Skocz do zawartości


Zdjęcie

TERRY WINGROVE w Polsce !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
co to był za weekend!!! :)
Widać klasę Sensei T. Wingrove
Jestem pod wielkim wrażeniem i do dzisiaj żyję jeszcze seminarium.
Faktycznie cała reszta "mistrzów" wypadła co najmniej blado na tle T.Wingrove.


Pozdrowienia dla Wszystkich obecnych na seminarium :!:

Mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym seminarium z Sensei Wingrove. 8)
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

Jestem pod wielkim wrażeniem i do dzisiaj żyję jeszcze seminarium.
Faktycznie cała reszta "mistrzów" wypadła co najmniej blado na tle T.Wingrove.


Cieszę się, że uważasz seminarium za udane... :-)
ale chyba nie było aż tak źle z innymi mistrzami ?

Zresztą poczytaj o seminarium na tej stronie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ciekawe, co inni powiedzą o technikach sensei Terry`ego .... :?:

pozdrawiam serdecznie... 8)
  • 0

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
seminarium było świetne, mam kolejny dowód na to jakimi umiejętnościami dysponują nasi "MISTRZOWIE" szkoda tylko że z takim zainteresowaniem i uwagą :roll: śledzili zajęcia z sensej Terym, mogli by wyciągnąć z nego wnioski
  • 0

budo_karasu ganko-na
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
Byłem, ćwiczyłem i wróciłem z Kalisza. To było niesamowite doświadczenie, choć dość bolące jak dla najmniejszego i najmłodszego uczestnika stażu. Sensej Wingrove jest dla mnie wzorem do naśladowania. Jestem zadowolony, że mogłem uczyć się od najlepszego i mam nadzieję że będzie jeszcze nie raz taka okazja. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników seminarium. : :D
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
jakieś fotki ze stazu?!dla tych którzy niestety mieli i nadal niestety mają sesję :X
  • 0

budo_karasu ganko-na
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
Co do zdjęć z seminarium, mam kilka ale jak na razie muszę zapytać sie swojego senseja o akceptację, zostanie wyrażona zgoda napewno parę wyślę do podanych dla mnie e-mail. Haj[/quote]
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
a pokazy mjr kupsa i treningi comabtu 56..jak wyglądały?!jakieś proste techniki?!czy bardziej zaawansowane?!
  • 0

budo_karasu ganko-na
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
Co do Combat 56 prowadzonego przez mjr Kupsa to jest sztuka która pobrała wiele technik z innych sztuk walki. Techniki był tam zróżnicowane co do mozliwości ćwiczących. Ja jestem raczej zwolennikiem tradycyjnego ju jutsu i staram się rozwijać w tym kierunku, a jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo ćwiczeń przede mną.
  • 0

budo_karasu ganko-na
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
:D :D Hej! Jak podobały się fotki z Kalisza , ja myślę że są świetne .Fajne zdjęcie przewagi małego nad wielkim . Pozdrawiam i zachęcam do oglądania . 8)
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

jakieś fotki ze stazu?!dla tych którzy niestety mieli i nadal niestety mają sesję :X


witam...już podaję adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] szukaj seminarium Kalisz...2004...

pozdrowienia

ErykM
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
hmhm..ale ona jest jakby to rzec nieaktywna :?
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

hmhm..ale ona jest jakby to rzec nieaktywna :?



niemożliwe... przed chwilą sprawdzałem...i teraz też....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
a zdjęcia z innych sekcji uczestniczących w Seminarium? ... nie bać się ... dawać linki :twisted:
  • 0

budo_takokumono
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
Witam wszystkich :D :D :D
Ja również miło wspominam Semiarium w Kaliszu jeżeli chodzi o techniki i osobę sensei Terrego Wingrova :) .
Jestem pod wrażeniem metodyki nauczania oraz ogromną więdzą jaką posiada sensei Wingrove.
Lecz jest również parę niemiłych wspomnień dotyczących między innymi osoby pana kapitana (osoby zainteresowane wiedzą o kogo chodzi :) ) i z niecierpliwością czekałem aż któryś z chłopaków Eryka ( tacy dwaj w brązowych pasach 8) ) po kolejnej próbie zrównania ich z jakimiś KLAWISZAMI ( próbując wydawać im rozkazy, wydzierając się na nich itd.) delikatnie mówiąc WPIERDOLI 7 danowi :twisted: ale widzę że chłopaki nerwy mają ze stali ( nieźle ich szkoli Eryk :lol: ), a był taki moment na mniejszej sali, że pan kapitan potraktował ich bardzo nie ładnie i to w obecności sensei Wingrove, na którego polecenie tam przyszli.
Więc jeżeli ktoś może wyciągnąć jakieś wnioski to proponowałbym odsunąć pana kapitana od organizacji seminariów, bo co będą opowiadać Anglicy ( chyba tyle, że będą mieli kolejny temat do kawałów :D ) na temat polskich instruktorów.

