Skocz do zawartości


Zdjęcie

Microtech LCC czy to klasa w klasie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Koledzy rodacy!!! Chcial bym sie dowiedziec cos ma temat LCC bo na forum sucho.... z konkretami Na powaznie wady i zalety od uzytkownikow!
Ladny to..to nozyk duzo pochwal ale moze cos z zycia...
Jezeli jest tak niezawodny BM Pinacle to nie obawiam sie wirusa...MICROTECH :-) :)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Ładny,Fajny (szczególnie bajer z LCC\DA przycisk ukryty w boolsterze) i pioruńsko ostry :D .
Ale za to nie zbyt wytrzymały(porównując do Stridera ) ,jesli chodzi o ostrze i samą konstrukcje.
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
kurde marynarzu powiedzcie mi ile razy zyciu przyszlo wam wywazac folderem framugi okienne albo rozlupywac skrzynki amunicyjne

naprawde nie kazdy kierowca musi jezdzic zaraz czolgiem
i nie kazdy milosnik noza musi nosci w kieszeni kawal zaostrzonego lomu

nie mam LCC.... ale ampha i jest bardziej niz wystarczajaco mocny jak na foldera i choc nim okien nie mam zamiaru wystawiac to na codzien nie bardzo widze co moze go zajechac

co do LCC to troche pisal o nim spuud i piter z tego co pamietam.... poszperaj

p.s. co do pinnacla.... tyz mam ale mi entuzjazm przeszedl.... klinga super (poza obtarciami) ale po ponad roku uzytkowania zrobil sie taki luzik na blokadzie (ot takie klik-klik) zlozyc sie nie zlozy za czorta ale wytarty frame lock wkurza na maksa.... nie wyszlo to hartowanie locka BM-owi najlepiej niestety :evil:
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Niestety mojego pinnacla spotkało to samo...

Andrzej, jak jest u Ciebie z blokadą?
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Hmm... Stawiam się na wezwanie... Andrzej, co Cię dokładnie interesuje..?
Używam LCC od pół roku i uważam za świetny i bardzo mocny nóż. W porównaniu do AR wszystkow ydaje się delikatne... Ale tu właśnie nasuwa się porównanie z czołgiem... Więc nie ma o czym mówić.
Jest to jeden z nie tak wielu noży posiadających wg definicji Mapeta :) ' zero blade play'... Rąbałem nim drewno (w tym dębowe:)), służy mi często do cięcia, robienia jedzenia, lubię też strugać, 'rzeźbić' w drewnie i do tego też nie raz go zatrudniłem. Kilka już razy był ostrzony, za każdym razem na razor szarp, bo się nie mogę jakoś powstrzymać, i trzyma ostrze naprawdę długo...
Wbijałem i podważałem, w granicach rozsądku, i spisał się.... dobrze, czyli jest w całości.
Liners jest b. gruby, tak z dwa i pół raza taki jak w Emersonie i budzi pełne zaufanie.
Poza tym jest naprawdę ładny...:)
Służę fotkami, zbliżeniami, jakby co...
Ergonomia rękojeści, wbrew pozorom, jak dla mnie na piątkę, w mojej dłoni świetnie się trzyma... Choć oczywiście nie ma takiego wrażenia przyklejenia dłoni do noża jak w bardziej profilowanych pod palce rekoleściach...

Pozdrawiam
Mithr
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i dowiesz się wszystkiego.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?

kurde marynarzu powiedzcie mi ile razy zyciu przyszlo wam wywazac folderem framugi okienne albo rozlupywac skrzynki amunicyjne

naprawde nie kazdy kierowca musi jezdzic zaraz czolgiem
i nie kazdy milosnik noza musi nosci w kieszeni kawal zaostrzonego lomu


Framugi okienne z 2 razy i raz drzwi :) ,a co do szkrzynek to na amunicje nie probowałem(trzeba bedzie sprobować), ale szkrzynki na listy to prawie codzinnie (bo klucze gdzies zgubiłem).A z innych testów to używałem nóż jako przebijak(nie na scianie ,ale na drewnie ).
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Mithrandir wrzuc te fotki, jesli mozesz.

NavySeal napisal:

Framugi okienne z 2 razy i raz drzwi ,a co do szkrzynek to na amunicje nie probowałem(trzeba bedzie sprobować), ale szkrzynki na listy to prawie codzinnie (bo klucze gdzies zgubiłem).A z innych testów to używałem nóż jako przebijak(nie na scianie ,ale na drewnie ).


a jakim sprzetem to robiles??

KKamiLL
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Ok, wrzuce mam nadzieje niedługo do galerii jak się tylko dochrapię dostępu do jakowegoś sensownego serwera...

