Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Wiesz Grogos nie do konca tak, bo Wies firmuje to swoim nazwiskiem, czyli mu to pasuje.


To wydaje sie logiczne wytlumaczenie.
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
juz mi przechodzi powoli odzyskuje rownowage i zanurzam sie na powrot w ducha aiki..... 8)

.... maja czas do poniedzialku :P
  • 0

budo_smile
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Gregos też to firmuje bo z tresci strony można śmiało odczytać, że on jest "wespół wzespół"....

Jak się nie daje ujścia agresji to sie można nabawić wrzodów na żołądku najmniej. Przyjęcie postawy "ponad to" jest szlachetne lecz kryje chyba też w sobie nutę bezradności.

To, że tekst stronki bedzie może przemawiał do małolatów poszukujących sekty to wiadomo, tylko pozostaje pytanie na ile można pozostawać obojętnym na zagrywki podkopywania.


Zluzujmy trochę złości to wbrew pozorom nie takie złe uczucie :D
  • 0

budo_greebo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Widać że Pająk jak zwykle bardzo przejmuje się promocją.
A propo tematu czytając wywieszki AZS-u o Aikido można zrozumieć że Wiesiu i Pająk to ta sama sekcja tylko w innych terminach prowadzą zajęcia.
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
O ile mi jest wiadomo to Wieslaw prowadzi zajecia w dojo na Karowej w ramach AZS...
Jasli ktos ma jakies pretensje to prosze je kierowac w strone webmastera strony AZS, ktory o ile mi wiedomo sam wstawil nieodpowiednie zdjecia, ktorych w zadnym razie nie otrzymal od WOMA...Poza tym wszystkie informacje zawarte w cytowanym linku sa prawdziwe...
Traktuje Wasze zagrywki jako zagrywki podkopywania, a to dlatego, ze nie mam nic wspolnego z tym ze administrator strony AZS wstawil do prztgotowanych dla Niego materialow do strony zdjecia nie sekcji WOMA tylko jakies inne (zdaje sie, ze na jednym z nich to faktycznie Pajaczek! :) )...dlatego wciaz czekam na przeprosiny, ze zostalem nazwany prowokatorem... :cry:
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Smile: moge firmowac co mi sie tylko podoba i nie widze powodu, aby ktos mi musial prawic moraly w tej kwestii ...no chyba ze mi zabronisz...
Pozdrawiam!
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

administrator strony AZS wstawil do prztgotowanych dla Niego materialow do strony zdjecia nie sekcji WOMA tylko jakies inne (zdaje sie, ze na jednym z nich to faktycznie Pajaczek!

Mam nieodparte wrazenie ze WSZYSTKIE zdjecia sa z grupy Pajaka :lol:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

O ile mi jest wiadomo to Wieslaw prowadzi zajecia w dojo na Karowej w ramach AZS...


Grzesiu,
ale za moich czasów :wink: Stowarzyszenie było jedyną sekcja działającą w ramach AZS UW. Jeżeli to się zmieniło, to ciekawe czemu, kiedy i na jakich zasadach........i czemu nikt Stowarzyszenia nie powiadomił........
Rzeczywiście część podnoszonych tu zarzutów (kurna, jak w Sądzie :D ) wobec WOMA jest bezpodstawna - powinna zostać skierowana do AZS-u, natomiast co do zawartości strony to każdy bierze na siebie odpowiedzialność - co do merytorycznej zawartości ,jak i do śmieszności :D .
Wszystkie zdjęcia pokazują trening prowadzony przez Pająka.

Pancer
  • 0

budo_smile
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Smile: moge firmowac co mi sie tylko podoba i nie widze powodu, aby ktos mi musial prawic moraly w tej kwestii ...no chyba ze mi zabronisz...
Pozdrawiam!



ble ble ble takie gadanie w banie. Nie firmujesz tylko jesteś jednym z dwóch prowadzących, spec od wszystkiego i to czarno na białym na stronce widać. Rób co chcesz tylko teraz się nie wypieraj, że to wspólne dzieło.

W czółko całuski Grzesiu
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
I znowu mi się zerwał. :? Co za czasy, już nie można nawet chwili potrwać w nirwanie że aikidocy to fajne chłopy.... ehhh.....

Ciekawe co by powiedziała firma Mercedes B. gdyby zdjęcia ich samochodów były na zaproszeniu do strony Fiata.
Myślę ze firma fiat grzecznie by przeprosiła poklon Mercedesa za to fatalne nieporozumienie :splat: i czym prędzej zrobiła by wszystko by zmienić podpisy pod zdjęciami ... że to oczywiście mercedesy nie fiaty i ze proszę to jest link do Merca i niech pan Merc. się nie gniewa. poklon

A tak .... ludzie widza oczywiście ze to mercedesy, i ze firma fiat to musi być niezły szajs skoro się wstydzi swoich samochodów :drinking: .

