Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_xr1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Montreal

Napisano Ponad rok temu

Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Witam :) Chcialbym sie dowiedzieć czy znacie jakąś sekcję Taekwondo w Bydgoszczy ? Wiem że są takie - ale nie byłem w żadnej... nie znam TKD i nie będe w stanie ocenić czy zajęcia są prowadzone dobrze czy prostacko... i tutaj potrzebuje Waszej pomocy.Chodzi mi o sekcję gdzie się czegoś autentycznie nauczę.Pozdrowki dla wszystkich fajterów :wink:
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Są chyba 3 sekcje taekwondo w Bydgoszczy:
Na Łuczniczce,
Klub Karor (jeden z najlepszych w Polsce)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
(osobiście polecam :P )
Trzeciego nie pamiętam. Te dwa są na pewno wtf.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
KS Karor ma faktycznie sukcesy, ale z tym "jednym z najlepszych w Polsce" to chyba przesadziłeś trochę... ;) Sekcję WTF w Bydgoszczy prowadzi również Dariusz Ćwikliński, ale gdzie - nie mam pojęcia, nie mają też strony w necie. O namiary do klubów można dowiedzieć sie w Polskim Związku Taekwondo WTF - tel. 061 866 34 10.

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
No ty też nie przesadzaj...Dzisiaj są zawody w Lesznie. Młodziki walczą o 1 miejsce w Polsce w dyscyplinach zręcznościowych i o 2 miejsce w Polsce w walkach. (albo odwrotnie :P )
  • 0

budo_xr1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Montreal

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Jak rozumiem ten pan Dariusz Ćwikliński jest powszechnie uważany za dobrego w swoim fachu tak ? :D i jeszcze tylko zapytam czy ktos slyszal o TKD na Polonii :? ponoć odchodzą tam niezłe jaja podczas treningów - tak mi przynajmniej jeden ze znajomków mówił... Pozdrowki.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Moim zdaniem na treningu powinien być trening. (-P
Niezłe jaja mogą być po treningu, np. jak na imprezie świętujemy egzaminy.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Thanes: Wesołek Cup to zapewne fajny turniej, ale daleko mu tak do mistrzostw Polski, jak i chociażby do Pucharu Bielan, który jest powszechnie uznawany za sprawnościowe mistrzostwa Polski dla dzieciaków. Tak więc Wasza ekipa walczy o I miejsce w Pucharze Wesołka, a nie w Polsce. Dla mnie jeden z najlepszych klubów w Polsce to taki, który ma sukcesy sportowe w różnych kategoriach wiekowych, medalistów mistrzostw Polski, ludzi w kadrze. Najlepsze kluby w Polsce w WTF to AZS UWM Olsztyn, AZS Poznań, Rapid Śrem i podobne. Nie mam nic przeciwko Karorowi i życzę Wam sukcesów, chodzi mi tylko o to, abyśmy zachowali umiar w określeniach tego typu.

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Gozmo...nie chodzi o to by robić za dużą reklamę i złe świadectwo wydawać...Wiem że to tylko Wesołek Cup, i wiem że są lepsze kluby :P ale chodzi o to, że w porównaniu z innymi klubami z okręgu, są jakieś większe osiągnięcia. Xr1 interesuje Bydgoszcz, a nie Poznań chociażby. Wydaje taką opinie, bo trenowałem troszeczkę na łuczniczce, i mam malutkie porównanie.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Oki - i właśnie o to mi chodziło. "Jeden z najlepszych w okręgu" brzmi dużo lepiej niż "jeden z najlepszych w Polsce" :) - chodzi tez o to, żeby ludzie przychodzący do klubu nie spodziewali się Bóg wie czego, np. tego, że będą ćwiczyć z mistrzami Polski...

A sądząc po wynikach, Karor na swoim terenie dobrą robotę robi...

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...

chodzi tez o to, żeby ludzie przychodzący do klubu nie spodziewali się Bóg wie czego, np. tego, że będą ćwiczyć z mistrzami Polski...

