Skocz do zawartości


Zdjęcie

film "Klatka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Przecieniasz mozliwosci mediow. Bedzie na ustach "wszystkich", no powiedzmy ze dwa dni.
K_
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Mimo tego ze to tylko dwa dni, to ludzi i tak uslysza o tym filmie.
  • 0

budo_turn
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
dzisiaj (14.01, środa) na TVP2 o godz. 22.35 wyemitowany zostanie film KLATKA; po filmie rozmowa z reżyserem tego filmu - (k)Latkowskim :)

Autor tłumaczy, iż tytuł klatka, to stąd, iż ci ludzie co się "leją" na filmie, to jakby żyją w takiej zamkniętej klatce, gdzie tylko liczy się siła, brutalność, słabi nie mają racji bytu. Ładnie zalewa, po jakiego ch... wmieszał tam, zawody vale tudo, czym wyrządził krzywdę wszytskim, którzy zajmują się SW i walczą o rejestrację tego sportu :evil:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Podobno w tej gadce maja brac udzial EKSPERCI. Ciekawe ktorzy... wiekszosc chyba jest na forum [conajminej posrednio].
No przyznac sie kto tam pojechal ?? :) :):)
Moze to mistrz Ryszard MURAT ? :) :):)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
'zawody vale tudo a ustawki a co tam...co to za roznica tu sie bija i tam tu sie leje krew i tu' <--smiech na sali nie dziwe sie ze chcieli dorwac Latkowskiego

Bohaterowie "Klatki" chcą zablokować emisję tego filmu w telewizyjnej Dwójce. Podczas premiery filmu w warszawskim Multikinie urządzili najazd. Policja chroniła realizatorów filmu tylko na początku. Gdy policjanci odjechali, do kina wtargnęła bojówka, żądając wycofania "Klatki" z dystrybucji. Kilku osiłków chciało pobić reżysera Sylwestra Latkowskiego. Do tragedii nie doszło tylko dlatego, że Latkowski zdążył krzyknąć do operatorów telewizyjnych, by rejestrowali awanturę. Po wyjściu ekipy z kina jej samochód otoczyli napastnicy, waląc w dach i szyby. W następnych dniach reżyserowi grożono śmiercią. "Już lepiej sam się powieś"- mówił jeden z dzwoniących na zastrzeżony numer Latkowskiego


  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Klatka to fotomontarz. :|
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
ja pierdole, kto to nazwal kurwa Klatka? to sie powinno nazywac USTAWKA, albo KIBICE.PL , totalny szit , debilizm i brak wiedzy szefa produkcji przekroczyl wszelkei granice, panie LATKOWSKI jedz pan na Sybir i nakrec cos lepiej o lodowcach PALANCIE jeden.
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Ja nie moge ale jajca to jest chore, nie idzie tego oglądać a jak tą "sąde" przeprowadzili to to juz jest molestowanie tych małych dzieci co oni dają ale z tych ludzi co siedzą w studio tvp2 to daje jak narazie 100pkt.na + dla Prof. Kreneusz Krzemiński bo dobrze mówi że to co jest pokazane to są 3 różne rzeczy a tak..... KUPA DLA REŻYSERKI!!!!1
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
myhyhhyhy
niech ktos tam w koncu zadzwoni i wyjasni laikom co to jest vale tudo ;)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
o boshe...niektore komentarze byly jeszcze gorsze niz caly film,pan latkowski nie popisal sie inteligencja,od pana prawnika dowiedzielismy sie ze "w tych klatkach to byl boks"no coz....przemilczmy to
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Nie nie można milczeć to woła o pomste do nieba!!! To nie ma nic napisane o vale tudo a film sie katka nazywa i jeszcze dają jakieś teksty że to jest bee, ja nie moge to po co ten typek to pokazywał jakim prawem jest to tak nazwane. VALE TUDO & WALKI W KLATCO KING!!! A jeszcze to jest po****** i mowią ze jest przemoc i agresja. A juz na jednym z pierwszych miejsc stoji wystroj studia kawałek maty rozłorzony barierki i kawał siaty zajebanej z jakiś działek przy blokach i ta kamera co raz za nią zjerzdza {panie widzisz i nie grzmisz}:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: JAKAŚ DEBILKA MOWI ZE DO WALKI W KLATKACH MŁODZIERZ JEST ZMUSZANA

(ponawiam apel by ktos tam zadzwonil lub na tym czacie napisał [u mnie nie chce sie strona załadować])
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
teraz to juz kij. program zaraz sie skonczy, a bylo kilka telefonow (tzn. dzwonily) tylko nie dano im glosu. to pewnie agenci polskiej konfederacji sportu rozlaczaja wszystkich ktorzy chca o mma powiedziec ;)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
latkowski to wajda
ladies and gentelmen bede mowil po polsku
  • 0

budo_jabu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ta stronka otwiera się bez problemu tu można zadawać temu "geniuszowi" pytania.




pozdrawiam
bjj łamator racibórz
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
film jakoś przeżyję, ale dyskusja w studiu pobiła moje najśmilsze oczekiwania. Niezwykle "twórcza" :)

a tą babę od Poloni (z całym szacunkiem dla klubu) powinnni na zbity pysk wywalić. Ten fragment jakoby kibice Legii pozabierali szaliki i zastraszyli jakieś dziciaki z Błonia (kibiców Polonii) to był poniżej pasa.

Fachowcy w studiu pierwsza klasa :wink: :) :) :)

Ech gdybym wiedział o tej premierze w Multikinie to pewnie sam bym wpadł pogadać z Latkowskim :twisted:
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Moim zdaniem prownanie ustawek do vale tudo to kiepski pomysl. A odnosnie tego, ze osoby jezdzace na ustawki trenuja SW w sumie duzo w tym racji. Co prawda nie bylem nie wiem, ale skoro sila fizyczna i wytrzymalosc na takich bijatykach jest potrzebne to najlepiej ja wyrabiac w klubach uczacych sw przyokazji majac sparingi i uczac sie walki. Logiczne nastepstwo. Dla mnie to nie bylo az tak straszne jak wszyscy opisujecie obejrzalem do konca i tak jak napisalem wyzej duzo w tym racji. Chociaz wiadomo nie da sie uniknac wyolbrzymien itd. Pewnie moje stanowisko tak wyglada bo sam cwicze i wiedzac z czym to sie je tak strasznie dla mnie to nie wyglada. No, ale tu jest kwestia ludzi "postronnych" zobaczy OOOOOO 8O kurde wariaci, mordercy no i kto tam wie co dalej sobie wymysla.
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Prosze tak nie mówic bo on ma na nazwisko Klatkowski tylko mu w telewizji obcieli literke....i tak juz zostało... :wink:
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Mości Panowie kupą na chat. Nie dajmy mieszać SW z błotem
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Khalis: Jakie doswiadczenie ma Pan z zakresu MMA [Mixed Martial Arts - zaloze sie, ze Pan i tak nie wie co to znaczy]?

Sylwester Latkowski: Chciałbym nie mieć żadnych doświadczeń jakich zaznają bohaterowie mojego filmu. Chciałbym także, aby mój syn nigdy nie wiedział co oznacza MMA.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
taa czyli zapisze go na szachy?!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024