Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Temat był juz poruszany, ale w nieco innym aspekcie, więc...

Dzis rano znajomy aikidoka podesłał mi linka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pomijam charakterystyczna skromnosć wlaściwa wszystkim tekstom tego osrodka :P :oops: (polecem link na stronie azs-u do ich strony domowej :) ) ale największym jajem jest to, że:

1. ów elaborat został zilustrowany zdjeciami naszego klubu i jednego z czołowych instruktorów o wdzięcznej ksywce Pająk

2. w tekscie są jawne przekłamania, co by nie rzec łgarstwa o sekcji akikido AZS UW rzekomo prowadzonej przez wymienioną osobe, gdy tymczasem od 1986 r to Warszawskie Stowarzyszenie Aikido Aikikai działa najpierw w ramach AZS a teraz sciśle wspólpracuje. WoMA zaś jest w AZS stosunkowo niedawno i z 2 treningami w tygodniu raczej nie powinna sie mianować jedynym przedstawicielem sekcji aikido przy AZS :evil: :?

Tyle żali, a teraz pytanie do wszystkich:

1.Co o tym sadzicie :?:
2.Z jakimi przejawami nieuczciwej konkurencji ( ja to tak traktuję) zetkneliście się sami w swoim otoczeniu aikido i SW :?:
3. Jak radzicie reagować i jak sami reagowaliście :?:

  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Nie napisze co o tym sądze, bo by trzeba było to wyciąć ze względów cenzuralnych :wink: , ale jako były Skarbnik i Prezes Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido potwierdzam fakty przytoczone przez Kolegę Łabędzia.
Jeżeli chodzi o czyny nieuczciwej konkurencji to chyba każdy z nas je zna - zresztą były przytaczane na Vortalu........
Jeżeli chodzi o reakcję, to mamy tu słaby punkt aikido :wink: , w/g doktryny należy godnie się odwrócić z wyrozumiałością w oczach i darować to miernemu człowieczkowi - i tak ma się dziac tak długo aż zrozumie on, że źle czyni..... :) .
Ci ćwiczący niemiłosierne sztuki walki to mają dobrze...... :)

Pancer (czasami miłosierny)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Nie pozostaje wam nic innego, jak udac sie gromadnie na trening w/w sekcji AZS i recznie uzyskac harmonie z kosmosem :lol:
Mysle ze lata doswiadczenia, oraz mistrzowskie uzycie meguri beda decydujace. :wink:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Szczepan,
ja bym raczej dodał lata ćwiczeń i wyrzeczeń....... :wink: :)
Niestety nic nie moge dodać o Twojej specjalności czyli ćwiczeniu na krawędzi (byle nie na krawędzi smieszności :wink: ).
Potencjalna krucjata była by pod szyldem Stowarzyszenia, a jak dobrze wiesz tajemne meguri w jedynie słusznej interpretacji i swiatowym ruchu :) :) jest surowo zabronione.

Pancer (megurujący nałogowo)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
......hmhm......smiesznosc bywa smiertelnie niebezpieczna, szczegolnie na krawedzi przepasci :wink: :) , Ale co do meguri to masz racje, w jedynie slusznej linii to zabronione....

...ZARAZ....ZARAZ,..... a czy ten AZS nie cwiczy meguri??? przeciez ich korzenie to tez Kobayashi sensei!!! Wiec moze jednak? Och ........wszystko mi sie pomieszalo, .........no bo to przeciez oni beda mieli opanowane mistrzowsko meguri....no samo juz nie wiem ............co mogloby przemowic na wasza korzysc....moze waga? 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Szczepan ty nie przeginaj pały z ta waga bo jak sie z Jezem i Jabba na ciebie rzucim przy najplizszej okazji to walec drogowy bedzie lekki jak puch :P :twisted: :evil: :wink:

Napisz lepiej jak twoje doświadczenie fachowca- światowca skolecjonowało samkowite numery robione konkurencji. Czy są lepsi jak Polacy :?: :wink: A moze maja jakies wyborne kawałki na koncie i mozna wymienić się doswiadczeniami :) :D
  • 0

budo__samuel_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Z ich strony jest link do Warszawskiego Osrodka Metodyki Aikido z bardzo milym dla oka rysunkiem na stronie intro :) Tylko dalej jest juz troche mniej milo:

Obecnie w Polsce występują dwie formy Aikido:
Pierwsza - to ta ćwiczona w Dojo.
Druga - to ta ćwiczona na grupach dyskusyjnych przez ukrywających się za "NICK-ami" i obrazkami prosto z gier komputerowych niedowartościowanych frustratów.


