Skocz do zawartości


Zdjęcie

Epizody capo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Epizody capo
Jak wiadomo capo jest coraz bardziej popularna tak że w mediach pojawia się coraz wiecej wzmianek na jej temat. Niekoniecznie są to obszerne artykuły czy reportaże, ale na ogół krótkie wzmianki albo najczęściej capo widac tylko gdzieś tam w tle.
Tak więc jeżeli coś uchwyciliście i nie opłaca się zakładać do tego nowego tematu to walcie to tutaj.

Ja na początek wrzucam moje trzy epizody które ostatnio wyłapałem.

W sobotę 31 stycznia w Teleexpresie była wzmianka o wyborach Mistera Polski. Faceci wychodzili na wybieg i sie produkowali. Robili jakies szpagaty, tańczyli i ogólnie prezentowali swoją sprawność. Przez sekunde był tez pokazany chłopak ubrany na biało i robiący jakieś koślawe au hole, a w tle leciała muzyczka " zum zum zum capoeira mata um" :lol:

Drugi motyw przyuwazyłem w filmie "Scratch". W czasie tego filmu były sceny na której DJ-je scratchowali w jakims klubie, a za nimi na duzym ekranie wyswietlany był mix różnych filmowych scen. Było tam widać jakieś urywki ze starych amerykańskich horrorów, wypadki motocyklowe, windsurfing. No i w 1:26:39 sekundzie filmu widać tez było dwóch capoeiristas grających regional. :-)


Dzisiaj też w Telewizji Katowice był reportaż bodajże o różnych zajęciach jakich dzieciaczki mogą uświadczyć w przedszkolu. Obok zajęć plastycznych był też zorganizowany pokaz capoeira. Wszystko trwało jakieś 10 sekund.Była to grupa Abada, chłopaki śpiewali Paranae, grali na instrumentach i skakali, a dziatwa miała radoche. Chociaż z tego co zdążyłem zauważyć to chłopaki dający pokaz nie byli zbyt zaawansowani. :wink:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo

Chociaż z tego co zdążyłem zauważyć to chłopaki dający pokaz nie byli zbyt zaawansowani. :wink:

a co to ma za znaczenie :?

grunt, ze

dziatwa miała radoche


  • 0

budo_kili
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia - ABADA Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
W Katowicach grupa ABADA nie prowadzi treningów.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Zastanawia mnie czemu Kili od razu się usprawiedliwia :?: Czyżby wiedział, że wszyscy którzy to przeczytali pomysleli o Abadzie ?? :) :)
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
uups nie doczytałem posta mosquito, ale to nie zmienia faktu, że Kili się usprawiedliwia, bo może ściemniać.
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
ABADA prowadzi treningi w Będzinie, natomiast w samych Katowicach faktycznie nie ma treningów tej grupy. :wink:
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo

uups nie doczytałem posta mosquito, ale to nie zmienia faktu, że Kili się usprawiedliwia, bo może ściemniać.


Oczywiście, że zmienia. I na przyszłość to najpierw się zastanów zanim coś znowu chlapniesz. 8)

Myślę, że wiem o czym napisał mosquito w trzecim epizodzie, ale zachodzę w głowę jak to się dostało do ogólnopolskiej telewizji :D
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Ja tez widzialem epizod capo w TVN. To byla jakas reklamowka programu "Wybacz mi" 8O
  • 0

budo_jata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
wybacz mi martelo na ryj??
:) ))

lol..:)

reklamowka mcdonalds'a ale ktos juz gdzies o tym wspominal..

zreszta dawno temu i nieprawda..:/

a poza tym to nawet w poludniowo-hamerykanskich teleblablanowelach nie uswiadczysz capo..
ciekawe dlaczego..:/
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo

Chociaż z tego co zdążyłem zauważyć to chłopaki dający pokaz nie byli zbyt zaawansowani. :wink:

a co to ma za znaczenie :?
grunt, ze

dziatwa miała radoche


No właśnie Jakub, dlatego przy swoim komentarzu dotyczego ich umiejętności dałem buźke :wink: zamiast np. :? albo :X

W Katowicach grupa ABADA nie prowadzi treningów.


Telewizja Katowice swym zasięgiem obejmuje nie tylko miasto które ma w nazwie, ale i całe województwo śląskie. W sumie to nie ma to jednak znaczenia gdyż wiadomości w których widziałem epizod były ogólnopolskie. Pokaz ten mógłby być więc równie dobrze na Pomorzu.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Tak co do epizodów z Capo to ja widziałem capo na teledysku N. Kukulskiej (co nie znaczy, że ją lubię). Widziałem jeszcze w reklamówce na MTV/VIVI'e polskiej. No i oczywiście gdzieś w gazetach też spotykam sie z Capo, ostatnio w Focusie w artykule o tańcu 8O 8O
  • 0

budo_kili
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia - ABADA Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Nie sądze zeby telewizja z Katowic jechała do jakiegos innego miasta robic reportaz na temat propozycji na spedzenie wolnego czasu w pszedszkolu :) ......ale mniejsza o to.
  • 0

budo_szejp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
w teledysku Juniora Jacka (?) do piosenki "E samba" jest trochę capo
  • 0

budo_szejp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Przed chwilą w programie "Tylko miłosć" był pokaz capo 8O
Niestety nie widziałam nic konkretnego... nie oglądam takich programów :?
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Teledyski
Sash - With my own eyes
Vanessa Mae - I'm a down for a lack o Johnnie
Santana + Wyclef Jean - Maria Maria
  • 0

budo_carcara
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
o teledyski chyba raczej nie chodzi bo to juz bylo :)
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo

o teledyski chyba raczej nie chodzi bo to juz bylo :)


No własnie jezeli ktos widział capo na jakimś nowym teledysku niech sie wypowie w temacie :
http://budo.net.pl/v...er=asc&start=60
Ogólnie spis wszystkich teledysków z capo jest TUTAJ. W podsumowaniu tym brakuje tylko clipów Wychowani Na Błędach - "Stawiam na jutro" oraz Natalia Kukulska i Tede "Kamienie" które doszły później.

I mam jeszcze prośbe. Jak już wyłapaliście jakis epizod capoeira w mediach to wpisując go na forum postarajcie się opisać go choć troche. :wink:
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Jakies 2 tygodnie od daty tego postu widzialem przez przypadek w "Pytanie na Śniadanie" 3minuty Capoeira od grad. Coxinha. Moim zdaniem mogli wybrac lepsze fragmenty, a ta blondi prowadzaca powiezdziala, ze "chyba sie zapisze na capoeira, bo oni maja taki fajne transowe 8O ruchy " :lol:
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
jeszcze na vivie byl taki odcinek programu discreet zone z panienka z wawy uprawiajaca capo, tylko nei goladnelam calego, bylo pokazane jak idzie z bebenkiem i opowiada jak sie dowiedziala o capo. ogladal to ktos albo ma to na dysku??
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Epizody capo
Z ciekawość zajrzałem na tvp.pl i wklepałem capoeira w szukaj ku memu zdziwieniu znalazł si aż 1 :D reportaż z bodajże Poznania.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024