Skocz do zawartości


Zdjęcie

9.95$ miesiecznie ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
no tak, ale na dobra sprawe robisz ich na kase, bo w sumie nic nie osiagna. ja rozumiem, ze oczywiscie to ich wybor. ale czesto jest to wybor slepy oparty o brak wiedzy, naiwna wiare i szczere checi. to po prostu jakos mi to nie pasuje, bo nawet jak mowisz, no kurde chlopaki tu wam spyle fajne takie moje vidio, spoko cool, tylko tego... mhm... w sumie to sie nie nauczycie z niego - to po kiego je zrobiles - jasne, ze dla kasy. chyba, ze to taka darmowa dziala, zeby ludzi uzaleznic :) . chyba jednak sie zapedzilem :wink: . ale tak na powaznie, jak ktos bedzie bardzo chcial cwiczyc to mysle, ze znajdzie droge jakkolwiek patetycznie by to nie zbrzmialo.
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Poza tym, co innego jest sprzedawać szkoleniówki i mówić 'nie jest to dobra podstawa do pełnego przyswojenia stylu', czy jakoś tak, a co innego jest sprzedawać szkoleniówki i wyznaczać za każdą kasetę jakiś pas itd. Bo wtedy stwierdza się, że obejrzenie/ćwiczenie za pomocą kaset wystarczy do osiągnięcia konkretnego celu/poziomu. I jest to nie w porządku.
Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem :)
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)

Hej, co jak co, ale jook lum mi sie podoba :-) . Nawiazuja do Jook Lum Jee (Zhulin Si), czyli do Klasztoru Bambusowego Lasu w prow. Jiangxi skad ma sie ten styl wywodzic. No i trzeba tez przyznac, ze zaznaczaja na stronce, ze nauka z video nie zastapi nauki z nauczycielem.



Kurcze o ile się nie mylę to w Yantai też jest Klasztor Bambusowego Lasu.
MW
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)

Kurcze o ile się nie mylę to w Yantai też jest Klasztor Bambusowego Lasu.
MW

Tak, wyglada na to, ze jest taki. Bilet wstepu 10 kuaiow :-)

Dołączona grafika

Pewnie w kazdej prowincji znajdzie sie z piec ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024