Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z Kimo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Co z Kimo?
Ostatnio przeglądałem walki z pierwszych UFC, między innymi walke Royca Gracie i Kimo Leopoldo. Jestem ciekawy co sie dzieje z tym ostatnim, gdzieś czytałem że dostał czarny pas bjj o Moreiry, a czy walczył jeszcze w vale tudo?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
Walczy, czasem w K-1 czasem w UFC, Tanka Abbotta calkiem niedawno odklepal z tego co ogladalem, potem bil sie w K-1 bodajze z Sappem i potem jescze chyba z kims, nie przepadam za nim i nie sledze.

M.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
Kimo? czasem walczy, dostaje baty albo leje jakichś leszczy...kariery nie zrobil.
Powinien odejsc na emeryture.
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
ale dziary ma fajne...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
w ubieglym roku zaczal walczyc w K1

Dołączona grafika

KIMO
U.S.A. / DC7 / MMA

COUNTRY : U.S.A.
DATE OF BIRTH : Jan 04, 1969
HEIGHT : 188cm
WEIGHT : 112.0 kg

*TITLES*
U.F.C.F. Pancrasion Heavyweight Champion

*RECORDS*
14 Fights 9 Wins 4 Losses 1 Draw 2 KOs

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
widzialem jego walke z Sappem - wkurwiajaca na maxa!
Formula K1 - Kimo ledwo uszedl z zyciem po pierwszym ataku Sappa ale potem... Bob grubas zaliczyl dechy i gong go uratowal (ta czesc nie byla wkurwiajaca ;)
przepisowa jednominutowa przerwa trwala ze trzy minuty!!! Sapp w koncu sie podzwignal Kimo protestowal ale organizatorzy schowali mordy w kubel!!! druga runda nie trwala dlugo... Kimo wylapal ze dwa zamachowe od Jabby i padl biedak...
ta historia z przedluzaniem przerwy pod zawodnika to skandal i wstyd ze takie rzeczy JUZ przytrafiaja sie w mlodej formule...
Sapp musial wygrac bo na widowni byl Tyson ktory potem wszedl na ring i taka teatralna scenka sie odbyla z pokazywaniem sobie kto komu dojebie... i tak gowno z tego wyszlo bo Tysona jak nie bylo tak nie ma!!!
Szkoda tylko Kima bo nalezalo mu sie zwyciestwo...

ps na tej fotce wyzej to kimo bez swoich "fikusnych" trybali - jeszcze...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
o shit.
nie widzialem tego.
gdzie to moze byc?
A moze mailem wyslesz?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
tak było, dodam jeszcze że nokautujący cios sapa był zadany perfidnie w tył głowy!! I to nie niechcący, to była czysta petarda w potylice a sędzia tego niezauważył. Oczywiście wszystko działo się w stanach bo gdzieżby ndziej ?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
Tu jest cała walka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie wiem tylko jaka jakość bo ściągałem z dc

Poszukajcie w archiwum, jakiś czas temu pisaliśmy o tej walce
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
Oglądałem tą walkę na Eurosporcie (jak również inne jego "występy" w K-1)... Sapp jest tylko duży... ale jest wielu "większych" od niego chociaż mniej ważą ;)
Wg. mnie to Kimo był górą w tej walce, ale upadł jak strop załamał mu się na potylicy.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
o kurde!

obejrzalem to. Szok.
Motyla noga, kurcze pioro
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
Podobno Kimo ma walczyć z Ken'em Shamrockiem na UFC 48
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?

widzialem jego walke z Sappem - wkurwiajaca na maxa!
Formula K1 - Kimo ledwo uszedl z zyciem po pierwszym ataku Sappa ale potem... Bob grubas zaliczyl dechy i gong go uratowal (ta czesc nie byla wkurwiajaca ;)
przepisowa jednominutowa przerwa trwala ze trzy minuty!!! Sapp w koncu sie podzwignal Kimo protestowal ale organizatorzy schowali mordy w kubel!!! druga runda nie trwala dlugo... Kimo wylapal ze dwa zamachowe od Jabby i padl biedak...
ta historia z przedluzaniem przerwy pod zawodnika to skandal i wstyd ze takie rzeczy JUZ przytrafiaja sie w mlodej formule...
Sapp musial wygrac bo na widowni byl Tyson ktory potem wszedl na ring i taka teatralna scenka sie odbyla z pokazywaniem sobie kto komu dojebie... i tak gowno z tego wyszlo bo Tysona jak nie bylo tak nie ma!!!
Szkoda tylko Kima bo nalezalo mu sie zwyciestwo...