:idea: Przeproszę cię G. Jeśli rozwiążesz ta sprawę jak należy. I uznam nawet iż postąpiłeś jak na porządną firmę przystało. 8)

Przepraszam firmę Fiat ze porównałem ja do klubu pod wezwaniem Bosmana Wiesława. :wink: :)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Nie kochany... to mnie się zerwal jak czytam to o czym piszesz! :) Oskazyles mnie o prowokacje! Mam nadzieje, ze masz dowody Panie firmo mercedes...!!! :) :) :) Kazesz tez mi zalatwic cos, a w tym przypadku te sprawe, aby potem mnie przeprosic?
Bardzo podaba mi sie tego typu dialektyka!!! :) :) :)
Od razu kieruj swoje pretensje do AZS a nie do WOMA- ile razy Ci to trzeba tlumaczyc? :?: :?: :?:
Co zlego to oczywiście WOMA, może dzisiejszy strajk taksiarzy to tez nieuczciwa konkurencja ze strony WOMA i bosmana Wieslawa?
Poza tym to nie WOMA umiescila zdjecia z Pajaka na swojej stronie tylko AZS (nie wspomne już o tym, ze zdjecia sa kiepskiej jakosci), i owszem Pajaczek powinien oczekiwac naprawy i przeprosin za te pomylke, ale nie od WOMA tylko od AZS, a konkretnie od winnych...czyli tego, który te zdjecia samowolnie tam wpakowal...
A ja nie czuje się osoba, do ktorej powinienes zglaszac swoje pretensje, aby rozwiazywac te sprawe! I umywam od tego rece!!! Poza tym zrobilem juz co moglem w tej sprawie i czekam na pozytywne jej zalatwienie, ale nie oczekuj, ode mnie abym to ja Cie przepraszal, i mowil o tym jakim to dobrym jestes mercedesem...Do tego mnie obrazasz i oskarzasz i tym bardziej powinienes zrozumiec, ze zniechecasz mnie abym się ta sprawa zajal...
:) :) :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

I umywam od tego rece!!! )

Te, Gregos ty nie bądź taki wiecej Piłat :P :) :wink: , bo jeden juz sie w historii chwalebnie nie zapisał :oops: :? :) :)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Drogi Łabedziu...przeciez wiesz, ze chcialbym, aby ta sprawa wogole nie miala miejsca...ale jak juz sie wydarzyla to trudno...ja juz zrobilem co bylo w mojej mocy...A jak zakonczy sie ta sprawa nie wiem...ale nie lubie jak ktos mnie bezpodstawnie oskaza!!! A potem brak mu odwagi aby przeprosic...
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Gregos - wiesz przecież ze ze mną jak z dzieckiem... za raczke i do knajpy , ale z wrodzonym przekasem powiem, ze mi to przypomina słynna sentencję prezesa Dyzmy ( co nie, Pancer?): 'Rząd zrobił jak chciał, a jak bedzie, zobaczymy" :P :P :P :) :) :) :wink: :wink: 8) 8) 8)
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
W ramach zajęć organizowane są staże, obozy i pokazy z udziałem mistrzów z całego świata szkolącymi między innymi najlepsze oddziały specjalne na świecie.

Z usług mistrza W. Chmielińskiego korzystała polska kinematografia przy szkoleniu aktorów i konsultacjach w zakresie sztuk walki.



Nie, no super. A co to za mistrzowie z calego swiata i co za oddzialy specjalne i co za rezyser?
Prosze, niech mi ktos odpowie, bom niewtajemniczony.
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Wczoraj po treningu...miałem okazje zapytac Pajaczka o te cala sprawe...z rzekomo nieuczciwa kokurencja...proponuje osobom, które oczernialy DOBRE IMIE WOMA...oraz autorowi topicu o pokajanie się, odszczekanie tego co nalgaly jak również na znak pokuty przywdzianie zgrzebnego worka po ziemniakach...
Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow inkwizytorowi Labedziowi w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji...
A od osob, które mnie w to wplataly oczekuje magicznego slowa...zanim rozpoczne dzialania odwetowe...drogi mercedesie benz...
Na zakonczenie proponuje Ci Combol zmienic sobie nicka z Combol na Mercedes...to tak abys się kilka razy zastanowil gdy kogos bez powodu nazwiesz prowokatorem...
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
No, ale moze napiszesz jakieś konkrety?
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Najpierw przeprosiny potem mozemy pogadac o konkretach... :) :) :)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Nie no masz czas do poniedzialku...a, swoja droga fajne bylo to porownanie sekcji aikido do firm samochodowych...bardzo trafne...tylko, ze zapomniales dodac, ze byla jeszcze inna firma np. Polmozbyt, ktora wszystko spaprala, bo to nie Fiat umiescil zdjecia Mercedesa na swojej stronie tylko Polmozbyt zamiescil zdjecia Mercedesa i opis Fiata...
Pozdrowiania dla zmotoryzowanych w szczegolnosci dla mojego odtad ulubionego forumowicza Combola vel Trabanta!!! :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Gregos, a jak juz przy tym jestesmy, to co to za swiatowej slawy mistrzowie i jakie to najlepsze oddzialy specjalne?

Prosze napisz 8)
Szczepan (niezwykle zaciekawiony)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024