Przyznac sie, kto nadepnal na odcisk autorowi tej strony? :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Z ich strony jest link do Warszawskiego Osrodka Metodyki Aikido z bardzo milym dla oka rysunkiem na stronie intro :) Tylko dalej jest juz troche mniej milo:

Obecnie w Polsce występują dwie formy Aikido:
Pierwsza - to ta ćwiczona w Dojo.
Druga - to ta ćwiczona na grupach dyskusyjnych przez ukrywających się za "NICK-ami" i obrazkami prosto z gier komputerowych niedowartościowanych frustratów.


Przyznac sie, kto nadepnal na odcisk autorowi tej strony? :wink:


Było.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Napisz lepiej jak twoje doświadczenie fachowca- światowca skolecjonowało samkowite numery robione konkurencji. Czy są lepsi jak Polacy :?: :wink: A moze maja jakies wyborne kawałki na koncie i mozna wymienić się doswiadczeniami :) :D

Ja nie bardzo zwracam uwage na tego rodzaju sprawy. Jak na razie udalo mi sie trzymac z daleka od takich bzdetow.
Poza tym nasze dojo jest swego rodzaju referencja na wschodnim wybrzezu(obok dojo shihanow) wiec majac taka reputacje, raczej nie mamy konkurencji :wink:
Np w Torotno jest kilka dojo, nie maja najlepszych stosunkow miedzy soba. Wiem ze tam potrafia robic staze w ten sam weekend, co powoduje znacznie nizsza frekwencje. Ale dla mnie to dziecinada. Tylko swiadczy o niedowartosciowaniu szefow dojo. Ktos kto szanuje siebie jako czlowieka i artyste SW nie zniza sie do takich igraszek.
  • 0

budo_introligator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Szczepanie – podoba mi się twój tok myślenia, ale jak by nie spojrzeć to ktoś nas obraża !

Na stronie rzeczywiście pisze cos takiego !!! :?:

„Obecnie w Polsce występują dwie formy Aikido:
Pierwsza - to ta ćwiczona w Dojo.
Druga - to ta ćwiczona na grupach dyskusyjnych przez ukrywających się za "NICK-ami" i obrazkami prosto z gier komputerowych niedowartościowanych frustratów.” przestraszony

Czyli ja jestem niedowartościowany frustrat, Hmm to Szczepan według tego i ilości jego postów jest Mega niedowartościowany frustrat ! :shocked!:

Już myślałem ze kretyni w Aikido wymarli ale chyba się myliłem. Nachalna reklama z obrazkami jak z EroticManga dla jedno rękich kochanków, komentarze jak z komunistycznej broszurki same świadczą o autorach zawartości tej strony. :balisong:

Mam nadzieje ze dbający zawsze o swoja medialność Jacek Wysocki dowie się o tej stronie i wybieli te czarne owce w swym stadzie. :splat:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Szczepanie – podoba mi się twój tok myślenia, ale jak by nie spojrzeć to ktoś nas obraża !

Nie IntroLigator, to nie tak, mnie moze obrazic ktos, kogo cenie, kogo szanuje , kto dla mnie sie liczy.
Ale jak moze mnie obrazic ktos, kto zamieszcza zdjecia z treningow Pajaka, zamiast wlasnych? Nie dosc ze bez jego wiedzy, to jeszcze oszukujac publicznosc? Widocznie wstydzi sie zamiescic zdjec z wlasnych trneingow.

I ja mam przyjac jego system wartosci? Waloryzowac jego ocene?
Jakby przykladowo moj instruktor mi powiedzial ze wypisuje jakies bzdury, to mialbym nad czym glowkowac, ale tak?

