Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z zycia wziete...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...

właśnie obejrzałem ten filmik z kolesiem z deskorolką. Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest że stało tam tylu ludzi wokół a ten leszcz spokojnie napier... kolesia po głowie i nikt się nie ruszył? 8O Nawet nikt obitemu nie pomógł wstać . totalnie tego nie qmam. znieczulica jak cholera!

no dobra a co powiesz na drugi filmik? tam tez stalo duzo ludzi i nikt...
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...

przyjrzyj sie dobrze i posluchaj co mowia 8)


no tak sluchalem muzyki i wylaczylem glos w filmie :oops:
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...
Ciekawi mnie czy tamten koleś wstał żeby najeba....Ć temu z deską, czy tylko szedł na pół przytomny nie wiadomo w jakim kierunku???

No ale filmik musze przyznać ciekawy!!! 8O ze względu na zachowanie ludzi z boku, było tam przecież sporo samochodów przejezdzających!!! i nic :!:


ps. jest dalsza czesc tego filmu :?:
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...
Skąd tacy się biorą. Słowo daje - chciałbym mieć kiedyś możliwość przetrenować takiego kogoś i słowo daje nie znalazłbym w sercu litości... Banda jeb..ych leszczy.
Co ja moge powiedzieć merytorycznie nie mam nic do dodania i do pierwszego i do drugiego. Widze filmy made in usa i poland
  • 0

budo_might
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...
pierwszy film jest chyba bardziej perwersyjny... ale w oby przypadkach, gdybym mial okazje walczyc z tymi kolesiami to balaszki i inne dzwignie by sie sypaly bez oporu :evil:
  • 0

budo_redd0g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...
to niestety chleb powszedni, ze jak cos sie zaczyna dziac to nagle ludzie wokol głuchną i słepną, a czesto ofiare takze uwazaja za "jednego z tych chuliganow". smutne to ale prawdziwe.
  • 0

budo_qb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...
Ten film z Polski to normalnie masakra. Co za frajerzy podeszli do jednego typa, ktory se spokojnie siedzi z dziewczyna i go zaczeli lac, ciekawe czy w walce solowej by byli tacy twardzi. Wogole jak mogli to nagrac, szczyca sie ze jakiegos typa najebali? co za pizdy, chcialbym ich spotkac i "potlumaczyc" im troche.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...
ile ten filmik pierwszy zajmuje? bo mi sie sciaga kawaleczek i dupa z tego wychodzi. moze ktos moglby go wrzucic na jakis inny serwer albo co.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Z zycia wziete...

ile ten filmik pierwszy zajmuje? bo mi sie sciaga kawaleczek i dupa z tego wychodzi. moze ktos moglby go wrzucic na jakis inny serwer albo co.

odpalasz i WMP bufferuje Ci z netu. Mi dziala moze masz za starego playera..?

ci z polski to puscili ten film w necie (zreszta widac) i w koncu ich policjia zlapala.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024