Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sayoc oczami "innowiercy"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
Mam pytanie czy w salta fight club prowadzi trening czlowiek ktory zaczynal prowadzic treningi Hwarang do kolo 7 - 8 la temu na ul. elektoralnej kolo placu bankowego a teraz prowadzi zajecia z Combat Kalaki i Hwarang do ?
  • 0

budo_braingame
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
nie 7-8, masz bardzo słabą pamięć.
to był rok 1993/94.
Kilka osób z tego klubu było związanych przez pewien czas z CK, co nie jest żadną tajemnicą, jest o tym info na stronie. CK mimo swoich oczywistych wad wykonało dobrą robotę propagującą escrimę.
Hwarangdo (lub jak kto woli Farang Mu Sul) jest jednym z dwóch nurtów, którymi się zajmujemy. Obecnie pozostaje trochę w cieniu a zajęcia prowadzone są tylko dla osób, które ćwiczą już parę lat.
Escrima/Kali (tak grupy ostrza jak i kija) są prowadzone w 2 miejscach w Warszawie.
To, kto przyjeżdża szkolić, jak często, jakie systemy itp itd było już omawiane w innych postach.
Jeśli lubisz walkę bronią, a z Twoich starych postów wynika, że tak, zawsze możesz wystartować w naszej lidze: semi, full lub real contact. Warszawskie eliminacje przegapiłeś (vide inne tematy) ale zapraszam na maj do Jabłonowa Pomorskiego.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
Nie wiem po co mnie zapraszasz na jakiekolwiek zawody. To poczatkujacy w palkach maja tam startowac nawet nie cwiczac w zadnej sekcji ? Zadalem Ci to pytanie bo chcilabym rozpoczac treningi noza i palek ... i akurat godziny treningu odpowidaja mi, jednak nie chce trenowac u czlowieka ktory niegdys propagowal Hwarang Do w Polsce ... ... dlatego zapytalem sie. Wspomnialem o CK bo widzialem ze ten Pan takze uczyl tego ostatnio i chcialem miec pewnosc ze to o niego chodzi.

Dlaczego nie chce trenowac ? To juz zmoja sprawa.

Skad wiesz kiedy ja cwiczylem w tamtej sekcji ? Nie powiedzialem ze 7 - 8 lat temu zalozyli tam tylko ze cwiczono ... a to roznica.

Sadzac z tonu twojego postu jednak nie bylbym mile widziany wiec daruje sobie ...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
Przepraszam oczywiscie miales racje napisalem ze zaczynal prowadzic treningi a mialem na mysli zupelnie co innego - ze cwiczono tam ... czasami za duzo pracy zle wplywa na percepcja.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"

nie 7-8, masz bardzo słabą pamięć.
Warszawskie eliminacje przegapiłeś (vide inne tematy) ale zapraszam na maj do Jabłonowa Pomorskiego.



Jak Ci tak bardzo zalezy to moge wystartowac. Tylko mam pytanie z racji tego ze chcialem rozpoczac treningi i sie dopiero nauczyc a tutaj proponuja mi od razu zawody (kurcze mam taki talent ze nawet przez internet mozna go wyczuc) czy mozna wystartowac w nich z partyzana ewentualnie mieczem dwurecznym ? :)

To byl zart oczywiscie ... jednak sadze ze mnie pomyliles z kims calkiem innym ... ja z CK oraz innymi palkarzami nie mialem nic wspolnego wiec luzuj.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
braingame - gdzie w warszawie prowadzicie treningi kiedy i za ile ? -czy można przyjść ipopatrzeć aktywnie 1 raz ?
jaki jest program kali-escrima-arnis - czy w Waszym wykonaniu
mano-mano jest naturalnie filipińskie z jakiegoś konkretnego systemu - czy adoptujecie inne systemy jak np w sławnym CK ...?? ?
  • 0

budo_morgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
Uwak, proponuję zobaczyć w profilu braingame. Tam jest adres do stronki i ewentualny kontakt...
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
- JEST TYLKO TELEFON ..........
  • 0

budo_zeiram
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"

- JEST TYLKO TELEFON ..........