A instruktorów mamy wspaniałych i niepowtarzalnych m.in:

-chylę czoło przed panem Erykiem Murlowskim, o którym myślałem, że już nic nie działa, a tu proszę prężnie działająca organizacja, której poziomu wszyscy mogą tylko pozazdrościć ( wiem bo miałem możliwość ćwiczenia z chłopakami na jednym z seminariów organizowanych przez Eryka), a na dodatek nie ma tam kolorowych pasów i płatnych egzaminów co jest moim zdaniem EWENEMENTEM w naszym kraju.

- no i oczywiście pan Adam Twardy który jak się dowiedziałem ze strony www jest prezesem KOBUDO, to on razem z Erykiem zaczęli działać wiele lat temu dzięki czemu mamy jujutsu, a nie tylko jakieś Goshinryu wiadomo kogo !!!

- no i oczywiście legenda polskiego judo, jak to powiedział sensei Wingrove jedyny polak, którego boją się jeszcze japońscy judocy czyli sensei Ryszard Zieniawa, którego wiedza i doświadczenie jest OGROMNE.

Pragnę, że moim skromnym zdaniem te osoby powinny być wzorami dla wielu instruktorów w naszym kraju :-)

Pozdrawiam wszystkich :) :) :) i czekam na jakieś seminarium organizowane przez KOBUDO na które napewno się wybiorę :D :D

PS.mam nadzieję, że nie będzie to mój ostatni post
  • 0

budo_norbisan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!
czyli od dzis kapitanom mówimy kategorycznie NIE !!!!!!!!!!!!!!!
:) :) i to po razie od "Dan-a" :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

hmhm..ale ona jest jakby to rzec nieaktywna :?



niemożliwe... przed chwilą sprawdzałem...i teraz też....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

spoko teraz mogłem obejrzeć...i skzoda...bo człowiekowi żal ze takie staze mu uciekają przez sesję...szkoda..moge tylko zazdrościc... :evil:
i pogratulować organizacji takiej imprezy...mam pytanie a jak sie zaprezentowal prezdyent polkiej akademii ju-jitsu?! eugeniusz sikora?!
pozytynie?!pytam bo należe do PAJJ i chciałbym wiedziec..
rei all
  • 0

budo_norbisan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

mam pytanie a jak sie zaprezentowal prezdyent polkiej akademii ju-jitsu?! eugeniusz sikora?!
pozytynie?!pytam bo należe do PAJJ i chciałbym wiedziec..
rei all

No cóz zaprezentował sie tak ze wyszedłem po 5 minutach z terningu bo szkoda mi było czasu marnowac (pójście na cole było jak dla mnie rozwiązaniem ciekawszym) a ze Pan kapitan był swinią i na próbe przejscia do T.Wingrove reagował agresja to nic innego mi nie pozostało

Pan Sikora ponoć stwierdził ze techniki T.Wingrove-a to bzdury i nie realne ale potem chyba zmienił zdanie jak go Wingrove na matę zapraszał :) (choc z zaproszenia nie skorzystał :(
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

a ze Pan kapitan był swinią i na próbe przejscia do T.Wingrove reagował agresja to nic innego mi nie pozostało

Dlatego multiseminaria z robieniem w tym samym czasie treningow roznych instruktorow nie sa dobrym rozwiazaniem.

Pan Sikora ponoć stwierdził ze techniki T.Wingrove-a to bzdury i nie realne ale potem chyba zmienił zdanie jak go Wingrove na matę zapraszał :) (choc z zaproszenia nie skorzystał :(


No coz moze komus nie odpowiadac ruch i styl cwiczenia i tego nie cwiczyc ale szacunek powinno sie miec dla kazdego poswiecajacego zycie na doskonalenie sie.
No ale skromnosc nie jest nasza narodowa cecha.
  • 0

budo_norbisan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!

No ale skromnosc nie jest nasza narodowa cecha.

Skoromność ???
Facet chodził jak PAW
Ja rozumiem ze robi cos innego i to szanuje i napewno nic do tego nie mam.
ALe niech nie robi z ryja wiadra, a skoro twierdził ze to nie działa to czemu tego nie udowodnił
Oczywiście sam sobie odpowiem
BO nie przystoi człowiekowi z takim stopniem i takim doświadczeniem bić jakiegos 63 letniego staruszka no bo jak by to wyglądało :) :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TERRY WINGROVE w Polsce !!


No ale skromnosc nie jest nasza narodowa cecha.

Skoromność ???
Facet chodził jak PAW
Ja rozumiem ze robi cos innego i to szanuje i napewno nic do tego nie mam.
ALe niech nie robi z ryja wiadra, a skoro twierdził ze to nie działa to czemu tego nie udowodnił
Oczywiście sam sobie odpowiem
BO nie przystoi człowiekowi z takim stopniem i takim doświadczeniem bić jakiegos 63 letniego staruszka no bo jak by to wyglądało :) :)


Wyjasnie ze chodzilo o szacunek dla Wingrowa nie dla naszych Polskich Mistrzow :) - jesli pomyslales inaczej ;)

Ale takie sytuacje sa nie tylko na seminariach w naszym kraju tak jest wszedzie. Czesc przyjezdza pocwiczyc czesc pokazac nowy stroj i nowy dyplom ;)
Po prostu tacy ludzie sami sie osmieszaja i dlatego jest wiele organizacji i duzo ludzi cwiczacych nie zrzeszonych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024