi znajomi są bardziej samodzielni.


Hmm - moi znajomi chyba nie są bardziej samodzielni. Ale często tak jest że jak ktoś się zapisuje z kolegą/koleżanką na treningi to trudno potem samemu gdzieś pojechać - tego problemu akurat nie mam bo zapisywałam się sama.

Ale wydaje mi się że ćwiczę za krótko aby uczestniczyć w jakimś stażu - wolę przyswajać techniki na treningu w wolniejszym tempie - choć oczywiście mogę się mylić co do tego jak wyglądają staże ;) .
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka
nie do końca żeście mnie zrozumieli, ale dzięki za odpowiedzi :-)

chodziło mi o kwestię gadek typu, nie pojadę bo ten czy tamten nie jedzie, nie pisalem o kasie, z którą wiadomo jak jest :( Często się z tym spotykam, że na staże to niektórzy jadą, bo kumple jadą, więc po jakiego grzyba oni ćwiczą, to są często takie przeszkody terenowe zajmujące miesce.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: przyzwoitka
eeeeeeeeeeeee
no to to w ogóle do dupy
nigdy nie słyszałem argumentu, nie idę na trening, bo ty nie idziesz, chociaż sam widziałem, jak podczas kumite laski stały przez 30 sekund bez ruchu, bo żadna nie chciała uderzyć koleżanki...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024