Widac ze niezbyt doglebnie przeczytales artykul Kanai sensei :P
Polecam:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_introligator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Chciałem tylko zwrócić twą uwagę Szczepanie, tym sarkastycznym tonem. :peace:
  • 0

budo_sapo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wars i Sawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
...no, to ja po tak pouczajacej, skromnej i fachowej informacji na stronie WOMA-n (z akcentem na: skromnej) chyba sie przepisze :blus:

...i chyba przestane pisac na forum i ukrywac sie za jakims NICKIEM... nie chce juz byc niedowartosciowanym frustratem :( :cry:
nie wiem jak sie teraz pokaze na ulicy... wszyscy pewnie beda mnie wytykac palcami etc.

...chociaz z drugiej strony :idea: trening na forum jest taki przyjemny ;) czlowiek sie nie meczy, nie musi wychodzic z domu.... musze sie nad tym zastanowic :)
  • 0

budo_sapo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wars i Sawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
i jeszcze jedno pytanie na koniec: CZYZ nie jest to zastanawiajace?
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Heh ...
mnie sie podobal tekst o vice prezesie PUA...
cholera ciekawy jestem kto jest prezesem :rotfl:

co do konkurencji.
Chlopaki a czym Wy sie martwicie. przeciez takimi dyndasami to Wiesiek tylko psuje sobie opinie i nic wiecej

Nie wiem co mam powiedziec, bo on niby ze mna w jednej bandzie (w koncu moj v-c prezes...:rotfl:) ale poprostu sie osmiesza tymi glupotami i to juz od pewnego czasu.

Ja mialem kileka problemow natury niemilej konkurencji, mysle ze znacznie powazniejszych niz te internetowe bzdury Wieska i przyjalem zasade ze mnie to wogole nie interesuje. Robie dobrze swoje i tyle. Reszta sama sie poukladala..

pozdrawiam
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
:)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
ale zem sie zdenerwowal.... az mi sie zerwal kontakt z kosmosem i zstapilem na ziemie sypiac brudne slowa na lewo i prawo. :evil:

a prowokator sie tylko usmiecha " :) "

Jak mi kto moja sekcje obraza, zdjecia podpisujac imieniem wieslawa to mi sie sprezynowe tanto otwiera.

no CZYŻ, nie jest to przejaw w'ujastwa i bezczelnosci.

ja bym bardzo prosil o zmiane tej strony zanim sie nierozpoczna sie akcje odwetowe. 8)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
O ile cokolwiek mi wiedomo w tej sprawie to powinniscie miec zastrzezenia do admina strony AZS...a nie do Wieska...
A poza tym nie zycze sobie aby ktokolwiek nazywal mnie prowokatorem!
Ale jesli tego nie rozumiesz to juz Twoja sprawa a ja czekam na przeprosiny...
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Wiesz Grogos nie do konca tak, bo Wies firmuje to swoim nazwiskiem, czyli mu to pasuje.

Combol - wyluzuj, nic nie zrobisz dobrego jajakolwiek akcja odwetowa, a wystawisz tylko sobie takie same swiadectwo.
mozesz isc do Wiesia i z nim pogadac.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

O ile cokolwiek mi wiedomo w tej sprawie to powinniscie miec zastrzezenia do admina strony AZS...a nie do Wieska...
A poza tym nie zycze sobie aby ktokolwiek nazywal mnie prowokatorem!
Ale jesli tego nie rozumiesz to juz Twoja sprawa a ja czekam na przeprosiny...


Gregos, czy ty czasem nie za prosto widzisz świat :?: :roll: Co złego to nie my?? :roll: Wszak admin sam sobie nie wysmażył tego tekstu - czuje znajome pióro :P :) a jesli zdjątka sam wziąl to nie znaczy ze klub nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności. Ten topic juz tu jakiś czas wisi i był czas i sposobność aby wyjsć z twarzą z sytuacji. Jeden telefon do admina AZS i po sprawie- ale jak sie przyjmuje postawę "to nie ja to kolega" to nie dziwota. W sumie to bzdura, ale jednak świadczy o klasie lub jej braku :? :cry: :(

Combol - niech ci nie puszczają nerwy - zachowaj dystans :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024