Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_risqué
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie
Witam wszystkich Forumowiczów,
Jestem tu nowa, a przygodę z taekwondo mam dopiero zamiar zacząć. Na razie mam mnóstwo zapału i dobrych chęci, trochę mniej wiedzy :-) Mam pytanie - ktoś z Was może polecić jakiś dobry klub i miejsce ćwiczeń na Górnym Śląsku (a właściwie to na Zagłębiu, w okolicach Dąbrowy Górniczej)? Na razie myślę nad TKKF "Orient" Częstochowa w Będzinie, instruktorem jest Zbigniew Pawlak (IV DAN). Może ktoś miał już z tym klubem/instruktorem do czynienia? Jutro, o ile wyrobię się z czasem, sama tam pojadę zorientować się w sytuacji, ale nie ma to jak rada kogoś zorientowanego w temacie (tym bardziej, że ja tu na razie zielona jak szczypior na wiosnę :) )
Pozdrawiam :-)
Ula
  • 0

budo_miki3d
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie
Ja znam bardzo dobrze Orient Cz-wa. Od kilku lat najlepszy klub Polskiej Unii Taekwon-do. A Zbyszek Pawlak jest trenerem bardzo specyficznym, ale bez wątpienia jednym z najlepszych w kraju. Polecam bardzo gorąco!!!
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie
W Będzinie zajecia "Orientu" odbywają sie we wtorki i czwartki w Zespole szkół zawodowych (Stara Budowlanka) przy ulicy Krasickiego 17, nie znam sie za bardzo na TKD, ale widzialem paru ludzi z tamtej sekcji i moge powiedziec ze duzo potrafią. Podobno straszny wycisk tam jest, i trener sie nie patyczkuje. :D
  • 0

budo_risqué
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie
Byłam wczoraj w ZS nr 2 na pierwszym w życiu treningu i wiecie co, chyba złapałam bakcyla :) Po wyjściu ledwie dowlekłam się do samochodu, ale i tak zaraz chciałam wracać na salę :-)
ArkuS, w tej szkole o której mówisz niestety nawet nie mam szans zobaczyć treningów, godziny mi się nie zgadzają z zajęciami na uczelni.
Miki3d - a na czym polega ta "specyfika" Z. Pawlaka? :roll:
Pozdrawiam :-)
Ula
  • 0

budo_miki3d
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie
Ja tylko przestrzegam, żeby nie brać sobie bardzo do serca tego co mówi i w jaki sposób do Ciebie mówi :) Ma takie specyficzne poczucie humoru. Pamiętam, że jak pierswzy raz go zobaczyłem na zawodach w akcji (powiedział wtedy swojej zawodniczce, żeby "zd***ała z tąd i nie zawracała mu głowy") to myslałem, że mu coś zrobię. Ale dziewczynka nic sobie z tego nie zrobiła, bo znała swojego trenera ;-) Ja osobiście mam o nim jak najlepsze zdanie. Doskonały trener, świetnie zorganizowany klub, jest Sędzią Głownym PUT.
  • 0

budo_risqué
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam & od razu pytam :-) Tkd: Górny Śląsk/Zagłębie
Dzięki, będę pamiętać :D Na razie chyba jako początkująca mam u niego jakąś taryfę ulgową, bo jeszcze na mnie nie warknął, ale dobrze wiedzieć na przyszłość :)
Serdeczności,
Ula
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024