Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprawnienia instruktora...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_mrtabaka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biala

Napisano Ponad rok temu

Uprawnienia instruktora...
Przede wszystkim witam;-)..
..Mam pytanko. Chcialbym wyrobic sobie uprawnienienia instruktora (z personalnej checi-nie zamierzam prowadzic zadnych zajec przez najblizsze wieeeleee lat,jezeli w ogole;-) i powiem szczerze, ze sie pogubilem w mnogosci tych papierkow, ktore mozna uzyskac. Podajcie moze, jakie sa w ogole opcje i gdzie je mozna uzyskac. Trenuje 10 lat, mam 3kyu w Karate i 3kyu w kick-boxingu (rzadko zdaje egzaminy - mam do tego raczej "niekarierowe" podejscie;=), mature takze oczywiscie(koncze studia za 3 miechy) . Pozdrawiam. Osss;-)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
Ja w sumie tez chętnie dowiem sie jak to wygląda, ile kosztuje itp
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
Żeby to miało ręce i nogi, najpierw robisz kurs ogólny instruktora sportu, dla wszystkich jest taki sam. Jak zdasz egzamin to zgłaszasz sie do PZ Kick Boxingu czy PZK i zapisujesz sie na kurs specjalistyczny. Po czymś takim masz papier wystawiony przez Centralny Ośrodek Sportu i jest to wszedzie honorowane. W odróżnieniu od uprawnień wystawianych przez wojsko i policję gdzie ważne są tylko wewnątrz :) .
  • 0

budo_mrtabaka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biala

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
Dzieki za odpowiedz. Jeszcze drobne pytanko. Mieszkam w Bielsku-Bialej, tu tez studiuje, pracuje itd. Ew. dojazdy na takowy kurs(ogolny, jak wpsomniales na poczatek) np. do W-wy bardzooo by mi zycie utrudnil, jezeli w ogole bylby mozliwy...orientujesz sie moze na temat jakis filii, czy czegos i gdzie to w ogole mozna wyrobic...?...pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
Ktos tutaj troche miesza , a więc sprawa z kursami instruktorskimi wygląda tak :
Organizator musi posiadać zgodę Ministerstwa ENiS ,które kazdemu kursowei nadaje numer i zatwierdza jego program szkolenia.
Moga to być kursy instruktorów sportu z zakresu np. karate. kickboxingu ,judo itd i instruktorów rekreacji ruchowej z określeniem specjalizacji np.Karate, samoobrony,judo jujitsu itd.
Kursy sa organizowane stacjonarne lub dojazdowe sobota-niedziela.Każdy kurs składa sie z cześci ogólnej (wspólnej do każdej dziedziny sportu ) i specjalistycznej (wiadomo o co chodzi)
O to nie które przepisy:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tutaj masz przykład jednego z kursów instruktorskich samoobrony ,gdzie po jego ukonczeniu możesz robic wszystko :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mrtabaka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biala

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
Dziekuje i za te odp. - terz w kwestiach formalnych mysle, ze wiem, co wiedziec chcialem..ostatnia prosba..prosze o kontakt ludzi, ktorzy orientuja sie co do ww. kursow, ale na terenie, w ktorym mieszkam, czyli bielsko-biala, katowice, zywiec, itd. - jak pisalem daleki dystans, pomijajac koszty finansowe, jest dla mnie problemem..;-((..swego czasu sensei mial mnie skierowac na takowy kurs w bb, ale organizacja, ktora je robila juz tego nie robi, wiec szukam samodzielnie..pozdrawiam
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...


Zajrzyj tam:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
Pytaj w Okregowych Związkach karate lub na AWF Katowice.Ale generalnie nie mal lekko trzeba sie poświęcić i dojechać. :-)
  • 0

budo_mrtabaka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biala

Napisano Ponad rok temu

Re: Uprawnienia instruktora...
dzikei za posty - i do tego Bushi w Shotokanie siedzi, czyli moim stylu..pieknie;-)))..wielkie dzikei raz jeszcze!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024