Skocz do zawartości


Zdjęcie

zmiany, zmiany...wtf...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
Za odwracanie się są kary. Po drugie nie raz już widziałem, jak na zawodach jakiś leszcz barowy wypalił drugiemu kopa w plecy i dostawał za to karę - i tak moim zdaniem nadal powinno być. Z przykrością informuję także, że jeden z moich zawodników po takim kopie zakończył był parę lat temu swoją karierę w taekwondo (niezbyt groźny, ale dokuczliwy i ciągnący się długo uraz).

Stąd też wybacz, ale mam jakieś kiepskie nastawienie do kolejnych genialnych pomysłów naszych reformatorów od przepisów. Zwłaszcza, że jak rozumiem, ta zmiana jest sponsorowana przez producentów hogoo z ochroną kręgosłupa - jesli będzie ono wymagane, to te 40 sztuk zalegające w klubie pewnie na śmietnik pójdzie ;)

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
To fakt :( zabawy z kręgosłupem, nie należą do najprzyjemniejszych. Boshe ja jeszcze nigdy w życiu nie widziałem hoho z tyłem...jak się w tym poruszać gibko ?? pewnie jak krzyżówka słonia z czołgiem. :P
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
Ha Ha mam caly filmik z pokazu itf i wtf razem totalny bajer.jak ktos zainteresowany kasetą to piszcie.aha nie jest to relacja z internetu tylko oryginal nie ma takiej w Polsce.
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...

Ha Ha mam caly filmik z pokazu itf i wtf razem totalny bajer.jak ktos zainteresowany kasetą to piszcie.aha nie jest to relacja z internetu tylko oryginal nie ma takiej w Polsce.


Jak go zrzucisz na CD to jestem zainteresowany.

Pozdrówka.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...

...nie ma takiej w Polsce.


A może się założymy? :)

Gizmo
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
Wchodzę w zakład, oczywiście przeciwko rustamowi. nie żebym coś miał do niego, ale przecież nie będę przegrywał zakładu :-) .
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
to prosze mi powiedziec ile trwa pokaz ktory masz Gizmo,zapewne godzine czyz nie tak? te filmik z internetu przedstawia tylko czesc w wykonaniu itf-u i ta czesc trwa cos kolo 30 min. wtf-owski pokaz trwa prawie tak samo czyli kolejne 30 min co w sumie daje godzine. Ale tej kasety to nie ma nikt , bo jest to kaseta z pelnymi pokazami czyli wersja (rezeserska) bez ciec i ze wszystkimi akcjami jakich rezyser nie pokazal i calosc trwa prawie ze 2 godziny.i jest do kupienia tylko w korei w kukkiwon. a to co ty masz gizmo to mialem jescze przed tym jak sie pokazal kawalek w internecie i mozna go kupic na stronie mooto i wlasnie tą kasete masz.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
No to punkt dla Ciebie, Rustam - faktycznie mam kasetę z Mooto. Dużo więcej akcji jest na tej wersji nieedytowanej??

Gizmo
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
No cóż, :-( (. Na płytce jest prawie 700 Mb, ale są w niektórych miejscach cięcia. Sprawdzę ile trwa.
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
jak pisalem jest na tej kasecie wszystko co sie udalo i nieudalo zrobic za pierwszym razem. a reszta byla wycieta ze wzglendu na to byly tam slogany typy jednosc korei,nasz wodz to taki i taki itd. no jest troszke przygotowan czyli jak co sie robi. taki maly istruktaz dla kopacza.bardzo fajna sprawa
  • 0

budo_kam rise
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Philipines

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
Ja chciec taka kaseta. A za wiele?
Moze cos na wymiane? :roll:
  • 0

budo_kam rise
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Philipines

Napisano Ponad rok temu

Re: zmiany, zmiany...wtf...
To co z ta kaseta?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024