Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_smile
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Hm nie wiem, czy cokolwiek co ZGregos napisze można brać poważnie.

Jak bowiem wierzyć komuś, kto mówi, że czarne to białe, a w ogóle to on nic nie widzi 8)

Nadajesz się do służb "S". :)

Wiesz żeby przepraszać to trzeba mieć za co. Na razie wiemy tyle, że kąsasz nawet tą rękę, która Cię karmi. Nie jesteś lojalny wobec Pana W. jak i wobec innych.

Nie chodzi tylko o zdjęcia, ale i o tekst na WOMA. Pan W. z Toba razem ten klub prowadzi. To kadzenie pod Twoim zdjęciem nie wzięło sie z księżyca i nie sądzę, żeby ta strona powstała bez Twojego udziału lub chociaż świadomości.

Daj spokój atakom na Combola, czy innych. Nie atakuj, jak jasno widać, że firmujesz klub, który obsmarowuje na swej stronie internetowej wszystkich, którzy do niego nie należą. :oops:

Pozdrawiam
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Sluchajcie, znam troche Gregosa i wiem ze nie firmuje niczego takiego ani nie kasa nikogo.

Moze i bywa prowokatorem, ale watpie aby w tej sprawie

Mozna by zamiast sie inwektywowac troche poczekac i zobaczyc jakie beda dalsze dzialania w tej sprawie osob ktore powinny zadzialac.

pozdrawiam
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
A ktoraz to reka mnie karmi? Moze Twoja smile?
Szczepam to nie ja jestem autorem tekstow na stronie WOMA wiec nie wypytuj mnie o to co jest w nich zawarte poprostu zwroc sie z tym pytaniem do autora strony...
Pragne Wam tylko przypomniec ( a tobie smile w szczegolnosci), ze to nie ja pierwszy zaatakowalem Combola vel Trabanta (zachecam do odwiedzenia fryzjera!!! :) )
Smile czy moglbys mi napisac troszke jasniej o co Ci chodzi? Juz przeciez Ci pisalem, ze swoim nazwiskiem moge firmowac co mi sie tylko podoba, a Tobie za przeproszeniem g...wno do tego...
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Zauwazam, ze jest O'K gdy ktos mnie atakuje, natomiast gdy usiluje wyjasnic cala sprawe i prawda wychodzi na jaw...Wolicie aby nie ujawniac calej prawdy...
Oczywiscie b. przepraszm Szanownego Combola, ze nieopatrznie zrozumialem Jego dobre checi...rowniez bardzo dziekuje smile, ze starasz sie mnie nawrocic...prosze tylko o wymierzenie mi srogiej kary...jako pokute odtad bede glosil wszem i wobec ze jestescie Sprawiedliwymi Wsrod Narodow Swiata!!!
Dobre pewnie macie samopoczucie i tego Wam zadroszcze!!!
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Smile? Primo: Jak to niby kasam reke ktora mnie karmi...prosze o konkretne przyklady... Secundo: Czy nadal uwazasz, ze nie ma za co przepraszac? Ile razy trzeba Ci to tlumaczyc (glupek czy jak?), ze gdy ktos przeinacza fakty i ewidentnie mija się z prawda podajac min.: przykład firm samochodowych (przeczytaj uwaznie to co jest powyzej...)– umyslnie oczerniajac w swoim przykladzie WOMA- piszac jakoby to WOMA umiescila na swojej stronie zdjecia z zajec prowadzonych przez Pajka i podpisala je jako zdjecia ze swoich zajec? Nie wspomne o tym, ze ktos bezpodstawnie nazywa mnie prowokatorem...
Czy jestes az tak ciemny? Bo inaczej to już nie potrafie Ci tego wytlumaczyc...


