Skocz do zawartości


Zdjęcie

film "Klatka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

budo_rosomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Faktycznie skubaniec nia ma zamiaru odpowiadac na trudniejsze pytania.

"Sylwester Latkowski: (...)Przepraszam, że nie odpowiadam na kolejne kilkaset pytań, ale dochodzi druga w nocy. Bardzo dziękuję za te krytyczne i pozytywne opinie o filmie."

Ale o swoja kase to zawsze zdazy zadbac i odpowiedziec na glupie pytanie:
"ziom: elo elo zajebisty film bedzie kiedys powtorka zeby sobie go nagrac
Sylwester Latkowski: jest na DVD."
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Sharky: Dla mnie jest to chore i może zabrzmi zbyt kategorycznie, ale tych "ludzi" powinno się izolować, wywieźć na bezludną wyspę i niech się tam pozabijają :(

Sylwester Latkowski: To byłoby najprościej tak jak najprościej byłoby powsadzać ich do więzień a może tak wymuśmy na decydentach by zaczeli stwarzać młodym ludziom alternatywę dla ich beznadzieji. Przepraszam, że nie odpowiadam na kolejne kilkaset pytań, ale dochodzi druga w nocy. Bardzo dziękuję za te krytyczne i pozytywne opinie o filmie.


i odpowiedzi nie będzie... :evil:

a swoją drogą co myśłicie o pomyśle aby samorządy / państwo czy inna organizacja dofinansowywała kluby, sekcje, szkóły walki (bjj, kick boxing, karate...) aby emocje młodych ludzi (inaczej zawne w tym filmie agresją) były wyładowywane w sposób kontrolowany, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ... :?: :idea:
wiem, ze z kasą zawsze krucho, ale od ideii się zaczyna :roll:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Ale o swoja kase to zawsze zdazy zadbac i odpowiedziec na glupie pytanie:
"ziom: elo elo zajebisty film bedzie kiedys powtorka zeby sobie go nagrac
Sylwester Latkowski: jest na DVD."

Typowe, rozgłos i sprzedaż, miał kilka firm nie udało się mu to kręci gnioty żeby zarobić.
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Juz ma film o "Ich Troje", klatce to pewnie kolejny bedzie o kosmitach bo to tez sie dobrze sprzedaje...
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Typowe, rozgłos i sprzedaż, miał kilka firm nie udało się mu to kręci gnioty żeby zarobić.


innego powodu do nakręcenie tego filmu jak i do pokazania go w tv publicznej nie ma - sam Latkowski w tej dyskusji powiedział, że "nic to [tzn] i tak nie zmieni"... :roll:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Obejrzalem.

Film przecietny.
Oburzony jestem pokazaniem VT i kiboli w jednym filmie.

Natomiast komentarze specjalistow po programie to zenada.
Prowadzacy rowniez powinien zajac sie czym innym niz praca w TV (np praca papierkowa- noszenie workow po cemencie na budowie)
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Na temat samego filmu i reżysera nie będę się wypowiadał, bo już to uczyniłem. W tej całej dyskusji "ekspertów" po filmie ucieszyła mnie jedna rzecz. Nikt nie dyskutował o Vale Tudo. Wszyscy mówili o chuliganach, o złej sytuacji w Polsce, a ten temat był praktycznie pomijany. Jak już coś mówili o walkach w klatkach to tyle, że jest w nich agresja i dlatego wmontowano to w film. Niektórym się VT myliło z boksem, ale to już inna nieistotna bajka. Jednak i tak po emisji tego filmu, części widowni od tej pory walki w klatkach będą się kojarzyć z ustawkami.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
ten 'film' wyglada jakby caly byl krecony jakas amatorska kamera :? widzialem chwile wczoraj wieczorem :) bez sensu :P
  • 0

budo_misiek.green
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Bemowo

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Obejrzałem... <= (widownia) uuu jaką ma silną wolę
Utrzymałem kolację.... <= (widownia) aaah jaki on twardy, prawie jak Latkowski

Dla mnie ten film to kupa z odrobiną gówna i tylko tyle.
Niech to będzie mój krytyczny głos w tej dyskusji.

