Skocz do zawartości


Zdjęcie

co z transmisja nowych k1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

co z transmisja nowych k1
wlasnie ponoc sa jakies problemy z transmisja turniejow z tego roku. czyzby organizacja zazyczyla sobie za to za duza kase or what?
  • 0

budo_hadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
no ja tesh slyszalem ze z tego roku turnieju nie bedzie transmitowac eurosport, bo male zoltki za duzo sobie zarzadaly za transmijse tego
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
Ta... to se żółte same chyba koło dupy narobią... bo zdaje mi się że gdyby nie Eurosport to w Europie o K-1 byłoby o wieeeele ciszej.. no cóż... kiedyś w każdym razie na Eurosporcie wspominano o transmisjach Pride-a.. może z tego coś wyjdzie....
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
racja! sam zobaczylem pierwszy raz K1 w eurosporcie... (ten turniej ktory wygral Hunt!) to byla milosc od pierwszego wejrzenia (oczywiscie do K1 a nie do Hunta!!! :) - ja STR8 jestem wiec wole dziewczynki!!!)

jak K1 zrezygnuje z uslug eurosportu to przez europe przewinie sie fala samobojstw!
no chyba ze PRIDEM uratuja sytuacje!
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
ja za to ogladałem (na eurosporcie) jakieś dwa tygodnie temu turniej MuayThai który się odbył we Francji - koleżka mówił że pierwszy raz puszczają MT, ale będą jeszcze następne relacje. Więc może się przeżucili z K-1 na MT? Chce oba turnieje, ale jak mam wybierać to wole walki MT :twisted: .

Pozdrawiam
  • 0

budo_hadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
No najlepsi zawodnicy w K1 uprawiaja Muay Thai, badz kick boxing - mniej wiecej to samo. Ale jak nie bedzie K1 na Eurosporcie to pewnie bedzie w sieci i trzeba go bedzie possac. Jak ktos bedzie cos na ten temat wiedzial czy sie cos takiego pojawilo jush niech da znac. :wink:
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
K1 back on Eurosport :twisted:
Dziś (poniedziałek, 29.03) o 20.00 w Fight Club. Aczkolwiek wolałbym jakieś Muay Thai...

Pozdrawiam
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1

K1 back on Eurosport :twisted:
Dzis´ (poniedzia?ek, 29.03) o 20.00 w Fight Club. Aczkolwiek wola?bym jakies´ Muay Thai...

Pozdrawiam


ten turniej skandynawski... nasz przemus S. mial tam wystapic ale noga go bolala czy ucho nie pamietam (on zreszte tez nie pamieta)... :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
czy dobrze slyszalem, pod koniec programu, ze za tydzien ma byc K1 Max? :)
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1

czy dobrze slyszalem, pod koniec programu, ze za tydzien ma byc K1 Max? :)

Nie wiem czy za tydzień, ale ma być ;-) . W ogóle całkiem ciekawie było, dużo zawodników wywodzących się z MT i fight był niezły - aczkolwiek ten Belg który wygrał tak nie do końca mnie przekonywał, wolnawy jak dla mnie. Fajnie że nie przerywali co chwilę walki jak szła seria kolan, tylko z klinczem jak to w K1...
Komentator mówił też coś o tym że Eurosport nie wykupił licencji na transmisje K1 i że każda emisja gali musi być indywidualnie negocjowana :( .
No i jedna super sprawa: :twisted: ONG BAK :twisted: na ekranach polskich kin na jesieni - był krótki wywiad z głównym aktorem (15 lat jest aktorem, a 10 lat ternuje MT) i fragmenty filmu. Ja niestety filmu nie widziałem, tylko te trailery co były na sieci, więc czekam z utęsknieniem.

Pozdrawiam
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1

No i jedna super sprawa: :twisted: ONG BAK :twisted: na ekranach polskich kin na jesieni - był krótki wywiad z głównym aktorem (15 lat jest aktorem, a 10 lat ternuje MT) i fragmenty filmu. Ja niestety filmu nie widziałem, tylko te trailery co były na sieci, więc czekam z utęsknieniem.

Pozdrawiam


ano. film zapowiada sie zajebiscie :)
  • 0

budo_hadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
Ten film jest niby do sciagniecia z KazaA sam jeszcze nie sciagalem, ani nic wiecej niewiem na ten temat, jedno jest wiadome, do kina trzeba bedzie sie wybrac !
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: co z transmisja nowych k1
Film widziałem po tym jak go tutaj mocno reklamowano
Delikatnie mowiac da sie obejrzec ale zeby to byla rewelacja? Hm
No ale ciekawostka na pewno szczegolnie dla lubiacych muai thai
Aha nie wiem jak kazaa ale dla wszystkich ktorzymaja osiolka tutaj jest do sciagniecia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024