Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przechowujecie kolekcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_foetus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Galicja

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
ja tam sie zgadzam z wojem, moze dlatego ze noze zawsze traktowalem jako rzecz uzytkowa ale nawet gdybym mial sprzeta za pare tysiecy dalej bym go trzymal na wierzchu i patrzyl :shocked!: i dotykal :D
  • 0

budo_roberto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świecie n/Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
wreszcie to cholerne zdjecie działa ..spójrzcie na pierwszą strone, wg. mnie takie ulokowanie zabawek nie przeszkadza ani w oglądaniu podziwianiu i dotykaniu. Łatwo dostepne, a zarazem uporządkowane.
Nie rzucaja sie w oczy zonie :) , gościom ani wscibskim sąsiadkom , nie kusza dzieciaków.
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje

wreszcie to cholerne zdjecie działa


Nooo - robi wrażenie - sklepu... :) :) :)

Jak się dorobię tylu zabawek - zacznę sprzątać w piaskownicy SŁOWO :!:
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
niegłupie tylko trzeba by taka szafko-komode zamówić:( za to faktycznie nie trzeba za kazdym razem tłumaczyć -"nie prosze Pani , nie jestem seryjnym mordercą, pojedynczym też nie naprawde i nie jest to jaskinia s/m pomimo tych batów" :twisted: :twisted:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje

Jak się dorobię tylu zabawek - zacznę sprzątać w piaskownicy SŁOWO :!:
Pzdr.
-wój-


taa? na moje oko ta kolekcja jest warta ok 60 000 USD... =~ 240 000zl...mieszkanie czy kolekcja busse, zycie czasem stawia trudne pytania :D
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
ja noze jak do tej pory trzymam luzem w szufladzie, razem z torxami, latarkami i roznymi bajerami...a dwa najwieksze wisza na scianie. Jka bede mial 20 nozy to sie zastanowie co zrobic.
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje

ok 60 000 USD... =~ 240 000zl...mieszkanie czy kolekcja busse, zycie czasem stawia trudne pytania :D


Na szczęście mieszkanie już mam, a kolekcji jeszcze nie, bo w odwrotnej kolejności... - głupio byłoby spać z tym pod mostem :)
  • 0

budo_raf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorau

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
Noże, które posiadam, noszą ślady użytkowania (zarysowania klingi, powłoki /codzienne użytkowanie/, ślady po ostrzeniu) - jakoś nie czuję, żeby nadawały się do szczególnego eksponowania, wieszania .... w zasadzie, czy stanowią "kolekcję"? ... może...
Wszystkie trzymam w blaszanej skrzynce (wraz z ostrzałkami, oliwkami, oryginalnymi pudełkami etc.) kupionej "za grosze" w Ikei i codziennie rano hałasuję buszując w niej (mimo buntu żony ;) ), dokonując trudnego wyboru "co tu dzisiaj ze sobą wziąć"
  • 0

budo_f'yoda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
Nie no ja tez sklaniam sie ku porzadkowi, mimo ze noze rowniez traktuje bardziej narzedziowo. Do tej pory leza w szufladzie (i wszedzie indziej niestety). Nie mam ambicji wystawienniczych ale chcialbym je miec tak ulozone zeby wszystkie byly dostepne i zeby sie nie mielily o siebie. Chyba sprobuje wykombinowac wlasnie jakis pokrowiec/ce z materialu jako wyposazenie szuflady lub jakiegos pudla moze wlasnie skrzynki narzedziowej... to jest dobry patent. Moj mlodzian na razie jeszcze jest karny i nie rusza nie swoich rzeczy ale nie wiadomo na ile mu tej karnosci wystarczy i zacznie buszowac :twisted: :twisted: :twisted: Musze sie ruszyc do jakiegos Obi.

Pzdr

F
  • 0

budo_bullitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
Ja nie mam takiego problemu. Może uznacie mnie za profana, ale ja 'nadmiarowymi' nożami obdarowuję przyjaciół. Dla mnie to są narzędzia z duszą. Żeby żyć muszą pracować! A co ja zrobię np. z pięcioma folderami? Ręce mam tylko dwie :( Dlatego gdy sprawiam sobie nowego kompana - jego poprzednik wędruje w nowe ręce. I mam przyjemność widząc, że ktoś, kto dotychczas nie nosił noża - zaczyna to czynić :D
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
Uważaj Bullitt zaraz będziesz mieć no forum sporo kumpli :twisted:
  • 0

budo_f'yoda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
Ja z tych samych pobudek pozyczam, ale tylko najblizszym znajomym do ktorych mam zaufanie i pod jednym warunkiem: tylko ja ostrze :)
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przechowujecie kolekcje
Nie będę orginalny jak napiszę, że w szufladzie trzymam, takiej w biurku... Al4e się już powoli przestają mieścić. Na szczęście nie ma z tym problemu bo zawsze kilka się gdzieś wala, na tapczanie, podłodze, krześle... No i na mnie.
W kwestii spania, to zawsze zabieram nowe noże do łóżka... Z tym że staram się, żeby foldery byłe zamknięte a fixed w pochwach...! (fu, zboczeńcy :) )

BTW
Witaj, Bullit! Na przyszłe łódzkie spotkanie najmiemy cały lokal... :)

Pozdrawiam
Mithr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024