Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z Mestre Nem?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
bo wszystko co mialo byc powiedziane zostalo powiedziane ;) Z reszta, tylko Mestre Nem moze mowic o tym, jak sie ma grupa. I więcej nie dowiecie sie. I nie wyciągajcie żadnych wniosków z plot, które zaczynają krążyć
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
ty sie interesujesz abada, no to abada zaczela sie interesowac toba (no i adg ) :wink: :)

pozdr.
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Czyżby rozpad ADG? Kłótnia Mestre Nem i Mestre Museu? Proces o prawo do logo i nazwy? Ja jestem z natury ciekawy i lubię wiedzieć co się dzieje... Wiesz Uirapuru kto jest autorem tych słów?? :D
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Hmm, standardowi plotkarze naszej grupy? A może nie naszej ;)

Nie żaden rozpad, nie żadne kłotnie ;) Jesteś moze i ciekawski, ale to co wiesz, to tylko kilka haseł o których pojęcia nie masz ;) I to co najbardziej chyba Cie denerwuje - sam nic nie wiesz, nie wiesz czy to prawda czy nie ;) NIE WIESZ NIC poza paroma zwięzłymi słowkami. Zżera Cie od środka perfidna ciekawość. Teraz przyjalbys za pewnik wszystko co bym napisal. Dlatego, ze nic nie wiesz ;) Szukasz czegokolwiek, co by podparło Twoją tezę i będziesz się doszukiwał sensu w każdej bzdurze. Nie wiesz kompletnie nic ;)

Cieszyłbyś się, gdyby AdG się rozpadło? :) Wiem, że w głebi duszy - tak. I nie tylko Ty. Ale powiedz, podaj mi jeden racjonalny powód - dlaczego? Dlaczego byś się z tego cieszył? Może Twoja ambicja Cie do tego skłania? Albo ukryta złość... zazdrość... Może są w Twoim życiu jakieś błędy dot. Capoeira, których już nie odwrócisz i wolałbyś zakopać je pod stertą szczątków po AdG niż oglądać jak nasza grupa wspaniale rozkwita (tak jak dzisiaj?)

A ja dalej twierdzę, że wszystko jest ok ;)
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?

Cieszyłbyś się, gdyby AdG się rozpadło?

Szczerze mówiąc jest mi to całkowicie obojętne czy ADG się rozpadnie czy nie. A nawet jeśli się rozpadnie to pewnie i tak grupa, która zostanie z Mestre Nem bedzie się dalej rozwijać tak jak do tej pory. Nie wiem skąd w Twojej głowie się biorą takie pomysły... Ja nie traktuję ADG tak jak Ty ABADA :D
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?

Ja nie traktuję ADG tak jak Ty ABADA :D

Ja nie traktuję ADG tak jak Ty ABADA


Bo abada to nie AdG ;)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?

A ja dalej twierdzę, że wszystko jest ok


A ja twierdze,ze nikt z Was(z AdG)nie zna wytlumaczenia dla tych dziwnych incydentow zwiazanych ze strona i nie jest tak,ze tylko my nic nie wiemy,bo Wy tez nic nie wiecie.Blefujecie,ze wszystko co wiemy albo i nie wiemy to plotki i pogloski,ale takie gadanie,ze my nic nie wiemy jest odwracaniem uwagi od faktu,ze Wy tez nic nie wiecie.

Nie traktuj tego jako atak,bo ja nie chce koniecznie wiedziec ,co sie dzieje w Waszej grupie,ale widzac to,co wypisujecie, zdziwilem sie,ze nikt z AdG nie dal logiczengo wytlumaczenia.Wystarczyloby by powiedziec,ze to jakis blad webmastera,ale nic... 8)
  • 0

budo_lotka
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?