P.S. nie znalazłem żadnych pozytywnych stron tego filmu.
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Nikt nie dyskutował o Vale Tudo. Wszyscy mówili o chuliganach, o złej sytuacji w Polsce, a ten temat był praktycznie pomijany. Jak już coś mówili o walkach w klatkach to tyle, że jest w nich agresja i dlatego wmontowano to w film. Niektórym się VT myliło z boksem, ale to już inna nieistotna bajka.


a to dlatego, że pseudoeksperci nie mieli zielonego pojęcia o vale tudo. nie wiem, skąd ich wzieli, ale ogromne brawa dla TVP 2.
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
?????????????????
Co to bylo, to wczoraj to to....???
Takiej zenady juz dawno w TV nie widzialem. Jestem totalnie zbulwersowany..
Juz predzej zrozumie program z TVN o "klatkach" niz to co wczoraj bylo na TVP 2.
Zapowiadalo sie calkiem ciekawie, najpierw filmik a potem goraca (sic!) dyskusja.
Coz zapowiadalo sie tylko......
Film - no coz, jak juz ktos wczesniej napisal - zenujace wstawki ala mortal kombat podczas walk. Sam w sobie, film nic nowego nie wniosl. Wystarczy poszukac troche po necie i kazdy moze sobie zmontowac cos podobnego. Jedynie wypowiedzi i komentarze unikalne (sic!).
Musze przyznac, ze w sumie to film nie byl taki znowu tragiczny, byly gorsze - gwiazdor. Co niestety nie jest pochwala....
Natomiast to co bylo potem to juz byla tragedia. Co to kurwa byli za ludzie w tym studiu?????
Pan prof nr1 - socjolog - swiat jest rozowy i wszyscy ludzie sa swieci....
Pan prof. nr.2 - prawnik "Ja sie nie znam na sporcie. To chyba boks byl." - kim on jest. Po co sie wypowiada. Tragedia....
Pani od akcji "Kibic" - 10 - latkowie ide grzecznie na stadion. jak moi kiumple mieli 10 lat to tez byli grzeczni, albo jeszcze wcale na mecze nie chodzili. Dopiero jak mieli tak z 15. lat to na zadymy chodzic zaczynali.
Kibic Polonii - Co to mialo byc. Jakis pawian co pewnie 2 razy w roku jest na meczu....Taki z niego kibic....I ten tekst - "To wolna amerykanka", wspolczucia dla Polonii, za takich kibicow.
Mienta - chyba byl nacpany, jakos tak sie dziwnie zachowywal.
podsumowujac - prawa strona - banda emerytow, gowno wiedzacych tak naprawde co sie dzieje. lewa - kolesie ktorzy cos tam probowali powiedziec, ale chyba tez nie za bardzo mieli pojecie co mowic...

W sumie nie ma co mowic o tych co byli w studiu.
Trzeba mowic o tych ktorych nie bylo.
1.- glowni bohaterowie filmu - Po pierwsze - jakis hooligan - np. ktos z wyzszym wyksztalceniem, coby sie wyslowic porzadnie potrafil.
2.- ktos ze srodowiska MA - niekoniecznie z vale tudo. Przeciez chyba kazdy rozumny trenujacy, potrafil by wytlumaczyc emerytom z prawej i widzom, o co tak naprawde w walkach vale tudo chodzi. Zreszta pewnie o ustawkach, tez by sie sensownie wypowiedzial.
3.- jacys kompetentni ludzie z prawej strony - moze byli kibole, albo jacys byli fighterzy. Przynajmniej ktos, kto sie zna na tym o czym dyskutowano.

Telefony - w sumie to zadnego sensownego - moze pierwszy - nie bylo. Dodzwonic sie bylo diabelnie ciezko. Dla mnie okazalo sie to niemozliwe....

