Skocz do zawartości


Zdjęcie

piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_socjon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
Stary, ale jary... To chyba fragment z serii "Obroń się sam", najlepszego Aikidockiego kabaretu jaki widzałem!:)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
znajdz lepszy
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
Fiodor kiedys na ircu i zresztą tu na forum też napisałes że według Ciebie 20% technik z Aikido jest skutecznych a reszte można by wyrzucić, możesz napisać jakie to sa techniki.????
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
obstawiam kokyu nage! :)
a na serio-w.g mnie kote gaeshi,iriminage i nikyo,tyle ze tu znow mozna sie zastanowic w jakich sytuacjach itd.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
BUHAHAHAHAHHAHAHAGRHHH... OOOOOOOOO
ŁAAAHAHAHAHAHAHAHAHAH HAHAHA UFF HAHAHAHAHA O JEEEZU HAHA
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Rany nie widziałem tak dobrego kabaretu dawno ;)
Mimo ze film stary, wcześniej go nie widziałem, pewnie dlatego że wolę ćwiczyć niż słabe filmy oglądać. Ten grubas to jakaś szycha? Zapomniałem nazwiska? Rzut na stabilnym przeciwniku. :rofl: Dżizus, ale jaja, to że atak szkolny, to nic, ale wszystko co następowało potem było stosem nawarstwiających sie błędów, które uniemożliwiłyby zrobienie całkiem mocnej techniki.
A ta hakama na końcu filmu. Jak ten gość zrobił zamach do wejścia to kanapkę na monitor wyplułem.
No Szczepan, jak dajesz to jako przykład ładnego aikido, to może powinieneś zająć się czymś na czym się znasz? np. sektę jakąś załóż :)
No offence. Weź no się wytłumacz.
  • 0

budo_usagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:'znienacka'

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
ładne aż się łezka oku kręci.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi

No Szczepan, jak dajesz to jako przykład ładnego aikido, to może powinieneś zająć się czymś na czym się znasz? np. sektę jakąś załóż :)
No offence. Weź no się wytłumacz.

Ty Randall dalej nic nie kapujesz, co? 8O 8O To Fiodor zrobil topik i zapodal filmik a nie ja. Przeczytaj co Fiod odpisal na moj post :P :wink: Jak dalej nie rozumiesz , to ja sie poddaje, ludzie!!!!!, moze ktos mu wytlumaczy przystepnie i powoli ? :lol: :lol:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi

Jak dalej nie rozumiesz , to ja sie poddaje, ludzie!!!!!, moze ktos mu wytlumaczy przystepnie i powoli ? :lol: :lol:

W początkach historii kina był taki zawód: opowiadacz. Siedział taki mądry człowiek w kinie i jak ludzie oglądali film na ekranie, to taki człowiek tłumaczył ludziskom co się dzieje. Gdy publika nie mogła zrozumieć, bo akcja była za szybka (filmy wtedy były krótkie), to operator zatrzymywał projektor i opowiadacz tłumaczył dokładniej. Minęły lata, ludzie nauczyli się rozumieć nowe medium, w kinie pojawił się dźwięk, a zawód opowiadacza zniknął.

Ale oto kilkanaście lat temu pojawiło się nowe medium: internet. Świat się skurczył, ludzie zaczęli się masowo kontaktować przy pomocy sieci. Niestety ulotność i zwięzłość informacji sprawiła, że do jej zrozumienia potrzebne się stały nowe umiejętności. I tu znowu przydaliby się ludzie bezboleśnie wprowadzający w świat nowych mediów. Tacy opowiadacze, tłumacze. Dzieki nim Randall ze Szczepanem (archetypiczni przedstawiciele dwu różnych pokoleń użytkowników sieci) wreszcie by się zaczęli rozumieć. Niestety nikogo takiego nie ma i pozostało nam tylko cierpliwie czekać i obserwować z boku ten spektakl.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
O mamo! Ale wtopa. SORRY WSZYSTKIM ZA ZAMIESZANIE. Byłem jakiś zmęczony albo co ;)
Wstyd się przyznać ale wkleiłem post na NIE TEN TOPIK.
Oczywiście on jest o wideo z Kanai sensei. Sorki Szczepan.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
eeee, to tez glupio
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi
by nie powiedziec durnie..

a tak BTW.. co z tym opowiadaczem pierwsze slysze jest to gdzies udokumetowane? Zadna ze znanych mi pozycji ksiazkowych nic o tym nie wspomiona
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi

Fiodor kiedys na ircu i zresztą tu na forum też napisałes że według Ciebie 20% technik z Aikido jest skutecznych a reszte można by wyrzucić, możesz napisać jakie to sa techniki.????

Załóż oddzielny temat, to pogadamy jak chcesz bardzo. Ino krótko i treściwie bo mam full pracy po przebojach z kompem i muszę nadganiać.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi

Wstyd się przyznać ale wkleiłem post na NIE TEN TOPIK.

8O 8O 8O
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: piękna sztuka dla sztuki - o to chodzi

Fiodor kiedys na ircu i zresztą tu na forum też napisałes że według Ciebie 20% technik z Aikido jest skutecznych a reszte można by wyrzucić, możesz napisać jakie to sa techniki.????

Załóż oddzielny temat, to pogadamy jak chcesz bardzo. Ino krótko i treściwie bo mam full pracy po przebojach z kompem i muszę nadganiać.

Prosze bardzo, wszystkich zainteresowanych oddzielną dyskusją w tym temacie, zapraszam tutaj: http://www.budo.net....p=216369#216369
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024