Skocz do zawartości


Zdjęcie

0 blade play


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play

gora dol to raczej niemozliwe ,ale na boki jasne ...nie ma takiego noza(foldera) ktory by sie nie poluzowal na boki ...przeciez srubke mozna dokrecic ;)
nawet Twoja sebenza kiedys zacznie...roznica miedzy folderami moze byc tylko czas ,po ktorym sie zaczna luzowac ;)


Wczoraj odkręciłem srubke w mojej sebenzie o cały obrót... no i zaobserwowałem 0 blade play... poklon
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play
Jesli piszesz najprawdziwsza prawde ;) ...to szakunec dla Sebenzy poklon

pozdrawiam
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play

Jesli piszesz najprawdziwsza prawde ;) ...to szakunec dla Sebenzy poklon

pozdrawiam


Nawet juz wiem na czym to polega. Widac to na ponizszym zdjęciu... To jest jedna z istotnych róznic pomiedzy tymi 2 nożami...

Dołączona grafika
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play
eee o tym mowisz ??? ze sa dwie sruby mocujace ??? czy to ze ostrze wchodzi dalej miedzy rekojesci ?
Dołączona grafika
  • 0

budo_xavras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play
Gunting, 0 blade play od początku (oprócz konieczności dokręcania pivot'u, bez przerwy luzuje się śruba...). Po drugiej stronie PSARK, ciężko jest mi go pozbawić luzu poprzecznego, i spydie Vesuvius, ma lekki luz poziomy,mam nadzieję, że bez wpływu na wytrzymałość blokady (compression lock).

Tomek
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play

eee o tym mowisz ??? ze sa dwie sruby mocujace ??? czy to ze ostrze wchodzi dalej miedzy rekojesci ?


Dokładnie o to chodzi. To że jest druga śruba daje bardzo duzo. Przy wykręcaniu piwota efekt jest taki- piwotowa sruba po prostu wychodzi z rekojesci a rekojesc sie nie rozjezdza. A to ze piwot jest glębiej w trzonku tez bardzo duzo daje...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0 blade play
0 blade play maja praktycznie wszystkie markowe balisongi, zwlaszcza te od microtecha bo ich budowa wymusza uzycia dodatkowych - sam niewiem jak to nazwac - walkow ? A przynajmniej tachyon takowe posiadal... To samo jest z Benchmade. Specyficzna budowa polaczenia rekojesci - tangpin powoduje ze po scisnieciu noza w rece nic sie nie kiwa.
A ja wlasnie swiezo po tuningowaniu noza loctite i militeciem wiec mnie wzielo na wywody :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024