Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piter's Sharp Toys


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Piter's Sharp Toys
Piter - "Authorized Dealer of Chris Reeve Knives" , "Authorized Microtech Dealer" , wszystko fajnie ,tylko nie moge sie jakos doczekac ostatecznych cen w polskiej walucie :wink: Czy to oznacza ze ceny nozy podane na stronie wynosza tyle samo co polski przelicznik podanego SRP? 8)
Pozdrawiam
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys
mam ten sam troboł i chciałbym wreszcie zobaczyc u naszego dealera cenę : mini socom auto - 700 ZŁOTYCH....albo...Halo III - 1450 ZŁOTYCH/// albo...;)..socom elite auto - 650 ZŁOTYCH....
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys
No właśnie. Ślinię się na Green Bereta, ale nie wiem przez ile mam mnożyć kurs $ ?????????
Piter - zlituj się nad nami!
Pzdr
-wój-
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys
stoi jak byk na każdej stronie... cło... vat...

więc easy, spokojnie... Sebenza to nie jest bułka w markecie. W dodatku dolar skacze jak chce. Ostatnie dwa miesiące to kursy celne od prawie 4.1 od 3.89. Jak będę się tym zajmował full-time to pewnie i wrzucę stałe ceny w PLN. Teraz mam inne priorytety. Chwilowo ważniejsze jest dla mnie załatwianie tego, aby były noże. U Chris'a są back-ordery na prawie dwa miesiące na przód (tak, tak... to nie jest supermarket) ale ja schodzę teraz nawet do 4 tygodni. Będę miał mini Socom Elite Manuale z pierwszej serii - jako jedyny w Europie na równi z USA! Załatwiam wersje "custom" (np. Mnandi z okładzinami z ciosów mamuta 8O ). Kombinuję jak wytrzasnąć czarne HALO3 itp. I tym się na razie zajmuję... i to jest ważniejsze!

Mogę przywalić ceny jak w Europie (np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mieć spokój... tylko po co. Co za problem napisać e-mail? Nic prostszego, 30 sekund roboty! Jak na razie to osobom na prawdę zainteresowanym nie sprawia to jakiegoś szczególnego kłopotu... dobra, wracam do pracy :D
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys
No... Może Piter masz Ty i rację... Człek się wygodny robi, chciałby wszystko mieć na tacy podane. :oops:
Pzdr.
zbesztany
-wój-
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys
660 euro za sebenze 8O
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys

660 euro za sebenze 8O

"tylko" 660 bo to w sieci... w sklepie w Bonn widziałem po 750 EUR, w Amsterdamie jeszcze lepiej! ... tak, tak. Cena generalnego dealera na Niemcy to także 750 EUR (to już widziałem tylko w ich katalogu, firma "Haller").
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Piter's Sharp Toys
Z uwagi na off-topic i parę stwierdzeń, które są załamujące i bezsensowne i nie mają nic wspólnego z moją firmą (temat tego wątku), wydzielam temat sensu istnienia autoryzowanych sprzedawców. A temat tego, w jaki sposób podaję ceny na stronie zamykam, bo to w gruncie rzeczy moja sprawa, nie? :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024