Szczepan, prawde mowiac to nigdy nie pytalem Wiesia o to kogo tam szkolil i jakie najlepsze oddzialy specjalne...ale daj mi troszke czasu przy najblizszej okazji go o to zapytam, albo poprostu napisz do admina strony Wieska i o to zapytaj...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Szczepan, prawde mowiac to nigdy nie pytalem Wiesia o to kogo tam szkolil i jakie najlepsze oddzialy specjalne...ale daj mi troszke czasu przy najblizszej okazji go o to zapytam, albo poprostu napisz do admina strony Wieska i o to zapytaj...

och, nie ma problemu, poczekam. :wink:
  • 0

budo_jarząb
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje na temat Aikido i konkurencji, ale mój post da wam pewnie odpowiedź na kilka pytań:
Po pierwsze:
z Wieśkiem zetknąłem się po raz pierwszy w drugiej połowie lat 80 w Biurze Ochrony Rządu w sekcji która powstała wcześniej niż GROM i właśnie tam praktykowali przyszli „Gromowicy”.
Po drugie:
W beznadziejnym serialu „Wiedźmin” jest info w liście płac o przygotowywaniu układów choreograficznych walk przez J. Wysockiego i o W. Chmielińskim (tylko na wydaniu VHS) - trenerze aktorów biorących udział w filmie.
O pozostałych sprawach pojęcia nie mam i mnie nie interesują
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
jedo i drugie jest prawda.
Oczywiscie prawde mozna troche ubarwic (znaczy sie podkoloryzowac nie zmieniajac faktow :) )

co do mistrzow.
chodzi zapewne o
Pierro Silvano Rovigatti 9 dan goju ju jutsu
Andonio Garcia doshu na europe Hakko denshi ryu ju jutsu
Johny Bernashewiche 8 dan chi ryu ju jutsu

ten ostatni jest instruktorem sil specjalnych w belgi , raz szkolil jakies formacje FBI czy cos tam dokladnie nie pamietam
Nie wiem czy jszcze kogos admin tej strony mial na mysli.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Tak, wszystko pieknie, ale zdjęcia na tej stronie jak były, tak dalej są.....
:cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Mysle ze niejaki sympatyczny Pajak powienien zwrocic sie do zarzadcy strony, jesli nie to serwera ze nie zyczy sobie aby tam wisiala jego podobizna, ani podobizny jego uczniow, chyba ze mu zaplaca spora kase :-)

Oczywiscie moze tez zadzwonic do Wieslawa (nr mam :) moge podac :) ) i powiedziec mu ze tak a tak stoi i ze trza to zmienic,

watpie aby Wieslaw tego nie zrobil.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Oczywiscie moze tez zadzwonic do Wieslawa (nr mam :) moge podac :) ) i powiedziec mu ze tak a tak stoi i ze trza to zmienic,

watpie aby Wieslaw tego nie zrobil.

Hymm, a jakos jego współprowadzący sie nie poczzuwa, zastanawiające :? A może Pajak sie boi, ze mu najpierw każą przepraszać za złosliwe wdarcie sie na stronę informacyjna WOMA ze swoimi zdjęciami, a potem ewentualnie rozważą zasadność apelacji :) :) :) :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

a potem ewentualnie rozważą zasadność apelacji

ach ta aikidocka administracja... :roll: :twisted:
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Ostatnio sam Ekscelencja Prezydent PFA podjal rekawice rzucona przez nieuczciwa konkurencje przez WOMA, a konkretnie przez jednego "wespol wzespol"... a ponizej krotka relacja:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

... zle sie dzieje, gdy sam Prezydent (patrz gownodowodzacy zakonu Grunwald lipiec 1410 r.) staje do walki!
Czyzby brakowalo juz innych obroncow jedynej i slusznej drogi aikido?
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Buhaha - brawo Grzesiek za poczucie humoru :D

Mnie osobiście oburzyły raczej teksty na stronie WOMA, ale taki jest już W.Ch. I przykro mi, że w sprawę zamieszana jest postać, którą sobie bardzo ceniłem, czyli Piotr Czerkas.

W obecnej sytuacji zaś bulwersujący jest brak reakcji ze strony W.Ch., bądź admina AZS.

