Skocz do zawartości


Zdjęcie

film "Klatka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Ja nie oglądałem, bo wiedziałem, że się natychmiast bym wqrvił. I mialoem słuszność. Mój kolega boxer go oglądał i miał humor zepsuty do końca wieczoru i następnego dnia. Był tak nąładowany, że aż by kogoś nalał. :? He he... To by była dziwna reakcja z jego strony.
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Film zajebisty...szkoda,ze na ustawce reprezentowali totalną wiochę:)


Niektorzy odebrali film widze powierzchownie, a szkoda. Moze powinnines jeszcze raz sobie obejrzec...
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Wlasnie skonczylem ogladac ten caly film. Wiekszego gowna dawno nie widzialem... i jeszcze ta wkur... perkusja podkladana pod uderzenia

No tragedia - nie wiem czy sie smiac czy plakac
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Panie Latkowski, przeczytaj pan sobie to dokładnie i w ramki opraw:

Nie lubię cię bo dla ciebie liczą się pieniądze i zysk a ludzi masz za nic (przykład Jakubka). Pomieszałeś w tym "filmie" parę środowisk o których nie masz zielonego pojęcia, na pytania użytkowników na czacie nie odpowiedziałeś, ocenzurowałeś je bo są niewygodne dla ciebie. Widać też to teraz gdy włożyłeś 1 post na swoją "stronę www". Wstaw chłopie wszystkie jak żeś taki "uczciwy". Masz rację nie powinieneś kręcić tego filmu, z prostej przyczyny, jak się na czymś nie znasz to tego nie robisz. Ty się nie znasz na mma i vt kompletnie, dla ciebie ustawki w lesie i mma to jeden poziom. Twoje szczytne cele i pokazanie Polsce problemu to nic innego kasa, kasa, kasa. Wystarczyło przeczytać twój nedzny czat, gdzie na interesujące pytania milczałeś a na takie coś miałeś czas odpowiedzieć:

"ziom: elo elo zajebisty film bedzie kiedys powtorka zeby sobie go nagrac
Sylwester Latkowski: jest na DVD."


W naszym środowisku, tzn. w środowisku sportów i sztuk walki jesteś uważany za niekompetętnego ignoranta, łasego na pieniądze i mającego gdzieś ludzi. Osobiście powstrzymuję się od zwymiotowania na twoje dzieło. I nie odwracaj uwagi naszej postem zacytowanym na twojej stronie. Znamy takie gierki "odwracanie kota ogonem".
Jak jesteś honorowy zapraszam do dyskusji tutaj na forum, bez wycieczek i bez obrażania. Masz szansę odpowiedzieć na parę pytań, gwarantuję ci że nikt nie będzie cię tu obrażał. Jesteś w stanie podjąć takie ryzyko panie Latkowski?
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Dobry ruch......
Ciekawe co na to pan re..z..ys..e.r, hehehehe. (jakos ciezko mi sie to slowo pisalo.....)
Mysle ze jest takim znawca, ze z taka bada jak my, nieznajacych i nie uprawiajacych zadnych SW nie bedzie w ogole chcial gadac. :twisted:
  • 0

budo_kether
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
No nie, do tej pory jeszcze wierzyłem w dobre intencje Latkowskiego (może jestem naiwny). Myślałem, że nakręcił ten film w dobrej wierze, tylko brak wiedzy sprawił, że wyszło, jak wyszło - kiepsko. Jednak po tym tendencyjnie wybranym poście, umieszczonym na jego stronie, skwapliwie opatrzonym wielkim znaczkiem exclusiv, straciłem wszelkie złudzenia. Ten facet to kompletny złamas. Bez honoru, odrobiny dobrego smaku... eee, szkoda gadać. Czuję się po prostu zażenowany. A propozycji polemiki z pewnością nie przyjmie, chyba że wymyśli jak wykorzystać to w celu lepszego sprzedania się. Może podamy go wszyscy do sądu? :) I co ma znaczyć : "Protestów z tamtej strony nie odnotowano"???
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Bravo Fiodor. Mam nadzieje ze wyslales Latkowskiemu link do tematu na mail. Zrobi zapewne tak jak zrobil w w/w wypadku , czyli poprostu przeczyta i sie nie ujawni. Co swoja droga bylo naprawde zalosne.

Jak juz napisalem w innym temacie, widac jak on dobiera material do swoich "dokumentow". Czyli tak jak moj przedmowca napisal - wywracanie kota ogonem. Hipokryzja sie szerzy, a dziennikarze i inni tacy zbijaja na tym kase. Syf i nic wiecej.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

ps. ale kibice to cholota. niby to juz wiedzialem ale ze az taka to nie myslalem.