W sumie dobrze, ze dyskusja nie zeszla na temat vale tudo, bo jakby ta banda nieznajacych sie nie tylko na sporcie, ale i ogolnie na prawie niczym zaczela dyskutowac, to pewnie by sie okazalo, ze w kazdej walce ginie jeden z zawodnikow.....

Jezeli ktos nie mial pojecia przed program o vale tudo, to teraz uz ma ale takie :
- najpierw idzie sie na ustawki, chodzi na stadiony i zadymia.
- bijatyka juz taka nie wystarcza, bo sie nie mozna z tego utrzymac, a i po jakims czasie potrzeba nowych wyzwan, wiec zaczyna uczestniczyc w "nielegalnych walkach" - w ktorych oczywioscie gina ludzie.
- potem zostaje bandyta - oczywiscie o ile przezyje.

No i oczywiscie, nawet jak ktos inne sztuki walki trenuje, to tez jest bee, bo przeciez przemoc i agresje wyzwalaja....

Dziekujemy Ci kochana telewizjo - gdybym wiedzial ze tak bedzie to wszystko wygladac, to tez bym nie chcial zeby emitowano ten program w TV.

Podsumowanie - Film kupa miesiaca, caly program - kupa roku.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
a nikt z was nie zwrocil uwagi na zmontowane dzwieki w czasie elieminacji vt w wawie. prawie jak na azjatyckich filmach walki, jakies klaskanie, uderzenia w skorzany fotel, itd. 8O :)

niestety ten film wg mnie tylko umocni stereotyp lysego, chodzacego na mecze, grajacego w rugby, chodzacego w bluzie z kapturem, uprawiajacego sztuki walki, chodzacego na silownie mlodego czlowieka i ktorakolwiek z tych cech bedzie zauwazalna, dla spoleczenstwa bedzie to oznaczalo to jest chuligan.
latkowski wrzuca wszystko do jednego wora, byleby tylko byc przez chwile gwiazda (i oczywiscie, zeby plyta DVD sie dobrze sprzedala).

najlepsza kara byloby dla niego zapomnienie i zlekcewazenie jego i jego filmow. gdyby przestano tak piac na jego temat jak obecnie to moze by sie zastanowil i pomyslal zanim nakreci cos znowu.
  • 0

budo_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
EEEEEEE zostawcie to Vale Tudo!!
Obejrzałem po raz pierwszy wczoraj.
Huk bez sensu kompletnie, kiedy w filmie padło słowo Vale- Tudo???????? Słyszałem kicka, karate, judo ale NIE VALE TUDO!!!!!!!
Nawet pokazanie walki w klatkach nie było jednoznaczne. Po prostu Ci którzy leją się w ustawkach cwiczą sztuki walki i tyle.
Zapytałem celowo dwóch kumpli laików co mylą po obejrzeniu wczoraj filmu i....moją mamę która też oglądała, nawet im wszystkim do głowy nie przyszło że Ci co ćwiczą VALE- TUDO to chuligany itp nawet nie pomyśleli że ćwiczący sztuki walki to chuligani itp. Nawet w studiu
do sportu tego specjalnie nie porównywali.
Wszystko co negatywne dla VT na razie tworzą gazety wg. mnie.
Sam film płytki, do dupy nie ciekawy- banda chuliganów lejąca się na ustawkach ogólnie rzecz biorąc. Jesli chcą niech się leją, byleby z dala od mojej rodziny i tyle.
  • 0

budo_dragonfly
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
:!:
Witam: po pierwsze: o czym był ten film? PO drugie o czym o n był? I po trzecie - o czym ????? Ani o kibicach, ani o klatkach ani o vale tudo ..... i czy on był za czy przeciw? A może był o tym chłopaku ze zdjecia na cmentarzu? To tak dla zwiększenia dramatyzmu?
Ten film był o niczym - i nie zrobił żadnego wrażenia - może oburzył ale to juz z powodu ludzkich oczekiwań - bo oczekiwaliśmy czegoś bardzo specjalnego a obejrzeliśmy nic o niczym.
Pozdrawiam
Sylla