To lap za sluchawke chlopie i dzwon!!! :)
A zeby troche Ci pomoc w przygotowaniu sie do tej rozmowy to dodam, ze Sayoc jest nauczany bodajze w Saleta Fight Club i na stronie netowej tego przybytku znajdziesz i terminy zajec i cennik (chociaz ten ostatni jest troche zakrecony :wink: )
Pozdrawiam
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
ludziska - sporo mi zajelo przebrniecie przez te posty
powiem tak
- sprzedajcie prawa i drukujcie to w odcinkach w jakiejs gazecie - kasa na bank. :)
normalnie jak powiesc sensacyjna - czytajac oczami wyobrazni widzialem to wszystko i te wszystkie dyskusje - ech zycie pisze najlepsze powiesci.
wyraze swojezdanie - dla mnie Adam przedstawil jasno kilka watpliwosci ktore zostaly rozwiane i tyle - reszta to dyskusje "kosmetyczne" albo czepianie sie albo "dorabianie filozofi do kawalka dupy" jak mawia moj znajomy. Jakos zadnych atakow itp. sie nie doszukalem (przynajmniej ze strony Adama) - chetnie bym podyskutowal ale nia mam o czym bo najnormalniej nie rozumiem o co chodzi z tymi systemami - mieszkam w malym miescie - mamy taekwondo, judo, karate tsunami no i krav maga - czasem wpadam ale zadko (praca niestety) a cwicze tam bo znam trenera od lat i mam do niego sentyment - jest tak zajebistym kolesiem ze jakby taniec towarzyski prowadzil to tez bym trenowal :)
chetnie bym pocwiczyl nozem ale nie mam gdzie, na oczy nie widzialem takich sparingow itp. pare razy chcialem z kims posparowac ale nie ma nawet z kim - pomijam kumpli ktorzy sa tragicznie beznadziejni w tym jak juz probuja, trener nie jest specjalista w nozu wiec twierdzi ze nie bedzie mi pokazywal technik bo to nie jego dzialka (he he he a moze nie chce z innych powodow) - raptem kilka rzeczy pokazal ale bez sparingow nic nie mozna. Co do zas predyspozycji o czym pisal Adam na poczatku to kiedys miale przypadek ciekawy.
Trenowalem Break Dance - uczylem sie jednego tricku tzw. helikopter, mlynek itp. - uczylem sie prawie rok, pojechalem nawet pol polski do mistrzow polski - wytlumaczyli mi co i jak i wrocilem trenowac - potem pokazalem kumplowi jak mi sie wydaje ze to sie powino robic - on nauczyl sie w 2 tygodnie a ja po roku zrezygnowalem. Tylko predyspozycjami to mozna wytlumaczyc - ten sam kumpel po 3 - 4 latach treningu jest na poziomie gosci co wymiataja 10 lat (duzo akrobatyki robi mimo ze sam sie wszystkeigo uczy). Kiedys robil salto z parapetu do tylu - zachaczyl glowa o parapet, rozwalil glowe, zalala go krew i stracil przytomnosc - jak odzyskal i przestala leciec krew - cwiczyl to salto dalej - nauczyl sie go szybko - to jest kwestia motywacji. Ja po jednej probie i upadku na plecy (costam strzelilo w kregach) mam juz strach i brak motywacji - nie zrobie zadnego tricku do tylu. Psychika tez ludziska - ktos moze trenowac 10 lat a jak zobaczy prawdziwy noz i wlasna krew moze go "zmrozic" i dupa - a inni "lamer" rzuci sie do ataku jak dzikie zwierze i nie znajac zadnych technik zada 30 ran cietych.
Dobra koniec - za bardzo sie rozpisalem i za bardzo jestem zmeczony
pozdrawki dla wszystkich.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
jest jak mówisz
  • 0

budo_panther
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
W Saleta Fight Club zajęcia Sayoc Kali odbywają się w poniedziałki i środy o 20:30. Cena za miesiąc 200 PLN, już bez żadnej opłaty wpisowej. Po zajęciach można skorzystac z basenu i sauny:)
  • 0

budo_morgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"
No cóż...
Odnosze niejasne wrażenie, że grafik się troszkę zmienił i obecnie jest (poniedziałek, środa, czwartek i sobota) :) Sobota jest o innej godzinie, bodajże o 10.00.
  • 0

budo_zeiram
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc oczami "innowiercy"

Sobota jest o innej godzinie, bodajże o 10.00.

Oooo, a nie o 9.30? :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024