Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga na MMAGear


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Uwaga na MMAGear
Chciałbym jeszcze raz przestrzec wszystkich przed korzystaniem z usług firmy MMAGear :!:

Właśnie mija piąty miesiąc odkąd złożyłem u nich zamówienie. Facet bardzo sprawnie pobrał pieniążki z karty kredytowej, ale z realizacją zamówienia już mu tak sprawnie nie poszło (a chodzi tutaj o całkiem sporą kwotę: 900$). Najpierw wmawiał mi że paczkę wysłał, ale poczta gdzieś ją musiała zgubić, z następną którą (podobno) wysłał też się coś dziwnego stało, później jeszcze obiecywał że prześle kilka mniejszych... Zaś od jakiegoś miesiąca w ogóle przestał odpowiadać na moje maile, nie jestem też w stanie skontaktować się z nim telefonicznie (automatyczna sekretarka albo wyłączony telefon - tak na zmianę).

Wcześniej udało się nam zrealizować dwa większe zamówienia (podobnej wielkości) i nie było z tym jakiś większych problemów. No, ale cóż... Najwidoczniej teraz gostek postanowił zgarnąć tyle kasy ile się da i przejść sobie na zasłużoną emeryturkę. Powoli tracę nadzieję, że uda mi się kiedykolwiek odzyskać tą forsę... ale mogę mu przynajmniej porobić koło :dupa:, prawda?

So, be warned. I nie dajcie się okraść temu skur*ysyno*i.
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga na MMAGear
Do mnie doszla paczka , lecz czekalem na nia kolo 2 miesiec (a nie 5 obiecanych dni) Pisalem maile regularnie i zawsze mnie zapewniali ,ze zamowienie zostalo wyslane i lada dzien dojdzie ...... wreszcie na jednego maila (po uplywie prawie 2 miesiecy ) odpisali ,ze wlasnie paczka zostala wyslana (!!!!) i dopiero w tym mailu podali mi numer przesylki i taki numer tez zaczal widniec na stronie mmagear po zalogowaniu ....

Sprawdz po zalogowaniu czy jest numer przesylki pocztowej (zaczyna sie on od dwoch liter - u mnie to bylo EE) jak nie ma teggo numeru to znaczy ze nei wyslali , jak jest to wyslali - a ja jest ten numer to sprawdzic na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] gdzie paczka utknela .... tam jest podany numer 0801 i moze ci to spradzic takze polski "urzednik"
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga na MMAGear
ee to ktos jeszcze zamawia u nich?
na forach zagranicznych co drugi post jest o tym jak mmagear posunelo kogoś w kakao...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga na MMAGear

ee to ktos jeszcze zamawia u nich?
na forach zagranicznych co drugi post jest o tym jak mmagear posunelo kogoś w kakao...


masz na mysli jeden z takich tematow:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

O dziwo mmagear to jedyny sklep na ktory tak starza sie ludzie....
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga na MMAGear
Mnie zostala gratisowo wyslana koszulka razem z gi... I sciagnieto za nia pieniazki. Po 2 tygodniach wysylania maili padla grozba (rozmawial moj znajomy, wlasciciel karty kredytowej), podobno napisal, ze jest znany w polsce w srodowisku i zrobi im kolo dupy czy cos takiego.

W kazdym razie znajomy negocjowal skutecznie, wyslali fight shorty o wartosci koszulki w ramach przeprosin za sciagniete juz pieniadze.

M.
  • 0

budo_japus2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polskie Stowarzyszenie Sportów Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga na MMAGear
Ponieważ w mma do niedawna pracował niejaki Bruno który podobno wyjebał na kase mnóstwo ludzi i uciekł miedzy innymi mnie!!!! na 1500$
teraz to niby wyjaśniają mineło juz 9 miechów
  • 0

budo_jazik128
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga na MMAGear
Potwierdzam,

Czeka się pare miesięcy i ciągle słyszy, że paczkę już wysłali. Odradzam zakupy.

Heya
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024