A sądząc po wynikach, Karor na swoim terenie dobrą robotę robi...

Pozdrówka

Gizmo


Właśnie ludzie !! Nie myślcie sobie Bóg wie czego :P Wiedzcie natomiast, że :
- cenowo najtaniej w Bydgoszczy,
- Dobry klimat,
-Sekcja typowo nastawiona na dzieci :( :(:( (jest tylko jedna grupa starsza- nasza :P )

Dobra kończę te rozwodzenia, bo mnie ktoś zbanuje za kryptoreklamę :P
  • 0

budo_xr1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Montreal

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Ok to fajnie wiedziec ze jest taki Karor :D co do jaj na treningu - Thanes bynajmniej nie chodzilo o dobra zabawe tylko o lipny trening - np rozgrzewka polegajaca na 15 minutowym rozgrzewaniu stawu skokowego z fajka w zebach, zle i pokazywane techniki i to w sposob dosc dewastacyjny - oczywiscie to niepotwierdzone bo tego nie widzialem... aczkolwiek nie w takie miejsce chcialbym trafic :) .Troche mnie martwi ze sekcja nastawiona na dzieciaki... ta starsza grupa to mniej wiecej jaki wiek ? :D Pozdro!
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
15 - 26 lat bodajrze (nie znam wieku wszystkich :P ).
a tak btw. wiem o co ci chodziło z tymi jajami :P
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Ups...zapomniałem zapytać w tamtym poście...(sorx) Jesteś zaawansowany, czy od początku zaczynasz swą przygodę z tkd ??
  • 0

budo_xr1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Montreal

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Ja jestem świeżutko upieczony :) TKD mnie interesuje głównie ze względu na kopnięcia - są naprawde fajne i może dobrze wyćwiczone będą również skuteczne.W tym roku jeszcze się nie wezmę za TKD - najwcześniej od maja 2004 :D wiec troche czasu mam hehe.Jeśli zaś chodzi o techniki ręczne to praktycznie w ogóle mnie nie interesują te z TKD - nie znam ich to fakt.. ale słyszałem ze są mało skuteczne a poza tym wiadomo że jeśli chodzi o ręce to króluje np BJJ, Wing Chun itp :o .Chętnie dowidziałbym się czegoś więcej nt. tych jaj bo słyszałem to bardzo oględnie - więc jak nie masz nic przeciwko to wyslij mi na priv wiadomosc albo w poscie powiedz :) pozdro
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Od tkd wtf nie spodziewaj się zbytnio rączek...robimy je średnio raz w miesiącu...(i żyjemy obietnicą trenera, że w rękawicach poćwiczymy trochę ciężej :P )
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Włąśnie ja nalerze do KS Karor i jest to obecnie 2 w rankingu polski klub. Więc niech mi nikt niemówi że niejesteśmy najlepsi...no pprawie :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
Karor drugi w Polsce w rankingu? :o Chyba Pucharu Wesołka... :lol: Bo jeśli uważasz, że Twój klub jest drugi w Polsce w ogólnych rankingach, to albo ktoś Ci czegoś nie dopowiedział, albo masz jakiś dziwny ranking :) Proponuję sprawdzić klasyfikację sportu dzieci i młodzieży za bieżący rok, albo jeszcze lepiej - przelicz sam, ile macie w klubie mistrzów Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych i to już powinno dać Ci jakiś pogląd.

Ludzie, skromności trochę. Trenujcie co chcecie i gdzie chcecie, ale na sny o potędze jest zdecydowanie za wcześnie.

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
:D Nie no, muszę się zgodzić z Gizmo :) , on mówi prawdę.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
No jasne , że w Wesołku. A gdzie ? :?
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy...
A w tym wszystkim chodzi głównie o dobrą walke, a jeśli wygrywasz to ranking sam się dobrze ułorzy. :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024