Heh... widać że yak'u nie siedzisz w temacie. Kibice to nie chołota. Kibice to w 99% ludzie wierni, fanatycznie oddani swojemu klubowi ale jednocześnie nie wandale niszczący wszystko jak leci. Niestety w każdje grupie znajdzie się "paru" idiotów, którzy dadzą Latkowskiemu pretekst do ukazania jakie bydło chodzi na stadiony.
Przejdź się parę razy na mecz piłkarski i zobacz że mimo, jak ja to nazywam, folkloru satdionowego (czasami wulgarne przyśpiewki i okrzyki) mecz jest extra sprawą z super atmosferą i oprawą.

Zauwaźcie jeszcze jedno. Pokazani ,w ujęciach z zadym, debile to w większości leszcze, odważni w grupie, po zakryciu sobie twarzy szalikiem.
Oni nie mają żadnego związku z tymi grupami które napierdalają się w lesie.
Panie Latkowski kolejny ZONK :?

pzdr
charlie
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
W lesie i innym miejscu to jede c.h...j.
Czemu za opatrywanie ich ran i szkody przez nich wyrzadzone mamy my placic. Moze prywatna sluzba zdrowia i model zwalczania kibicow
jak w Danii ( od razu kopyto i nie bawic sie w zadne palowania ).
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

W lesie i innym miejscu to jede c.h...j.


z punktu widzenia normalnego człowieka masz rację. Jednak prawda jest taka że prawdziwi hools już wynieśle swoje "zabawy" poza bramy stadionów i chwała im za to.

pzdr
charlie
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Jednak prawda jest taka że prawdziwi hools już wynieśle swoje "zabawy" poza bramy stadionów i chwała im za to.

Suuuper! Powinniśmy im bić pokłony na ulicach, za to że są tacy łaskawi? Może jeszcze zrobimy z nich wzory dla przyszłych pokoleń?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Podzielam Twoj poglad na ten temat Niedziel.
Pozdrawiam K_P
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Jednak prawda jest taka że prawdziwi hools już wynieśle swoje "zabawy" poza bramy stadionów i chwała im za to.

Suuuper! Powinniśmy im bić pokłony na ulicach, za to że są tacy łaskawi? Może jeszcze zrobimy z nich wzory dla przyszłych pokoleń?


Gdzie ja tak napisałem ? Stwierdziłem po prostu fakt iż na stadionach jest coraz mniej rozrób wywoływanych przez hoolsów.
A co robią w swoim czasie wolnym szczerze mówiąc mi to zwisa i dla mnie to oni mogą sie nawet wystrzelać w tych lasach. Byleby koszty nie szły (jak słusznie zauważył Niedziel) z naszej kieszeni.

pzdr
charlie
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
popieram Niedziela, niech się napie....ją ale nie za moją kasę, płacę podatki, i dlaczego mam być stratny bo ktoś ma ochotę na rozwalenie sobie łba, albo to zalegalizowac, niech płaca za te zadymy z własnej kieszeni, albo tak jak w Holandii, wspomnianej Danii - policja tam wpada na taką ustawke, a często wpada i robi z nimi taki sajgion, ze laedwo przez dwa tygodnie łażą, podobnie jest w Anglii, kuzyn mi opowiadał, że tam się ludzie boją robić zadymy na stadionach, a nie zachowują lepiej od naszych kibiców tylko jeszcze gorzej, tyle że zadym nie robia bo się boją, policja napier.....la niemiłosiernie.

po drugie ktoś tam pisał, że ci kibice na filmie to leszcze, nie mający związki z tymi co chodzą na ustawki, to fakt, ale nawet tacy potrafią mocno wje....ć, także nie mozna ich ignorować.

Przez okres kibolstwa sam przechodziłem, teraz się to zmieniło, kiedyś było inaczej, dsotawaliśmy wpie....l nawet w autobusie jak wracalismy z wyjazdu - raz jakiś debil rzucił coś przez okna, trafił tym czymś w sukę z gliniarza, którzy eskortowali dwa autobusy, zatrzymali nasz autobus i po kolei wszyscy dostawali wpie..l, lali wode z armatek do środka i trzeba było się ewakuować, a po drodze byłą ścieżka zdrowia. :( Takich co sie naparzają to troche jest, ale same tzw. "elity" co chodza na ustawki to na meczu nie ujrzysz jak robią dym, pracowałem jako bramkarz na meczach i wiem, że przywódcy dymów nie robili, tylko gówniarzeria.