Ale... zdarza się. I szczerze musze przyznać, że sposób upublicznienia sprawy też do eleganckich nie należał. Zamiast robić aferę, trzeba było powiadomić Pająka i zgadać go z W.Ch. Myślę, że szybko doszliby do zgody. I nie byłoby całego tego niepotrzebnego krzyku.

Nikt nie jest bez winy. Jak zwykle :/
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

....
Nikt nie jest bez winy. Jak zwykle :/

No nie, jest przeciez jeszcze Grey - przyszedłem, zobaczyłem, rozsądziłem - znaczy sie jedyny (?) sprawiedliwy - a więc zagłady nie będzie HURRA :!: :) :) :) :P :P :P :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Drogi Combolu, smilu i Łabedziu...otoz domagam sie od Was zalatwienia tej sprawy bo WOMA nie zyczy sobie aby przy opisie z ich zajec, :) a konkretnie z zajec sensei Wieslawa widnialy zajecia Waszej sekcji macie czas do poniedzialku (to juz kolejny poniedzialek...) i moja cierpliwosc sie juz konczy...
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
Łabędź, i co ja mam Ci powiedzieć? Czyli jak ktoś jest spoza stron konfliktu to się wypowiadać nie może?

Zacząłeś od krzyku. Rzeczywiście, wyglądało to tak, ze krzyk był naturalną reakcją. Ale nie zawsze reakcja naturalna jest właściwą. I IMO ta nie była. Obie strony szukają sensacji i próbują publikę przeciągnąć na swoją stronę. Mówię obie strony, ale tak naprawdę, ani jeden z senseiów chyba się oficjalnie nie wypowiedział.

Sam też nie przepadam za szefem WOMA i rozumiem Twoją niechęć. Ale naprawdę nie widzisz, że uległeś emocjom, co wcale nie przyczyniło się do szybszego rozwiązania problemu? Chyba, że Twoim problemem jest istnienie WOMA - co akurat jest zrozumiałe, bo wyglada na to, że problemem WOMA jest istnienie wszystkich pozostałyc klubów w Polsce i tego forum :)

Wiem, że dyrdymały o tym, że aikidoka powienien być ponad to, dawno już zostały wyśmiane, ale można się przynajmniej starać. Od czasu do czasu.

A Twoja ostatnia wypowiedź wygląda na kąsanie każdego, kto nie trzyma Twojej strony. Po co to?
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)

Łabędź, i co ja mam Ci powiedzieć? Czyli jak ktoś jest spoza stron konfliktu to się wypowiadać nie może?


Jak najbardziej może - od tego jest forum. Ale powinieneś wiedzieć, że gdzie drwa rabia tam wióry lecą :) :) :)

Zacząłeś od krzyku. ...


Ależ skąd :!: Ja zreszta niezwykle rzadko wychodze z nerw i kryczę- ci co mnie znaja dłużej i lepiej doskonale to wiedza. Rzecz jest banalna, ale nie odosobniona i pisząc o tym na forum chciałem uświadomić ze ma znacznie szerszy zasieg i rozmiary - to był jedynie przykład dośc charakterystyczny w mojej opinii.

A Twoja ostatnia wypowiedź wygląda na kąsanie każdego, kto nie trzyma Twojej strony. Po co to?



To ty jeszcze nie wiesz jak Łabedzie potrafią pokasac :) :) :) :wink: :wink:
A tak serio- dawno nie byłes chyba nie tylko na treningu ale i na forum więc mała podpowiedź do mojego ostatniego postu _ przyjrzyj się uważnie temu ciągowi kolorowych znaczkow na końcu wypowiedzi - moze to bedzie podpowiedź w jakim duchu należalo ją odczytać 8) 8) 8)
Przesyłam ukłony poklon
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
"Łabędzie ukłony..."

jakież to poetyckie :-)
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Uczciwa konkurencja (?) czyli bosman Wiesław powraca :)
8)

Dobry Łabędzik, dobry ;)


Heh. Ostatnio już tyle walk na forum stoczyłem, że już chyba zbyt szybko szukam zaczepki. Oj, potrzebuje odpoczynku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024