Skocz do zawartości


Zdjęcie

Artykuł w dzisiejszej Polityce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Artykuł w dzisiejszej Polityce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
No coz. Dobrze ze nie pisali nic o Szczecinie. Ale mysle ze kazdy widzi nawiazanie. Nagle zrobil sie to temat "na topie" we wszystkich polskich gazetach a przyjdzie czas i na telewizje. Jednak skoro w innych krajach jest to tak popularne, wiec moze i u nas sie troche ruszy...
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
nidlugo telenowele beda

Klan odcinek 999 - Rysiu stracil prace, musi zaczac walczyc w klatce by wyzywic rodzine, zone Graznynke i trojke dzieci. Stiepan natomiast ginie, pobity przez ojca Agnieszki. Czy corka mu kiedys wybaczy ??
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
Artykuł to fakt trochę jak telenowela. Jakkolwiek opisujący rosyjskie MMA z troche innej strony. Wprawdzie jest kilka drażniących elementów, ale generalnie felieton zaliczam na plus.
Dlaczego?. Przede wszystkim, że sam dowiedziałem się dość sporo o walkach w rosji. Po artykule wszedłem na sherdog i sprawdziłem cały team Red Devil. Trochę się zdziwiłem, raz ilością i jakością zawodoników (FEDOR) oraz zawodnikami z którymi walczą (wielu znanych fighterów).
Inny powód to dość ludzkie potraktowanie walczących, chłopaki z krwi i kości. Inna rzecz, że mało tutaj ocen autorów, artykuł opisujący generalnie suche fakty. Na ile są to rzeczywiste, zweryfikowane informacje (powiązania z mafią) to już inna bajka.
Polityka jeszcze raz pokazała, że bije na głowę Wprost

Pozdrowienia
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce

Polityka jeszcze raz pokazała, że bije na głowę Wprost


Swieta prawda :!:

Najlepiej moim zdaniem zkwitowal Vale Tudo mistrz wagi superciezkiej M-1,ktory stwierdzil,ze Vale Tudo to sport nedzarzy 8)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
a ja mam napisane 'fragment artykulu' :? :P hmmm...nic nie widzialem zadnych wypowiedzi tych fighterow :P
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
dla mnie dobry tekst, bez zbędnego opisywania własnych wrażen, tylko tak jest napisane jak jest, ale w koncu autor artykułu to dobry dziennikarz.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
Trzeba przyznać że autor artykułu ciekawie podszedł do tematu, nie podniecał się zabardzo brutalnością, nie opisywał jakiś tam super-drastycznych scen tylko przedstawił wszystko obiektywnie fachowo i dobrze.... i chwała mu za to, i tu widać PRAWDZIWĄ PPRZEPAŚĆ jaka dzieli prawdziwego reportera który zna się na swojej robocie od latkowskiego który zdaje się nie skończył nawet żadnej szkoły filmowej... a artykuł inny niż wszystkie.. bardziej skupiał się na szarym człowieku niż na samej dyscyplinie.... chyba najlepszy artykuł w prasie dotyczący "walk w klatce" jaki czytałem...
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce

PRAWDZIWĄ PPRZEPAŚĆ jaka dzieli prawdziwego reportera który zna się na swojej robocie od latkowskiego który zdaje się nie skończył nawet żadnej szkoły filmowej...


Szkoly filmowej nie konczyl m.in. Quentin Tarantino, bracia Wachowscy, Peter Jackson (od Wladcy pierscieni) i paru innych.. :-)

Ale oczywiscie pelna racje, ze Latkowskiego od prawdziwego reportera dzieli przepasc.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce

Szkoly filmowej nie konczyl m.in. Quentin Tarantino, bracia Wachowscy, Peter Jackson (od Wladcy pierscieni) i paru innych.. :-)


Np. Charlie Chaplin i Leni Rifensthal :D
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
Co do Tarantina to mój ulubiony reżyser.... tylko jest pewna kwestia Ci których wymieniłeś mają po prostu talent :) :wink:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuł w dzisiejszej Polityce
albo wiedzą co robią :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024