Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cravka jako podrzedny system walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Jak to wszystko obserwuje co dzieje sie wokol tematu KM to mam takie odczucie ze otoczka wokol tego calego systemu sluzy do tego aby jak najwiecej ludzi zaczelo to cwiczyc a zarazem zeby zbic jak najwieksza kase. Nie jestem antysemita ale ktora nacja najlepiej zbija kase ?Odpowiedz ? Chyba wszyscy wiedza. Skoro mozna na wszystkim innym zarobic mozna i na KM i jak do tej pory to widze ze im sie swietnie udaje. Stworzono mit najskuteczniejszego stylu ktorego kazdy moze sie szybko nauczyc i stac sie niezwyciezonym. BZDURA BZDURA I JESZCZE RAZ BZDURA: Moim zdaniem dobrze wytrenowany kickboxer lub inny adept MA jest w stanie szybko wybic z glowy mit o wyjatkowej skutecznosci KM.
Moze poprzez to ze treningi KM sa tak drogie ludzie mysla ze kupuja drogi wiec najlepszy produkt. Blad nikt mi nie powie ze za 1,5 godziny 2 razy w tygodniu mozna kogos wyszkolic na niepokonanego fightera. Moim zdaniem wszystko to to robienie duzej kasy na naiwnych ludziach polaczone z lekkim praniem mozgu, ladnie opakowane i opatrzone nazwa MADE IN ISRAEL.
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
masz racje, to spisek zydow, pedalow i cyklistow

"-sa u was jacys faszysci?
-niee, ostatniego spalilismy wczoraj..."
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
do spajk. Moim zdaniem wszystko to to robienie duzej kasy na naiwnych ludziach polaczone z lekkim praniem mozgu, ladnie opakowane i opatrzone nazwa MADE IN ISRAEL. :lol:
Byłeś choć na jednym treningu że się wypowiadasz?

. Nie jestem antysemita ale ktora nacja najlepiej zbija kase ?Odpowiedz ?

A co powiesz na stoważyszenie km? Podlega pod francuza,a nie żyda? :?:
Czy wiesz ile tych pieniędzy trafia do stoważyszenia?-to koszt 80 pln rocznie. To tak strasznie drogo? Nie wiem ile płaci się na federację,wiem że płacę 80 pln na stoważyszenie i to raz w roku,szybko zwraca mi się ta wpłata bo mam zniszki na seminaria,a że treningi są drogie,no cóż,osobiście uważam swojego trenera za debeściaka,jest to koleś który cały czas się krztałci w sztukach i systemach walki,nie poprzestaje na tym co już umie i pieniądze które płacę za treningi (nie mylić ze zrzutką na stoważyszenie) są adekwatne do tego co oferuje mój trener.
Więc nie kocopol mi tu stary o jakiejś indoktrynacji semickiej i nabijaniu żydom kasy, bo tak naprawdę to nie masz nawet pojęcia o czym gadasz...
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

masz racje, to spisek zydow, pedalow i cyklistow


To ciekawe, co pisze kolega smk...KM jako spisek. Ze pochodzi z Izraela to wiemy wszyscy, ze cyklistow to nieprawdopodobne, bo oni trenuja kolarstwo, szosowe lub gorskie.

A co do trzeciej mozliwosc, to skad kolega ma takie podejrzenia? A moze to nie tylko podejrzenia, moze cos wiecej - moze kolega podzieli sie wiadomosciami, spostrzezeniami? :wink:
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Co do Stowarzyszenia, ten Francuz to dokładniej francuski żyd, ale to nie ma przecież znaczenia, ważne że to co robi robi świetnie i jest niezły w te klocki, gadanie o najskuteczniejszym systemie na świecie to też troche dziwna sprawa bo z jednej strony to marketing dzięki temu mamy w polsce około 40 sekcji, wiecej niż w Izraelu i to jest dobra wiadomość. z drugiej strony ważniejszy
jest człowiek niż styl czy system
(poziom jego indywidualnego wyszkolenia) , więc takie gadanie to nieporozumienie albo ...właśnie markieting. Z drugiej strony KM to bardzo dobry system samoobrony czy walki wręcz i niech taki facio jak spajk bajdur nie opowiada, zbił kogoś z KM żeby się tak wypowiadać a może widział jak jakiś kick bokser bije KMgowca? nie plujmy sobie w galy jeśli łaska.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
O przepraszam, plucie też technika i niejednego może zaskoczyć :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
ja wcale nie twierdze ze KM jest zlym systemem walki ale smieszne jest jesli ktos mowi ze trenuje dwa po 3 godz tygodniowo i leje bez problemu kogos kto poswiecil np. 10 lat na codzienny trening kickboxingu. Niech kazdy sobie cwiczy co chce tylko niech ludzie przestana idealizowac KM jako jedyny najlepszy styl. Moim zdaniem za jakis czas minie moda na KM i skonczy sie ten temat.
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
psy szczekaja, karawana jedzie dalej
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

ja wcale nie twierdze ze KM jest zlym systemem walki ale smieszne jest jesli ktos mowi ze trenuje dwa po 3 godz tygodniowo i leje bez problemu kogos kto poswiecil np. 10 lat na codzienny trening kickboxingu.

buahaha to teraz POKAZ PALCEM kto tak napisal. jak ja nie cierpie takiego goloslownego pierdolenia (za przeproszeniem). z takimi ludzmi sie gadac nie da.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Spajk - NIKT czegoś takiego nie pisał. Natomiast czytałem coś zupełnie odwrotnego. Ze KM nie jest do tego (vide Yak) etc. - przeczytaj wątek. Ze oczywiście im więcej godzin tym lepiej (Vide: Obrońca)...
  • 0