Ojej czyzby kryzys w AdG?? A moze powolny rozpad?? 8O



nieniejszym oswaidczam ze nie ma zadnego "kryzysu" w Artes das Gerais... grupa byla i bedzie silna..... tak jak grupa Capoeira Brasil na przyklad, ma na logo swoim w roznych czesciach swaita roznych Mestre i tylko ich tak my mamy teraz logo z Mestre Nem a Brazylia z Mestre Museu...


wszystko zostało powiedziane
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Proponuje abysmy przyjeli jedna wersje zdarzen. Skoro nikt z AgD nie chce nam zdradzic prawdy to musimy sami ja sobie stworzyc i przyjac, ze tak juz jest :wink:
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Polewałem z tej długiej psychoanalizy Uirapuru :) niezłe hehe. Jesteś psychoterapeutą zagubionych duszyczek :wink: ?

A co do topicu to i tak w końcu prawda wyjdzie na jaw i się wyjaśni wszystko. A wy co jesteście tacy ciekawi n czekajcie i nie wymyślajcie tu nowych teorii, bo i tak nie zgadniecie. ;P hehe
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Proponuje zamknac dyskusje, ploty o sądach itd. wrzucic do jednego worka z kręgami w zbożu i tajemniczym stopniem Mestre dla Paolo Siqueira ;)

Co ma być to będzie i napewno wszyscy sie dowiemy. Tylko apeluję do aferowiczów, żeby swoje informacje czerpali z pewnych źródeł.
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
a co jest nie tak z kregami w zbozu ????
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Ostatnio na oficjalnej stronie Artes das Gerais ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) przeczytałem:

Entăo os Contra-Mestres Museu, Aranha, Nem e professores Grande e Marcelinho resolverăo fundar o ARTES DAS GERAIS, posteriormente o contra-mestre Marcelinho se transferiu para o outro Grupo, o contra-Mestre Aranha fundou um grupo, o professor Grande ao entrar para a faculdade, deixou de praticar capoeira e o Mestre Nem fundou seu grupo. Ficando hoje o grupo sobre a Responsabilidade do Mestre Museu.


Co po Polsku brzmi mniej więcej tak:

Contra Mestres "Museu", "Aranha", "Nem" oraz Proffesores "Grande" i "Marcelinho" założyli ARTE DAS GERAIS, po tym, Contra-Mestre Marcelinho zmienił grupę, Contra-Mestre Aranha stworzył inną grupe, Proffesor Grande poszedł do koledżu (przestał ćwiczyć), oraz MESTRE NEM stworzył własną grupę. Na dzień dzisiejszy grupie przewodniczy Mestre Museu.

Wynika z tego że Mestre Nem nie jest już w AdG. W związku z czym byli polscy artesi będą z M.Museu i będą dalej artesami czy będą z M.Nem pod jakąś inną nazwą?
  • 0

budo_coxinha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Chcialem tylko powiedziec ze Artes das Gerais zostaje jako bylo z Mestre Nem na czele a Mestre Museu zalozyl poprostu Fundacao Internacional Artes das Gerais... tyle
  • 0

budo_coxinha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
chcialem jeszcze dodac ze Artes das Gerais Polonia ma sie bardzo dobrze..... coraz lepiej mozna powiedziec... chyba nie myslales ze zalozymy teraz "grupo de capolonia artes das associao de gerais Mestre Wannabie" z siedziba w wypizdowku??? :-D albo co gorsza przejdziemy do was??? :-) ))

pozdrawiam
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Wcale nie myślałem, ani nie twierdziłem, że Artes das Gerais Polonia ma sie źle.

komentarze typu:

"albo co gorsza przejdziemy do was???"

mógłbyś se darować.

to tyle.
pozdrawiam
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?

Chcialem tylko powiedziec ze Artes das Gerais zostaje jako bylo z Mestre Nem na czele a Mestre Museu zalozyl poprostu Fundacao Internacional Artes das Gerais... tyle


To znaczy że to już inne grupy czy jak?
Czym sie różni jedno od drugiego?
Dołączona grafikaDołączona grafika
?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z Mestre Nem?
Koniec, przepraszam, mam tu pilnowac porzadku, ale ta dyskusja sie robi nudna... jak ktos chce numer telefonu do Mestre Nem to zapraszam na prv.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024