film jak dla mnie przegadany i zaciemniający obraz tego co miał pokazać, Latkowski chciał pokazać wszystko, ale nie za bardzo mu to wyszło. Błędem Jakubka było to że w ogółe się zgodził na "występ" w tym czymś, ale zrobił to też pewnie nie za darmo :?

lepiej by to wyglądało jakby pokazał same walki w klatce albo same ustawki, a tak mamy film komercyjny "american style" w którym nie ma nic konkretnego, ale jest dużo róznych rzeczy, jakies tam wyobrażenie o tym co robią ci goście, ale nie takie bym się zaczął na tym wzorowac, swoje już chyba :? wiem

Co do protesowania to chyba można daćsobie spokój, środowisko sztuk walki jest dość marginalne, ćwiczących i posiadających własne zdanie jeszcze mniej, takze nie ma sensu wypisywać komu sie to nie podoba, tylko robić tak by nas nie kojarzono z bandziorkami. W tym filmie udało sie wykazać panu resyrowi, że srodowisko sztuk walk nie jest tak szlachetnie jakby się wydawało, a dorga honoru czy czegos tam to bajka która sie dawno przedawniła.
  • 0

budo_blow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
zauwazylam ze nie wiele osob ogladalo film latkowskiego, ktory ostatnio byl nawet w telewizji, co prawda o 22.35, ale... zawsze cos. macie racje jesli ktos nie wie co to jest VT po obejrzeniu filmu napewno polaczy to z ulicznymi rozrobami, ustawkami i huliganami na stadionach... nie pokazuje nic sensownego, jest niezrozumialym belkotem, z ktorego nie mozna dowiedziec sie ani co to jest VT, ani co to sa ustawki, ani co sie dzieje na meczach, co to sport a co barbarzynstwo... masakra chlopcy z szarych podworek po obejrzeniu tego filmu pojda na ulice zrobia sobie "mala ustawke" zeby bic sie pozniej w klatkach...
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

(...)


bardzo dobry post.

Reasumując... Latkowski zachował sie jak niedoświadczony szczyl wrzucając ulrtasów, hoolsów, stadionowych zadymiarzy i zawodników MMA do jednego worka.
Na tej samej zasadzie można wysnuć wniosek że przestępca latający z gnatem to to samo co żołnierz... ten ma broń i tamten. eeeeeeh

pzdr
charlie
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Znam troche realia polskich mediow i nie sadze, zeby Latkowskiego bylo stac, albo mial fundusz od TV, na placenie komukolwiek, za wystapienie przed kamera. Moim zdaniem zarobil na "czysto" kilka tysiecy zl i musi sie szybciutko, jak to w polskich mediach rozgladac za kolejnym "sensacyjnym" tematem, zeby nie zdychac z glodu.
To nie Ameryka, czy nawet Europa Zachodnia, gdzie jeden trafiony temat ustawia Cie finansowo na rok, albo dwa, a jak masz szczescie (np. autor "Zabaw z bronia), to stajesz sie czlowiekiem-instytucja i milionerem...
U nas tacy wybitni ludzie piora jak Jacek Zakowski, Piotr Najsztub (kto pamieta jeszcze chocby "afere poznanska"?), czy Maria Wiernikowska - po wielu sukcesach w GW, musieli szukac sobie spokojnych przystani na reszte zycia i raczej nie m.in. z dobrobytu.
Zapewniam, ze taki gigant wspolczesnego reportazu jakim jest Jacek Hugo-Bader, autor m.in. glosnego ostatnio tekstu "Chlopcy z motylkami", to nie jest nawet srednio zamozny czlowiek, mimo dwoch emisji akcji, ktore go nie ominely. Najwyzej stac go za to na przecietne mieszkanie i jeszcze bardziej przecietny samochod.
Troche kasy zarabiaja "gwiazdy", takie jak Lis, Olejnik, czy prezenterzy, te miernoty z TVP - no, ale oni nie uganiaja sie za "chlopcami z motylkami" i "klatkami". Maja do tego innych.
K_P
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Zerknijcie na oficjalna strone Latkowskiego, w tabeli z napisem exclusiv cytują jedną z wypowiedzi z naszego forum.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Zerknijcie na oficjalna strone Latkowskiego, w tabeli z napisem exclusiv cytują jedną z wypowiedzi z naszego forum.

to juz bylo wczesniej :roll:
  • 0

budo_mc_browar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
W tym filmie to bili sie tak jak im rezyser kazal :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024