  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Ja również obejrzałem i jestem bardzo rozczarowany. Film był totalnie nudny, a Latkowski to szmata a nie dokumentalista. Jego recepta na stworzenie kontrowersyjnego dokumentu jest prosta: zdobyć jak najwięcej materiału ukazującego jakieś ekstremalne sytuacje, np. bijących się ludzi, złożyc to do kupy nie dbając o jakikolwiek związek czy wynikanie jednych zdarzeń z drugich, podłożyć polski hip-hop, zrobić hałas w mediach i sukces gwarantowany. Pan prowadzący program w TVP był tak podniecony rangą tego filmu, że znajdował się cały czas na skraju wytrysku, a to była żenada...
Nie wydaje mi się jednak żeby film prezentował vt w złym świetle, co potwierdza dyskusja bandy idiotów w studio po filmie. Tak naprawde to nie prezentował go w jakimkolwiek świetle, pan po prostu pokazuje ludziom różne obrazki.
Jeżeli miałbym szukać jakiegoś reżyserskiego sensu w tym wszystkim to interpretowałbym to tak: vt to alternatywa, jesteś młody, masz za dużo energii, nie napierdalaj się jak zwierzę w lesie, tylko przyjdź sprawdź się jak mężczyzna w sportowej rywalizacji - Jakubek jest tu bohaterem pozytywnym. No ale to moja daleko idąca interpretacja. Panie Latkowski, nich pan się lepiej za kręcenie reklam weźmie.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
montaz tego filmu jest na poziomie pierwszego roku filmowki. czesc zdiec nawet ponizej. moj kumpel robi lepsze technicznie filmy, mimo ze tej szkoly jeszcze nie skonczyl. dzwiekow nie komentuje bo bede kolejnym co powie to samo. slowem, ten facet sie powinien ostro wziac za nauke podstaw rezyserii.
ps. ale kibice to cholota. niby to juz wiedzialem ale ze az taka to nie myslalem.
  • 0

budo_radziawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Chcę państwa zaprosić na kontrowersyjny film pt.

Kuchnia
w reżyserii pana S.Klatkowskiego

występują:

Pani Klatkowska
Dziennikarz tygodnika "Wspak"
Specjaliści akredytowani przez TVP2
Stereotyp nożownika mordercy
Milicja

Scena 1

Pani Klatkowska z całą zapalczywością kroi,
swoim bardzo ostrym nożem, chleb.
Dobrze jej idzie bo ma wprawę, w koncu robi to codziennie.

Scena 2

Dziennikarz tygodnika "Wspak" jest oburzony
sprawnością posługiwania się nożem u ..............
morderców i zastanawia się skąd się to bierze.

Scena 3

Specjaliści akredytowani przez TVP2
obserwują te sprawne ruchy nożem Pani Klatkowskiej potem kupują "Wspak"
i od razu pojawia się u nich w głowie stereotyp nożowonika mordercy w całej swej okazałości.

Scena 4

Milicja jednym kopnięciem wyważa drzwi
do domu Pani K.(nazwisko utajnonie dla dobra śledztwa)
i ją aresztuje za czyny niepopełnione (tak dla prewencji)

Epilog
Pan reżyser S.Klatowski nie zarabia zbyt dużo kasy
na sprzedaży płyt DVD (bo jego film to crap) i szykuje się do nakręcenia
następnego filmu pt.
Białe misie a wyprawa kosmiczna na Słońce (w nocy oczywiście)


THE END/FINITO
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
wow licze sequel.
najlepiej na podstawie pomyslowego dobromira.:)
sliczne to juz widze to w kadrach..:)
  • 0

budo_black death
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Film zajebisty...szkoda,ze na ustawce reprezentowali totalną wiochę:)
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Film zajebisty...szkoda,ze na ustawce reprezentowali totalną wiochę:)

Albo nie przeczytałeś poprzednich postów, albo ironizujesz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024