Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shootfighting


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_grappling^shark
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Shootfighting
co sadzicei o tym stylu,zna ktos najlepszych zawodnikow tego stylu,uwazam ze shootfighting jest kompletnym stylem pod vale tudo,poniewaz elementy thaiboxingu,bjj,sambo robia swoje,likwidujac kilka zasad z sf i mamy vale tudo co o tym sadzicie?jak oceniacei skutecznosc tego stylu w realnej walce?
  • 0

budo_ramok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting
widziałem reprezentanta tego stylu na "konfrontacji" w mariocie i nie wydawało mi sie ze ma jakies pojecie o parterze. w stujce szybki ale do bjj czy sambo to troche chyba mu daleko. troche przypominało to zwykłego kicka. nic wiecej nie powiem bo widziałem tylko jednego gościa z tego stylu. przyznam ze zrobił na mnie jednak duze wrazenie walczac z judoką przez okolo 2 minuty nie dał sie złapac i co chwile trafiał go jakims kopnieciem (bardzo lekkim jak na moj gust). niestety przegrał ale dopiero w parterze.
  • 0

budo_wfh85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting
A kto może mi powiedzieć na 100% ze on reprezentował shootfighting ?
Dołączona grafika
Z netowych opisów (m.in. na VB) wynika że to ten zawodnik. Z resztą w różnych relacjach było różnie pisane (w jednej bylo shootfighting a w innej shootboxing). Ogólnie ten człowiek z tego co wiem to nie ma nic wspólnego z działającym w Warszawie klubem shootfightingu.
A wracając do samego tematu to shamrockowie chyba cwiczyli shootfighting ale pewnosci nie mam. Ja uważam że jest to dobry styl i warto cwiczyc.
  • 0

budo_grappling^shark
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting
wydaje mi sie ze ten kolezka na zdjeciu cwiczy shootboxing,wygalda jak thaiboxer

Czy ktos z was trenuje shootfighting,co o nim sadzicie?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting
lol
przeciez na pierwszy rzut oka widac ze cwiczy shootboxing. wystarczy spojrzec na napis na koszulce... :rofl:
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting

lol
przeciez na pierwszy rzut oka widac ze cwiczy shootboxing. wystarczy spojrzec na napis na koszulce... :rofl:


z tego co widze to tam pisze kickboxing :roll:
  • 0

budo_wfh85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting

widziałem reprezentanta tego stylu na "konfrontacji" w mariocie


Z netowych opisów (m.in. na VB) wynika że to ten zawodnik


wystarczy spojrzec na napis na koszulce...


O to mi wlasnie chodzilo. Nie piszcie ze typ cwiczący shootfighting zebrał baty skoro to byl jakis typ cwiczący KB.

Ja uwazam ze on po prostu cwiczy kb tylko ze w tych zawodach byl juz jeden kick boxer to temu chcieli wpisac cos innego zeby byl lepszy przekróej - w koncu to 'konfrontacja sztuk walki' , nie ?
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shootfighting
mnie się tesh wydaje,ż e to był jakiś koleś z kicka..moze po prostu conieco tam liznął tego i oewgo i nazwał się sam samorzutnie streetbokserem czy tam kim...?!to moje zdanie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024