Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debile na KM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Kumpel ostatnio musial typa przycelowac konkretnie bo do niego nie docieralo ze za bardzo sie wczul i zadawal mocne uderzenie...
pzdr


Są też kolesie w drugą stronę przekręceni. Nawet go nei dotkniesz a on już się zasłania i ma śmierć w oczach :twisted:
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Są też kolesie w drugą stronę przekręceni. Nawet go nei dotkniesz a on już się zasłania i ma śmierć w oczach :twisted:


No tych to ja juz szczegolnie nie lubie... :evil: Nic tylko jecza a wszystko jest za mocno... Niech ida na balet albo do szkolki niedzielnej a nie na trening :wink: We wszystkim trzeba znalezc zloty srodek - proste ze za mocno tez nie dobrze ale jak nawet takiego musnac nie mozna to trening idzie po prostu na marne...
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM
A ja wam powiem ,że nienawidzę ćwiczyć z fizolami.Raz miał być parter na 5 % :D ,sparowalem z cięższym kolesiem(jeszcze mu mówię ,stary dziś byłem 12 godzin w robocie,luzniutko) a tu koleś jak się nie rzuci,całą swoją fizolową mocą.Szok.Wyciągnął taką balachę,że prawie mi ręka strzeliła.Zaraz jak wstałem to się wkurwiłem i niestety przy trenerze puściłem mu wiązanę.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

A ja wam powiem ,że nienawidzę ćwiczyć z fizolami..


pierwszy raz przeczytałem "filozofami" - ci to są przerypani dopiero 8)
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Zgoda. To co Ty uwazasz za normalne cwiczenie, dla kogos innego moze byc przegieciem. Jak ktos sobie za ostro poczyna to mu po prostu mowisz: wolniej, nie tak mocno, albo cos w tym guscie i jest OK. Jak do goscia nie dociera to nastepuje eskalacja z Twojej strony albo z nim nie cwiczysz i to jest normalne.


niektórzy ludzie poprostu nie rozumieją że robią coś za mocno
koleś z którym ćwiczyłem jest ok całkiem sympatycny ale za silny i poprostu nie dało mu się wytłumaczyć że robi coś za mocno
musiał bym chyba 10 min gadać a on i tak po kilku chwilach by zapomniał
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM
Hmmm no tak technika może i h.. wyjdzie jak masz po drugiej stronie psycho- fizola. Ale czy walcząc na ulicy spotykacie technicznych magików czy najebanych fizoli bo ja wyłącznie tych drugich . Niedawno zostałem napadnięty przez 3 mięśniaków i jedyną metoda na ich haotyczny i zmasowany atak były uniki. A i tak dw razy zaliczyłem w ryło. Na szczęście od kopnięć się wybroniłem wsiadłem w samochód i spierd... Lubie ćwiczyć z psycholami bo to daje poczycie realizmu. Byłem na KM organizowanym w ramach seminarium jednodniowego i widziałem psycholi w akcji- 3 minuty machania i death- siad na ławeczki. Wczesniej pakowałem i ważyłem 105 kilo. Wyglądałem pieknie. od dwóch miechów nie pakuję i został mi tylko kick boks. Schudłem 15 kilo. Ale dzięki temu wraca mi dawna szybkość- dziś ćwiczyłem krótko z teściem- nie był w stanie zobaczyć moich ciosów, które zatrzymywałem kilka milimetrów od jego twarzy. Powiem jedno- mięśniaka można załatwić bardzo łatwo i szybko- właśnie KM daje takie możliwości. do zobaczenia na stażu w Kielcach!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Na szczęście od kopnięć się wybroniłem wsiadłem w samochód i spierd...


No to rzeczywiście wolni musieli być(albo Ty byłeś szybki), jeśli zdążyłeś wyjąć klucze, wyłączyć alarm, wsiąść, zdjąć blokady ze skrzyni i kierownicy, wyjąć panel, włączyć radio, poprawić lusterka, zapiąć pasy, odpalić i ruszyć, a oni Cię nie dojechali :wink: :) :wink: :)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Wczesniej pakowałem i ważyłem 105 kilo. Wyglądałem pieknie. od dwóch miechów nie pakuję i został mi tylko kick boks. Schudłem 15 kilo


2 miechy i 15 kg w plecy ? :shocked!: 8O :shocked!: 8O :shocked!: 8O . Brałeś jakieś koksy wcześniej czy jesteś takim ewenementem ?

pzdr
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Wczesniej pakowałem i ważyłem 105 kilo. Wyglądałem pieknie. od dwóch miechów nie pakuję i został mi tylko kick boks. Schudłem 15 kilo


2 miechy i 15 kg w plecy ? :shocked!: 8O :shocked!: 8O :shocked!: 8O . Brałeś jakieś koksy wcześniej czy jesteś takim ewenementem ?

pzdr

khm....jakis fantasta kolejny czy co ?? a jaki predki...beeep...beep...<---strus pedziwiatr
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM
- nie musiałem wyjmowac kluczyków, włączać radia itp, bo wsiadłem do samochodu, którym podjechał kolo.
- niepotrzebnie napisałem wczorajszy post. po co komu takie wynurzenia. 15 kilo naprawdę schudłem, dlaczego to moja sprawa. nie zamierzam nikomu czegokolwiek udowadniać. chodziło mi tylko o to, że pakowanie a w efekcie duża masa ogranicza szybkość- a większość psycholi to właśnie mięśniaki. co do treningu z psycholami to tak jak wyżej.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM

Wczesniej pakowałem i ważyłem 105 kilo. Wyglądałem pieknie. od dwóch miechów nie pakuję i został mi tylko kick boks. Schudłem 15 kilo


2 miechy i 15 kg w plecy ? :shocked!: 8O :shocked!: 8O :shocked!: 8O . Brałeś jakieś koksy wcześniej czy jesteś takim ewenementem ?

pzdr

khm....jakis fantasta kolejny czy co ?? a jaki predki...beeep...beep...<---strus pedziwiatr


ja czy samson ? :roll:
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM
ja oczywiście. nie moge mówić prawdy bo nie mam kliku zapełnionych kuleczek przy nicku. to jeszcze mało w życiu widzieliscie skoro to dla was takie nieprawdopodobne. skończcie już z tym, następnych wynurzeń nie bedzie. wy jestescie the best a ja fantasta i niech tak zostanie.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Debile na KM
Mozna tyle schudnac ja 12 kg w 3 tyg schodlem ... wszystko zalezy od problemow jakie sie ma ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024