po pierwsze komentator mówił o 2 minutwej przerwie
w tym czasie lekarz sprawdzał czy sapp nadaje sie do dalszej walki
tak wnioskuje z filmiku do którego link jest w tym wątku
nie ma tam całej przerwy a jedynie początek i koniec
w 2 rundzie kimo po nokaucie wypluł ochraniacz i rzucił go na ziemie żeby zaoszczędzić trochę czasu na jego czyszczenie ale tego oczywiście nie zauważyłeś
cios w tył głowy nie był specjalny kiedy sapp go zadawał kimo odwróci się do niego plecami
w czasie prawie całej walki dominował sapp kimo przeważał tylko przez minute i moim zdaniem zasłużenie wygrał sapp

wszystkich którzy jak ty nienawidzą sappa zapraszam żeby sie wypowiedzieli w wątku "Czego wy chcecie od Sappa"
pozdrawiam
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
w przeciwienstwie do Ciebie widzialem te walke (CALA) w telewizji i to ze cztery razy!!! przerwa byla na prawde bardzo dluga!!! (sam powiedziales ze widziales tylko poczatek i koniec) - ale istotne jest to ze Sapp chwile przed ta przerwa lezal na deskach!!! ledwo sie podniosl i gdyby rozpoczac w regulaminowym czasie to Kimo by go dopadl i ubil jak psa!!! Jednak organizatorzy liczac na kase w przyszlosci (na widowni byl Tyson ktory mial walczyc z Sappem) nie mogli pozwolic by bestia zostala pokonana przez "mieso" ktore jej rzucili...
Kimo dlatego wyplul szczeke bo dostal od wypoczetego Sappa i OSTETACYJNIE to zrobil - sam zrobilbym to samo!!!
Jak pewnie zauwazyles WSZYSCY czytajacy te relacje sie z nia zgodzili oprocz Ciebie (obejrzales zaledwie marny link!)

wiec po pierwsze, piate i dziesieciotysieczne: nie zabieraj glosu w kwestii w ktorej nie masz za wiele do powiedzenia...
dzieki!
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?

Jak pewnie zauwazyles WSZYSCY czytajacy te relacje sie z nia zgodzili oprocz Ciebie (obejrzales zaledwie marny link!)
wiec po pierwsze, piate i dziesieciotysieczne: nie zabieraj glosu w kwestii w ktorej nie masz za wiele do powiedzenia...
dzieki!


czyli zawsze większość ma racje ? wspaniały argument

obejrzałem całą walke poza środkiem przerwy więc moge skomentować to co widziałem
jak ci się niepodoba że ktoś ma inne zdanie od ciebie to załóż sobie własne forum i wywalaj z niego wszystkich o odmiennym zdaniu nie będziesz wtedy taki zestresowany

pozdrawiam
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Kimo?
akurat nie chodzilo mi o agrument wiekszosci... zle zrozumiales lub czytasz nieuwaznie
skoro: ogladalo te walke x osob, jedna ja opisuje a reszta nie wnosi poprawek wiec oznacza to ze bylo napisane poprawnie!!!
obejrzyj mlody czlowieku te walke w telewizji (eurosport powtarzal ja wiele razy wiec licze na kolejna...) w calosci! zobaczysz tam Michaela Jordana, Dr Dre, no i Tysona wtedy zrozumiesz jaka to byla gala i o co w niej chodzilo i nie bedziesz sie spieral... chyba ze nalezysz do tej zalosnej grupy ludzi ktorzy nawet gdy wiedza ze sie myla to i tak twierdza cos innego? nie badz taki...
ps. kolejny raz zarzucasz mi ze kogos nienawidze, nieznosze i nie dopuszczam innych zdan (i ta formulka o wlasnym forum i wykluczaniu innych) - nie rozumiem skad te wnioski? przeciez MY sie nie klocimy!!! to zwykla dyskusja (no moze argumenty mamy silne ale to wszystko!)

pozdro dla Ciebie SCORPIO! papieros
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024