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Statystyka którą wcześniej podałem jest na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A teraz z zupełnie innej beczki :)
Przeprowadzano badania na przestępcach, pokazując im kasety VHS z zarejstrowanym tłumem i zadawano pytanie: kogo wybrał byś jako ofiarę do rozboju, gwałtu etc.? Przytłaczająca większość wskazywała te same osoby, niejako predysponowane do bycia ofiarą (przygarbione, ze wzrokiem utkwionym w chodniku itd., jednym słowem sprawiające wrażenie nieśmiałych i o niskiej samoocenie). Takim osobom mogą pomóc właśnie kursy KM, czy szeroko rozumianej samoobrony. A dlaczego? Jest kilka powodów:
1. W początkowym stadium szkolenia jest mały nacisk na naukę technik podstawowych, na rzecz ćwiczeń obrony w konkretnych sytuacjach.
2. W KM jest nauka walki w ciasnych pomieszczeniach i przed kilkoma napastnikami, znów sytuacja typowego rozboju.
3. KM uczy myśleć w specyficzny sposób o zagrożeniach, oraz o walce ulicznej.
Wszystko to powoduje, że potencjalna ofiara zdająca sobie sprawę z zagrożenia, o podwyższonej samoocenie dzięki treningom nie jest już typową ofiarą.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Crav maga jak wiecie to system wojskowy, a więc opiera się na szkoleniach żołnierzy w pełnym uzgrojeniu.


Super... :lol: Czyli walczymy bronią -ale bez broni. Takie nowoczesne szachy. Aha i piszę się krav-maga..


Pisze sie Krav Maga
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Kopnięcia w krocze - ze zrozumiałych względów - także są wykonywane dość słabo. Podobnie z wieloma innymi technikami (nie wspominając o atakach na oczy, krtań).



Przebijasz Kolodke swoim autorytetem.


Ogladasz czasem K1? Z tych bzdur ktore wypisujesz wynika ze czasem ogladasz. Widziales Osake z pazdziernika ( wczoraj byla powtorka)

Sefo vs Williams.
W ciagu dwurundowej walki Ray przez przypadek uderzyl w rekawicy bokserskiej Cartera. Carter -przypadkowo- dwa razy uderzyl w krocze Sefo i raz z lokcia.

Czy osoba ktora poswieca znaczna czesc treningu na walke w poldystansie z zastosowaniem podobnych technik golymi piesciami bedzie w stanie zastosowac to na ulicy- oczywiscie ze tak. Zdecydowanie latwiej bedzie to zrobic na ulicy, zwlaszcza ze tam nie ma przepisow.
Ale ty tego nie rozumiesz?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Yak - od trenera. No comments. To dlatego KM jest najlepsza i już.


1.Yak- jak smiales nie podac linka do tego trenera!
2.Przeciez jesli nie ma linka to nie jest to prawda.
3.No comments
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

ja wcale nie twierdze ze KM jest zlym systemem walki ale smieszne jest jesli ktos mowi ze trenuje dwa po 3 godz tygodniowo i leje bez problemu kogos kto poswiecil np. 10 lat na codzienny trening kickboxingu. Niech kazdy sobie cwiczy co chce tylko niech ludzie przestana idealizowac KM jako jedyny najlepszy styl. Moim zdaniem za jakis czas minie moda na KM i skonczy sie ten temat.


Nastepny drugi zyjacy w Matrixie.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Ogladasz czasem K1? Z tych bzdur ktore wypisujesz wynika ze czasem ogladasz. Widziales Osake z pazdziernika ( wczoraj byla powtorka)

Sefo vs Williams.
W ciagu dwurundowej walki Ray przez przypadek uderzyl w rekawicy bokserskiej Cartera. Carter -przypadkowo- dwa razy uderzyl w krocze Sefo i raz z lokcia.


Ray uderzyl w rekawicy bokserskiej Cartera w szyje- o to mi chodzilo.
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

buahaha to teraz POKAZ PALCEM kto tak napisal. jak ja nie cierpie takiego goloslownego pierdolenia (za przeproszeniem). z takimi ludzmi sie gadac nie da.


zaczynasz sie irytowac yak ;)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
yak a kim ty k... jestes ze takis niemylny. Sam pie.... i moze tez nie mam ochoty tego sluchac. Idz i sobie trenuj KM i daj sie wypowiedziec ludziom ktorzy maja inne poglady zamiast odrazu mieszac ich z blotem.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

yak a kim ty k... jestes ze takis niemylny. Sam pie.... i moze tez nie mam ochoty tego sluchac. Idz i sobie trenuj KM i daj sie wypowiedziec ludziom ktorzy maja inne poglady zamiast odrazu mieszac ich z blotem.


to nie poglady, tylko twoje urojenia
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Ray uderzyl w rekawicy bokserskiej Cartera w szyje- o to mi chodzilo.


No i co z tego?? :roll:

Fachowiec uderzacz (np. gość z K1) - TRAFIA gdzie chce (pisałem o tym). Czasem przez przypadek wejdzie jakaś nie tak technika - norma. W przypadku gości z KM po tak małej ilości treningów to może być trudne...

Aha czy na sparingach trafia się w krtań - nie - prawda? Ciekawe czemu? (pomijam efekt uderzenia). Na ulicy może być różnie - ja tam wybieram inne techniki. Róbcie co uważacie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024