Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie do Wing Tsunowców !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!

daltego my (polksie kluby Leung Ting WT) nie mamy nic wspólnego z EWTO i podlegamy bezpośrednio pod kwaterę głowną w Hongkongu


ciekawe!! przecie cwiczycie to samo!!! a Wielki Mistrz Kernspecht jest chyba prawie rownie wielki co Leung Ting?? moze sie myle, jelsi tak to prosze o wytluamczonko...
a zreszta...
pozdrowionka
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!

daltego my (polksie kluby Leung Ting WT) nie mamy nic wspólnego z EWTO i podlegamy bezpośrednio pod kwaterę głowną w Hongkongu


ciekawe!! przecie cwiczycie to samo!!! a Wielki Mistrz Kernspecht jest chyba prawie rownie wielki co Leung Ting?? moze sie myle, jelsi tak to prosze o wytluamczonko...
a zreszta...
pozdrowionka


zdecydownie nie - ewto ma własny program naucznia różniący się znacznie od chińskiej metody, nie jest dla nas "wielkim mistrzem", naszym żródłem wiedzy jest SiJo Leung Ting i Sifu Maday,
  • 0

budo_zxc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!
Możemy i nie mamy nic wspólnego z organizacją jako taką i nauczamy inaczej ale porównanie z sektą wydaje się być nader trafne.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!
czemu zaraz sekta... to ze maja podejscie do tematu KUNG-FU nastawione czysto na zarabianie kasy to chyba nie zbrodnia... a to ze sa NAJLEPSI itd. itp. no cóż... każda sroka swój ogon chwali :D
Wlasciwie to jeszcze nie slyszalem nigdy textu : moja szkoła (mój styl) jest gorsza (gorszy) od... (tu wpisać dowolną nazwe stylu)... :D
A oszołomy trafiają się wszędzie... jedni duzi inni mali :D

LIVE IS BRUTAL :P :P :P
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!

Możemy i nie mamy nic wspólnego z organizacją jako taką i nauczamy inaczej ale porównanie z sektą wydaje się być nader trafne.


porównanie z sektą jest chore - przychodzisz na trening i ćwiczysz, jak ci się nie podoba to ćwiczysz gdzie indziej, nikt nikomu niczego nie narzuca, ale jeżeli ćwiczysz musisz przestrzegać reguł szkoły bo jest to tradycyjny system i tyle, kwestia pieniędzy jest ważna dla instruktorów każdego stylu utrzymujacych się ze sztuki walki, kto zapłaci za salę, za sprowadzenie profesjonalnego instruktora ? chcesz aby uczył cię amator nie majacy kasy na własny trening w brudnej salce uczący się z kaset ?
za dobrą sztukę walki niestety trzeba zapłacić - tak jak za wszystko w życiu
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!
Opinia ze wt w Niemczech dziala troche na wzor sekty nie jest tylko moja opinia wypowiadali sie na ten temat na lamach prasy ludzie madrzejsi odemnie i z wieksza wiedza na ten temat. W wielu przypadkach jest tak ze oni poprostu staraja sie uzaleznic cie od siebie. Np w niektorych sekcjach Wt jest obowiazek wykonywania ilus godzin pracy na rzecz sekcji. Jezeli nie masz czasu mozesz zaplacic za godziny ktorych nie odpracowales. Czy nie wydaje Ci sie to dziwne ? Napisano wiele na ten temat wiec jesli ktos chce napewno znajdzie. Wierz mi rozumiem to ze za nauke, sale itp. nalezy sie trenerowi godziwe wynagrodzenie ale czy widziales juz kogos kto by sie dorobil duzej kasy tylko poprzez sztuki walki ? Jezeli masz watpliwosci to jedz do kwatery EWTO i zrozumiesz o czym mowie.
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!

Opinia ze wt w Niemczech dziala troche na wzor sekty nie jest tylko moja opinia wypowiadali sie na ten temat na lamach prasy ludzie madrzejsi odemnie i z wieksza wiedza na ten temat. W wielu przypadkach jest tak ze oni poprostu staraja sie uzaleznic cie od siebie. Np w niektorych sekcjach Wt jest obowiazek wykonywania ilus godzin pracy na rzecz sekcji. Jezeli nie masz czasu mozesz zaplacic za godziny ktorych nie odpracowales. Czy nie wydaje Ci sie to dziwne ? Napisano wiele na ten temat wiec jesli ktos chce napewno znajdzie. Wierz mi rozumiem to ze za nauke, sale itp. nalezy sie trenerowi godziwe wynagrodzenie ale czy widziales juz kogos kto by sie dorobil duzej kasy tylko poprzez sztuki walki ? Jezeli masz watpliwosci to jedz do kwatery EWTO i zrozumiesz o czym mowie.


co do EWTO masz całkowicie rację i nie bronię ich, byłem w Langenzell i wiem dokładnie jakt to działa, dlatego nie mamy z nimi żadnych kontaktów bo to nie jest już sztuka walki, w tym roku nawet zmienili formę prawną ze stowarzyszenia na Gmbh...,mówiłem o WT które jest nauczne u nas i poza EWTO
  • 0

budo_zxc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do Wing Tsunowców !!!
Ja usłyszałem taki tekst " ...nie musisz ich (plakatów reklamujących sekcję) drukować, nie musisz za nie płacić. Masz tylko przyjść jutro o 21 i je rozwiesić w okolicy. Co z tego że WT jest najlepszym systemem na świecie skoro nikt się o tym nie dowie? " + uśmiech którego nie zapomne do końca życia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024