Skocz do zawartości


Zdjęcie

ślub w kimonach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach

Ale festyn, no to jest lekka przesada.
Nie nalezy jednak krytykowac, bo kazdy ma prawo do brania slubu w sposob jaki mu sie podoba, ja proponuje np wziasc slub w Publiczne Toalecie a na bankiet zaprosic gosci do McDonal'a :lol:
! pOzDrAwIaM !


Jezeli porownojesz wziecie slubu w kimonach spowodowane tym, ze ktos ma pasje i wyraznie kocha to, czym sie zajmuje, z wzieciem slubu w Publicznej Toalecie to na prawde wspolczuje...
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
Widze ElFilipo, ze masz bardzo, ale to bardzo niskie poczucie humoru, no ale coz, musza byc tacy, ktorzy maja niskie, zeby byli tacy, ktorzy maja wysokie :lol:

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
cokolwiek dziwne.
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach

Widze ElFilipo, ze masz bardzo, ale to bardzo niskie poczucie humoru, no ale coz, musza byc tacy, ktorzy maja niskie, zeby byli tacy, ktorzy maja wysokie :lol:

! pOzDrAwIaM !


Nie nie, poczucia humoru Ci u mnie dostatek. Po prostu chwilowo z przyczyn roznych byl na nizszym poziomie, czego wyrazem byl ton powyzszej wypowiedzi (normalnie napisalbym to samo, ale tonem troche innym). Twoj zart po prostu nie przypadl mi do gustu. Ale tylko ten jeden, dlatego na koncu powinno byc jeszcze dodane "no offence". :)
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach

Nie nie, poczucia humoru Ci u mnie dostatek.


Wiesz, czasem tak bywa.
Ja nie mysle jednak, ze slub o ktorym mowa w poscie, to to samo co w toalecie ;) , to byl zart. Uwazam jednak, ze taki slub to lekka przesada.

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
wy se tu zartujecie, a moim zdaniem slub w kimonach to blazenada, takie popisywanie sie, :roll:
  • 0

budo_gorg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
Chyba w zeszłym roku (ale głowy nie daję, mogło to być dwa latka temu) ślub wziąła para z Drużyny Trygława ze Szczecina - czyli Słowianie. Na zdjęciu w gazecie wyglądało to nienajgorzej :) Państwo młodzi ubrani we wczesnośredniowieczne łaszki przechodzący przez szpaler wojów uzbrojonych po zęby :D
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
zdjęcie z takiego ślubu, gdzie para przechodzi przez szpaler mieczy też widziałem, niezłe ludzie klimy potrafią zrobić :-)

Gorg, fajny masz podpis :-) :) chyba sprawię se podobny, trzeba by zacząć cos czytać :?
  • 0

budo_gorg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach

Gorg, fajny masz podpis :-) :) chyba sprawię se podobny, trzeba by zacząć cos czytać :?


Terry Pratchett "Muzyka duszy" :D
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
widzę, że kolejny czytelnik Pratchetta. Mój podpis z "Muzyki duszy"

ps. sorry za off topic
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach
powiem wam cos ciekawego, podobno pojawiły się jakies artykuły (złosliwe) na temat tej sekcji na Budo, w jakims Bushido ???? oraz przedruk w Tatami, co samo w sobie wydaje mi się humoreską, jako że dobrze wiem co jest drukowane w Tatami. Ten który to stwierdził jest nieźli popier.....ny, dlatego nie wolno sie narażać tym ludziom bo zniszczą swoją mocą głupoty chyba. Nie ma co sie zajmować dalej tą kwestią, mam w związku z tym pytanie, czemu jest coraz wiecej popierdolstwa a coraz mniej normalnych ludzi z którymi można pocwiczyć i pogadać???
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach

czemu jest coraz wiecej popierdolstwa a coraz mniej normalnych ludzi z którymi można pocwiczyć i pogadać???


Byłoby nudno...
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ślub w kimonach

czemu jest coraz wiecej popierdolstwa a coraz mniej normalnych ludzi z którymi można pocwiczyć i pogadać???


Byłoby nudno...


Trochę tego rodzaju adrenaliny też się czasm przydaje. :)

A co do ślubu... Co kto lubi. Na zdjęciach nie wygląda to za ciekawie, aczkolwiek tam mogła być niezła atmosfera. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024