Skocz do zawartości


Zdjęcie

Budowa swojego ciała od zera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

p4nk1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Budowa swojego ciała od zera
Witam.
Od zawsze mało jadłem, byłem najniższy i najmniejszy w moim otoczeniu. Moje mięśnie bardzo mało mogą zdziałać, a ciało wygląda mało efektownie, wręcz odstraszająco. Pracę mam taką, że cały dzień siedzę przy biurku, ew czasem jakieś fizyczne aspekty się trafią, no w sumie dużo po schodach latam w tą i z powrotem. Mam wielką proźbę do ludzi znających temat.
Jako, że mam 22 lata, 179 cm wzrostu (jakieś 4-5 lat temu podskoczyłem bardzo szybko, nie przybierając jednocześnie na masie), a zaledwie 51 kg wagi, nie wyglądam zbyt zadowalająco (tzn. mam kobietę, która mówi "wszystko ok", poprostu jestem nieusatysfakcjonowany swoim wyglądem, i chcę go zmienić). Jestem gotów podjąć radykalne kroki, dieta, regularne ćwiczenia, nawet powiem, szukałem, próbowałem niektórych... Nic nie dawało. Ani kilograma nie przytyłem, i ani milimetra nie zdobyłem w którym kolwiek z mięśni. Zdruzgotany szukam pomocy. Czy ktoś mi wskaże dietę, dzięki której przytyję, dzięki czemu będę mógł to przetwarzać na mięśnie? Może zna ktoś jakąś dobrą siłownię w lubelskim, gdzie doradzą mi odpowiednią dietę, i dobiorą odpowiednie ćwiczenia?
Jako, że w wielu miejscach szukam pomocy, i dostaję sporo spamu, mogę nie odebrać maila. Prosił bym o radę na gg: mój numer 9484670 (również mogę nie odpowiedzieć, ale na pewno odbiorę, bo internet mam tylko w pracy, oraz w domu, z tym, że w pracy, rzadko mam czas na gg, a w domu jestem raz w tyg). Z góry dziękuję za porady, diety, oraz zestawy ćwiczeń jeśli ktoś zechce pomóc.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Budowa swojego ciała od zera
Siema :(
Widzę, że masz spory problem bo jesteś bardzo szczuplutki, ale od tego jesteśmy aby pomóc :D
Jeśli już zapiszesz się na siłownie to zacznij od treningu ogólnorozwojowego ( przykładów możesz znaleźć sporo po wpisani w wyszukiwarkę np.FBW) Po Co taki trening?
Te trening jest abyś wyrobił sobie technikę oraz przyzwyczaił mięśnie do ćwiczeń po ok. miesiącu przejdź na lekki trening masowy przykład jest też na forum ;) ale o tym później.
Dieta to podstawa w twoim przypadku musi wyglądać jak bomba kaloryczna :D 6 posiłków powinno załatwić sprawę, przede wszystkim dużo węgli (makarony,ziemniaki,ryż,kasza po treningu mogą być również owoce) :D zdrowe tłuszcze aby zwiększyć kcal , obowiązkowa jedna łyżeczka oleju z pestek winogron do posiłku najlepiej z rana i wieczorem (przed i po trenie możesz odpuścić), białko tu jest sporo możliwości: dużooo ryb, drób szczególnie piersi kurczaka, mięso , jaja , jogurty naturalne i inne przetwory mleczne.

A i tak ps. Nie słuchaj się innych, ćwicz dla siebie :D jeżeli uważasz że jest Ci źle z taką sylwetką spróbuj to zmienić :D :D

To takie ogólne zarysy.Przykładziki diet możesz znaleźć na forum, wklej nam to coś pokminimy
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024