Skocz do zawartości


Zdjęcie

9.95$ miesiecznie ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

9.95$ miesiecznie ;)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:)
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
no i co panowie? po co tu do chin jechac, jak mozna w domu, a jak problem to mozna zadzwonic :-) . normalnie tyle czasu straconego, a tu mozna za 9.95$ podstawy i to realne zlapac - nie no musze sie napic dzisiaj "badziou" albo "pidziou" bo sie zalamalem :wink:
  • 0

budo_zeiram
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
A ja, naiwny, bylem przekonany, ze Wielkiego Mistrza Roberta Zet ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) nic nie przebije. A tu prosze, nawet nie trzeba listonosza fatygowac, tylko bezposrednio z netu czerpac wiedze.
Cos pieknego :wink:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
8O
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
nawet ni chce mi sie tego czytac... egzaminy tez korespondencyjnie?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Wow, zajebisty pomysl :) chyba zrobie to na swojej stronie :) to bedzie rewolucja w swiecie Wing Chun :)
  • 0

budo_zeiram
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Wszystko to zmierza w kierunku wyznaczonym przez panow z Matrixa. Wtykasz sobie kabel do mozgu i:
-I know kung fu!
-Show me
:)
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Immediate access to video curriculum required to attain your Yellow Belt in the Kung-Fu Canada System

Ciekawe, co to jest ten Kung-Fu Canada System... jakiś nieznany 'podstyl'? :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
U mnie taniej !!!!!!!

:D :D :D
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Ale w sumie, to tak sobię myślę, że przecież potrafię robić ładniejsze, bardziej atrakcyjne stronki... więc może i ja założę jakiś system i będę sprzedawał kasety instruktarzowe? Trzeba kupić 2 kasety, żeby dostać pas... A pasy będą takie: jasnożółty, trochę_ciemniejszy_jasnożółty, żółty, ciemniejszy_żółty, ciemnożółty, żółty_z_lekką_nutką_dekadencji, prawie_pomarańczowy........... :) Nie da się ukryć: jest to świetny sposób na zarabianie kasy :D
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Eee tam, z takimi pasami, to nie przebijesz konkurencji. Kiedyś ktoś podawal linka do strony, gdzie obiecywali, że jak zamówisz ich komplet materiałów, to od razu dostajesz czarny pas - 1 dan. A jak sie z tych materiałow nauczycz, nagrasz na video i wyślesz grandmasterowi do obejrzenia, to dostaniesz 4 dan.
  • 0

budo_zeiram
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)

Eee tam, z takimi pasami, to nie przebijesz konkurencji. Kiedyś ktoś podawal linka do strony, gdzie obiecywali, że jak zamówisz ich komplet materiałów, to od razu dostajesz czarny pas - 1 dan. A jak sie z tych materiałow nauczycz, nagrasz na video i wyślesz grandmasterowi do obejrzenia, to dostaniesz 4 dan.

A jak do tej kasety dolaczyc 100 $, to od razu mamy 6 dan!
Ale my sie tak z tego, delikatnie mowiac, nabijamy, a sa ludzie, ktorzy nie dosc ze korespondencyjnie cwicza to jeszcze sa swiecie przekonani, ze to dziala i ze znaja sztuki walki.
W zwiazku z tym mam pytanie: czy ktos ma pojecie (chociazby mgliste) na jaka skale to dziala, ilu jest ludzi ktorzy w ten sposob trenuja?
  • 0

budo_zeiram
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)

Ale w sumie, to tak sobię myślę, że przecież potrafię robić ładniejsze, bardziej atrakcyjne stronki... więc może i ja założę jakiś system i będę sprzedawał kasety instruktarzowe? Trzeba kupić 2 kasety, żeby dostać pas... A pasy będą takie: jasnożółty, trochę_ciemniejszy_jasnożółty, żółty, ciemniejszy_żółty, ciemnożółty, żółty_z_lekką_nutką_dekadencji, prawie_pomarańczowy........... :) Nie da się ukryć: jest to świetny sposób na zarabianie kasy :D

Proponuje do tego dodac belki, gwiazdki, wężyki, etc., a do nazwy stylu dodac magiczne slowko "combat".
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Taaa :D

A co do ludzi, którzy ćwiczą - myślę, że musi się to chociaż w jakiejś małej skali sprawdzać, jeżeli tak dużo jest takich 'szkół' w sieci. Musi się opłacać, bo jestem pewien, że nagrywanie takiego video jest rzeczą koszmarnie nudną...
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Aha - sprawdzać - mam na myśli sprzedaż. Że sprawdza się robienie takiej oferty. Bo co do umiejętności zdobytych podczas takiego szkolenia, to miałbym spore wątpliwości...
  • 0

budo_pioetrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Tai Chi dla każdego:
Odmiany Yang, Sun, Lee także Hsing Yi oraz Chi Kung a w przygotowaniu strona traktująca o stylach zewnętrznych - 10 funtów za 30 dni .... :lol:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam

Piotrek
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kurcze! rewelacja - modliszka z bamusowego lasu :) , tylko dlugo, az 3 lata :wink:
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
Hej, co jak co, ale jook lum mi sie podoba :-) . Nawiazuja do Jook Lum Jee (Zhulin Si), czyli do Klasztoru Bambusowego Lasu w prow. Jiangxi skad ma sie ten styl wywodzic. No i trzeba tez przyznac, ze zaznaczaja na stronce, ze nauka z video nie zastapi nauki z nauczycielem.
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)
ja jakos nie bardzo. mnie tylko z yantai kreci :wink: . sam ogladam sporo szkoleniowek itd. ale idea uczenia sie w oparciu, czy nawet przy ich pomocy wydaje mi sie niefajna. szczegolnie szkodliwe na poziomie poczatkujacym. dla osob zaawasowanych jako material pogladowy, porownawczy jak najbardziej ok. - ale to w sensie poznawczym. wydaje mi sie, ze to musi byc uczone z reki do reki i do pewnego etapu w stalym kontakcie. jednostronny przekaz informacji jest zdecydowanie nie wystarczajacy, poza tym wydaje mi sie bardzo wazne podejscie indywidualne do kazdego ucznia. taka unifikacja uczenia np. 150 osob w rzedach, biale koszulki z fioletowym napisikiem jest ok. w ramach biznesu, ale ucieka mi wiele innych kwestii dla ktorych wciaz staram sie znalezc jak najwiecej czasu na cwiczenie. no i z nauczycielem mozna pogadac, a taki z wideo to cie kurna niby widzi ale chyba tylko udaje :)
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: 9.95$ miesiecznie ;)

ja jakos nie bardzo. mnie tylko z yantai kreci


Tak, wiem :-) . Tak naprawde jooklum z Wasza modliszka poza nazwa nic wspolnego nie ma (i nie udaje, ze ma).


ale idea uczenia sie w oparciu, czy nawet przy ich pomocy wydaje mi sie niefajna


Nie no jasne przeciez, ze bez nauczyciela sie nie nauczysz. Z drugiej strony jako pomoc szkoleniowa, taka forma moze byc pozyteczna. Jest tez jeszcze grupa ludzi, ktorzy byc moze chca trenowac koniecznie to, a nic innego i basta. Dla takich mozesz zrobic kasete zeby sobie cos tam dlubali. Jesli przy tym ostrzezesz, ze to im wiele nie da, to jest to fair.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024