Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autoryzowany lub nie, ale zawsze dealer...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Autoryzowany lub nie, ale zawsze dealer...
a po goglach go poznacie.......;)..
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autoryzowany lub nie, ale zawsze dealer...
No Taonite pomimo ze sprzedajesz BM a nie M-techy , u mnie sie podbudowales ( to byl zart)........bylem pewien ze zobacze podkurczonego bzyka a ty klasyka.
Zaczynalem od Yamahy , na poczatku mojej szajby motocyklowej, pozniej byl moj byly piekny Fat Boy , ale juz go nie ma ,a ja mam cokolwiek dziwne kolano.
Ale wroce na szose i to mam nadzieje na custom ( na baku bedzie mial logo Microtecha , a z drugiej strony Benchmade....nie zartuje, a moze nie jak zrobia wymienne glownie do balkow to jeszcze sobie zrobie tatoo )
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Autoryzowany lub nie, ale zawsze dealer...
seiken ..a gmole sobie zaostrz w formie głowni albo wogóle wstaw tam stridery...;))..
nie musze przypominac o ostrogach z ATS34 do wybijania dziur w drzwiach niegrzecznym samochodom..
precz z pudełkami po yoghurtach !!!
niech zyją choppero podobne!!!
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Autoryzowany lub nie, ale zawsze dealer...
Tak się składa, że Policjanci-motocykliści z grup eskorty VIP-ów we Francji posiadają buty z ostrogami. Jeżeli jakiś samochód nie ustapi im miejsca, gdy jadą na sygnale wówczas kopniakami pozostawiają na drzwiach delikwenta charakterystyczne ślady. Francuskie ubezpieczalnie nie wypłacają odszkodowań za tego rodzaju uszkodzenia samochodów. Ech, tam to jest życie :wink:

Gwoli uściślenia, to nie jest "choppero-podobny" motorek, ale najczystszej wody cruiser (tutaj odezwała sie moja motocyklowa dusza).
Więcej na ten off-topicowy temat: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tatoine
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Autoryzowany lub nie, ale zawsze dealer...
mówiąc chopperopodobny miałem na mysli yamahę 1100 maxim bo to jednak rzędówka a nie klsyczny V i chodzi jak ścigacz - mój ukochany motocykl
co do francji to tez o tym słyszałem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024