Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

...dlatego że atemi na twarz wykonywane przez tori, jest takie że zeby można pogubić jak nie uważasz co robisz.


Zębów nie pogubisz jeśli zasłonisz je drugą ręką.

A kto mówi że nie zasłaniam. Tyle że nawet jak zasłaniam to muszę sie liczyc przynajmniej z tym że oberwe tak że mi jucha z nosa poleci, a swoje wdzianko wolałbym zachować w białym kolorze.

A poza tym szarżowanie ma naprawdę krótkie nogi. Nikt nie mówi że masz robić ukemi jak rozlazła mamzia, ale nie wolno zapominać o pewnych podstawowych elementach padu, bo właśnie to gubi...


I nie zapominam, w momencie w którym mam wrażenie że coś nie tak, przewaznie w momencie w którym coś boli po upadku, choc trochę, zwalniam i poprawiam technicznie tak długo aż uznam że moge wrócic do poprzediego tempa.
A później to już na maksa.
  • 0

budo_duduś131
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
Morcik moje zdanie na twój temat:
Jesteś totalnym oszołomem, który nie ma pojęcia o sztukach walki, a tylko liznął gdzieniegdzie (miesiąc, dwa) jakiejś szkoły, a teraz chodzi i opowiada jaki to z niego zawodnik, szkoda tylko że takich oszołomów jak ty coraz więcej nie tylko w sztukach walki ale również w każdej dziedzinie życia. Powinieneś wziąć się za politykę bo w sztukach walki nic nigdy nie osiągniesz (jesteś na to za tępy), a na polityka się nadajesz nieźle kręcisz. Myślę że nikt (może poza tobą) nie powinien czuć się urażony bo powiedziałem tylk to co myślę, a chyba po to właśnie powstają takie strony jak ta jeślijednak czujesz się obrazony to przeanalisuj swoje wypowiedzi i następnym razem zanim zaczniesz kogoś obrażać (bądź czyjąś pracę na, na którą ty się nie zdobyłeś) to licz się z tym że ktoś może obrazić ciebie. Jeśli ktoś oprócz Morta czuje się obrażony to z góry przepraszam.
  • 0

budo_duduś131
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
Przepraszam że tyle razy ale mam kłopoty z komputerem
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
Kapelusz Moderatora zalozony:
Moro i Dudus:
Koniec wojen prywatnych, bardzo prosze :twisted: bo zamkne temat.
Kapelusz Moderatora zdjety
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

Osobiście uważam, że padów (tak naprawdę dobrze) można się nauczyć w trzy cztery lata...
...

Hmmm.. według mnie nauka padow trwa caly czas... wystarczy chwila nieuwagi i trachhhh... i nie ma to znaczenia czy cwiczy sie miesiac czy 50 lat... ja mialem polamane 2 barki... i nadal cwicze (chociaz nie mam tak elastycznych ramion jak kiedys..) ... a wypadki zdarzaly sie wlasnie przez chwilke nieuwagi... i jeszcze jedno... b. duzo wypadkow zdarza sie po lub przed treningiem ... bo wtedy wszyscy uwazaja ze jak jeszcze sie nie rozpoczal trening to nie trzeba uwazac...
pozdrawiam
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

mort muszę cię przeprosić - masz fenomenalny wzrok!!!- widzisz szkło, a nie widzisz ciemności.
Poza tym ogromnie mi zaimponowałeś - 12 miesięcy treningów, no no.
co do twojej prawicy to mam dreszcze (ale zawsze tak mam przy wybuchach śmiechu) - upiłeś się czy z natury jesteś głupi?
no ale nie obrażaj się i nie pozwól by "zaślepiła cię furia" bo przecież mamy wolność słowa i każdy ma prawo do własnego zdania(nie?) :)


duduś wypowiadasz się jak prostak inie trzeba znać się na aikido żeby to stwierdzić
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

Morcik moje zdanie na twój temat:
Jesteś totalnym oszołomem, który nie ma pojęcia o sztukach walki, a tylko liznął gdzieniegdzie (miesiąc, dwa) jakiejś szkoły, a teraz chodzi i opowiada jaki to z niego zawodnik, szkoda tylko że takich oszołomów jak ty coraz więcej nie tylko w sztukach walki ale również w każdej dziedzinie życia. Powinieneś wziąć się za politykę bo w sztukach walki nic nigdy nie osiągniesz (jesteś na to za tępy), a na polityka się nadajesz nieźle kręcisz. Myślę że nikt (może poza tobą) nie powinien czuć się urażony bo powiedziałem tylk to co myślę, a chyba po to właśnie powstają takie strony jak ta jeślijednak czujesz się obrazony to przeanalisuj swoje wypowiedzi i następnym razem zanim zaczniesz kogoś obrażać (bądź czyjąś pracę na, na którą ty się nie zdobyłeś) to licz się z tym że ktoś może obrazić ciebie. Jeśli ktoś oprócz Morta czuje się obrażony to z góry przepraszam.


po 1 to przecież koleś powiedział że ćwiczył aikido ponad rok i nigdzie nie napisał że jest super zawodnikiem
po 2 text "jesteś na to za tępy " pasuje do durnych dyskusji na stronie baru3 albo czegoś podobnego myślałem że na budo są poważni ludzie a nie gówniarze a ty zachowujesz się jak gówniarz
po 3 moro nikogo nie obrzuca epitetami więc nie pisz głupot że za wyrażanie swoich poglądów może się spodziewać wulgarnych textów od ciebie
po 4 wygląda na to że znasz go wyjątkowo dobrze wiesz na co się zgobył na co nie wiesz że ma predyspozycje na polityka skąd masz te informacje od wrużki
?

pozdrawiam wszystkich poza dudusiem
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
Ale sam przyznasz, że takie "przygody" dają dużo do myślenia i nieco inaczej podchodzi się do sprawy, gdy ma się świadomość, że niwiele trzeba, by stało się kuku...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024