Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo mala waga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo mala waga
Brawo Aviator popieram w 99,9% jest jeszcze możliwość cudu :)
Ja zawsze miałem inny problem jak ważyłem 93 kg mówili że wyglądam na 100 (było dużo siłki), jak ważę teraz 83 (mało siłki więcej biegania)mówią 73 :) a jak stoję na wadze to zdziwko, że kompletnie po mnie nie widać, jestem w ogóle drobno kościsty i też kiedyś myślałem, że 60 kg to wszystko i byłem załamany no i zacząłem wcinać za 3 siłownia rulezz i się zaczęło pamiętam jaki byłem dumny jak miałem 33 w bicepsie :) jakieś 19 lat wtedy miałem - piękne czasy
Podstawa jeść jeść i ćwiczyć na masę, duże wolne ciężary mało powtórzeń w serii max 6 - to na mnie działało i stymulować mięśnie, progresja, super serie, łączone, HIT, ćwiczenia w seriach 21, niepełne powtórzenia itd. eksperymentować, a efekty będą widoczne no i słuchać co mówi mistrz mistrzów - Master Blaster
powodzenia
  • 0

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo mala waga
Nie oskarżaj go o branie nie dozwolonych œrodków, może ważył się w stroju alpinisty.
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo mala waga
no przecież dałem szansę CUD! :)
a może w stroju rowerzysty z rowerem? i pełnym bidonem? :)
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo mala waga
JacaTB ja miałem inny problem :) Obstawiam dolne kat. wagowe, więc raczej nikt nie ma wrażenia, że dużo ważę. Ale w maju poszedłem do pracowni RTG; miała mi pani zrobić zdjęcia porównawcze barków. I właśnie ta pani uparła się, że zmieści mi oba barki na jednym zdjęciu. Jak już zjebała dwie klisze, to zrobiła mi osobno, mocno zdziwiona, że "jest pan taki szeroki w barkach, normalnie to się mieszczą" :P Tak, że wyglądam na węższego niż jestem (a wcale nie jestem szeroki - być może mam dziecięcą aparycję i to zmyliło technika)..... i otrzymuję większą roczną dawkę promieniowania niż potrzeba :)

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_lifefighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo mala waga
szczerze po co duzo wazyc
znam takiego goscia co chodzi 15 lat na silke jest zajebiscie zbudowany zajebiscie silny wazy moze 81 przy wzroscie chyba 173 okolo i do tego jest bardzo zwinny wytrzymalu itd
czy nie lepiej polaczyc te wszytkie cechy a nie byc tylko duzym i silnym
to do Ciebie misiu bo mowisz kurczaki kurczaki jestem pewien ze nie jeden taki kurczak by Ci dojebal
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024