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?

Niestety mojego pinnacla spotkało to samo...

Andrzej, jak jest u Ciebie z blokadą?



Nozyk tak prosty jak "cep" i... tez ma male luzy :oops:
Mily sprytny dalej dziala..... tylko mala wpadka z ta blokada no i powloka :dupa: ale "pasi " mi niezmiernie!!!
Nie wiecie nic na temat Pinnacle II?
CO BYSCIE ZMIENILI W NIM...?
  • 0

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
[quote name="Mithrandir"]Hmm... Stawiam się na wezwanie... Andrzej, co Cię dokładnie interesuje..?
Używam LCC od pół roku i uważam za świetny i bardzo mocny nóż. W porównaniu do AR wszystkow ydaje się delikatne... Ale tu właśnie nasuwa się porównanie z czołgiem... Więc nie ma o czym mówić.
Jest to jeden z nie tak wielu noży posiadających wg definicji Mapeta :) ' zero blade play'....

Wazne slowo "uzywam".... i o to mi chodzilo dzieki Mihrandir poklon
Lubie szanuje...ale i uzywam ostro :)
Czyli...w deche oto mi chodzilo! Jak piekna zona i dobra kucharka :) 8O
A moze cos z nowinek S30V

ahoy!
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?

a jakim sprzetem to robiles??


Buck Strider 880 Sp ,zero uszkodzeń tylko pare drobnych rysek na Bead Blast(dodają mu tylko one uroku :) )
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
NavySeal, da sie to nosic w kieszeni??
Jak sie ten noz sprawuje przy wykonywaniu codziennych zadal, ale mniej hardcore'owych niz podwazanie idt?


KKamiLL
  • 0

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Za duzo to to tego niema Mam wrazenie ze kazdy szuka :? ale nie wie czego ,zaglada czyta i.... nic
Moze taki temat jak "EMERSON LEPSZ OD MICROTECH" pomoze w niekturym lamac "lody" :) [/quote]
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Ja go nosze codzienie od garnituru po bojówki .Oczywiście ze sie nadaje.
  • 0

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?

Ja go nosze codzienie od garnituru po bojówki .Oczywiście ze sie nadaje.


Navy Seal mowisz ze sie nadaje :D to git :) I mi sie tak zdaje!!!
Masz jeszcze cos w tych klimatach Czego uzywasz z klinga stala
Rozmyslam nad ONTARIO TAK ale nic o nim nie wiem co to za stal jak sie spisuje itd...
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Ja narazie nie kupuje innych folderów bo zbieram na coś poważengo (Strider Ar wersja custom) a z naprawde dużych "noży" to mam Ontario 18" Military Machete with Saw Teeth świetna maczeta (idelanie sprawdza sie w warunkch oudoor'owych - nie jedno drzewo się nią scieło :D . Jedynie co w niej zmieniłem to zrobiłem Cord Warp i teraz sie nią znacznie przyjemniej pracuje.
  • 0

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
[quote name="Mithrandir"]Hmm... Stawiam się na wezwanie... Andrzej, co Cię dokładnie interesuje..?
Używam LCC od pół roku i uważam za świetny i bardzo mocny nóż. W porównaniu do AR wszystkow ydaje się delikatne... Ale tu właśnie nasuwa się porównanie z czołgiem... Więc nie ma o czym mówić.
Jest to jeden z nie tak wielu noży posiadających wg definicji Mapeta :) ' zero blade play'... Rąbałem nim drewno (w tym dębowe:)), służy mi często do cięcia, robienia jedzenia, lubię też strugać, 'rzeźbić' w drewnie i do tego też nie raz go zatrudniłem. Kilka już razy był ostrzony, za każdym razem na razor szarp, bo się nie mogę jakoś powstrzymać, i trzyma ostrze naprawdę długo...

Dzieki Mithr!!! Bardzo bym prosil o kilka fotek poklon Ucieszyly mnie Twoje slowa..... czuje ze Piter bedzie slal e-mail za Wielka Wode :)
A wiec piekny twardziel :paker: Ciekawy jestem ile sztuk jest w "budo lapkach"? :)
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
W kwestii fotek nie mam porządnego serwera ciągle coby wrzucić na forum, więc przejść musimy chyba na maila - napisz co cię interesuje :) z bliska, z daleka...

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_andrzej kucharski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech LCC czy to klasa w klasie?
Nazbieralem troche fotek ale one troche "martwo" :) wgyladaja Cekawosc jak wygladaja po paru miesiacach uzytkowania bo pinnacle sie poscieral :oops: Jezeli bys mogl pare fotek na priva poklon

ps masz automacik czy manual?
Dzieki Mithr

moj E-mail lipy@wp pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024