Skocz do zawartości


Zdjęcie

MT Wawa prosba o porade :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_prisier
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MT Wawa prosba o porade :)
Wiec na wstepie witam wszystkich jako nowa osoba na tym forum:)

Chcialbym zaczac cwiczyc Muay Thai. Powiem iz po prostu ta sztuka walki mi osobiscie sie podoba 8O . Nigdy wczesniej nic nie cwiczylem wiec jestem totalnie "zielony" :) :D Moja kondycja podejrzewam ze pozostawia wiele do rzyczenia jednak po to chce zaczac cos trenowac zeby to sie zmienilo :wink: . W zwiazku z moja :) "zielonoscia" :) chcialbym zadac nastepujace pytania:

1) Kiedy njlepiej przyjsc na treningi (kiedy sa tworzone nowe grupy dla poczatkujacych) poniewaz boje sie ze po tym miesiacu czy dwoch cwiczenia (liczac od konca wakacji) to nawet grupa poczatkujaca bedzie juz za bardzo zaawansowana i sobie nie dam rady :( :oops: ??

2) Jak to jest w poszczegolnych klubach z tzw. metodologia treningow (chodzi mi glownie o sparingi :box: na ktore z racji wykonywanego "zawodu" nie moge sobie pozwolic przynajmniej nie na takie ktore pozostawiaja po sobie zbyt duze swiadectwo na twarzy :nie: .Chodzi o to czy sa obowiazkowe, czy w grupach dla poczatkujacych raczej kladzie sie nacisk na cwiczenia z workiem, walka z cieniem, lightowa praca z partnerem?? krotko mowiac "tehnika" ?? Ktora z warszawskich szkol bardziej odpowiada tym wymaganiom?? Biore pod uwage Serafina, K.O.Wala, Okninskiego - grupa trenujaca na gwardii ??

3) co do Okninskiego to jaki poziom Muay Thai jest tam prezentowany bo z tego co wiem to jest to raczej klub Vale Tudo ??

4) jak wyglada sprawa technik noznych w K.O.Walu gdyz slyszalem ze wiekszy nacisk kladzie sie tam na techniki reczne a mi jednak podobaja sie tez nozne:)

Alez sie rozpisalem ale podobno kto pyta nie bladzi 8)

Za wszelkie odpowiedzi, rady i porady z gory bardzo dziekuje poklon
  • 0

budo_dr who?
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Ooo to kolega mnie ubiegl z pytaniem:) wiec tylko dolacze sie do prosby o porady na ten temat bo tez planuje zaczac trenowac Thai w Wawie :idea:

Dodam tylko jeszcze prosbe o aktualne miejsca dni i godziny treningow bo chetnie sie przejde i zobacze co i jak 8O :) Rowniez dziekuje i Pozdr.
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - strona serafina i wszystko tam jest ,jest podzial na 2 grupy ,poczatkujaca ma treningi 2 razy w tygodniu w srode i piatek i wystartowala we wrzesniu ,jak ktos nic nie umie to niech przychodzi szybko bo czym dluzej bedzie zwlekal tym pozniej gorzej dla niego bedzie
bo grupa idzie do przodu dosc preznie.

co do Okninskiego Mirka to tam tez jest MT ale gorszy niewatpliwie niz u Serafina gdyz Mirek nie jest trenerem MT tylko bjj a Serafin jest trenerem MT ,chociaz te treningi MT u Mirka to takie Vale tudo gdzie tez sie mozna dobrze nauczyc wielu rzeczy ale jesli idzie o MT to u serafina jest zaje****.
  • 0

budo_prisier
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Wielkie dzieki Micz. Jesli mozna zapytac to jestes poczatkujacy czy moze juz zaawansowany??
Hmmm widze ze niewielu postanowilo mi pomoc :( :? :cry: Moze jeszcze ktos sie znajdzie :?: :?:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Nowiec ja moge powiedziec tylko tyle ze z tego co mi mowilo sporo osob Kowal trenowal kiedys kolesi z Serafina i wlasnei o Kowalu slyszalem wiecej dobrego.
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
ja chodze do poczatkujacej ,choc wczesniej obilem sie troszke o kick ,boks ,ale chcialem isc sam do poczatkujacej gdyz jak wiadomo sa tam lokcie(w muay thai) itd tak wiec jest to dla mnie nowy styl ktorego chcialem sie uczyc od nowa zupelnie ,pomimo ze cos tam umialem.
  • 0

budo_dr who?
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Choroba to ja widze ze pewnie wszyscy juz tam cos umieja / przyszli po jakis innych MA/ :( Sam co prawa jestem po roku Capoeiry :D ale tez po roku przerwy :cry: (najpierw kontuzja a pozniej lenistwo :oops: :oops: :oops: ) Wiec sie pewno zastalem troszeczke a i techniki niezbyt przydatne do MT :?

To ja tez pozwole sobie troszeczke kolege pomeczyc :) duzo nowych osob sie pojawia jeszcze na poszcegolnych treningach chcacych dopiero zaczac przygode z MT ?? (toz to takie miesiace gdzie na ogol na treningi wlasnie docieraja fale nowych rekrotow :) ) Czy raczej juz jest stala ekipa?? :?: :?:

Moze mi sie uda jutro zmobilizowac sily i pojawic sie na rekonesans 8)
:idea:

Pozdr.
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
na treningach jest bardzo duzo osob i z tego co widze to wiekszosc juz chodzi stale ,ale od czasu do czasu dojda jakies nowe osoby np w piatek widzialem na pewno 2 nowych i raczej na 100% nic wczesniej nie trenowali.
  • 0

budo_dr who?
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Aha :) . Dzieki wielkie za odpowiedz :) To dzis pewnie bedzie jeszcze jeden nowy :) chociaz narazie tylko przyjde sie zorientowac co i jak :) Bo mnie cos jakas grypka rozkladac zaczyna :oops: :)

Jako ze sie dolaczylem do prosby prisier'a dziekuje wszystkim za odpowiedzi :) :) :) (sztuk 2) 8O

Az tak malo forumowiczow cwiczy MT w Wawie :?: :?: 8O :) :)

Pozdr.
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
No dobra. To i ja sie odezwe.
Chodze do Kowala i bardzo sobie chwale.
Oprocz MT nauczysz sie tam i boksu.
Trener jest madry i prowadzi treningi ciezkie, ale z glowa.
Atmosfera rodzinna, klimat jak z fight clubu.
Cwiczyc nie umierac.
  • 0

budo_rst123
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Micz pewnie chodzi ci o mnie

"w piatek widzialem na pewno 2 nowych i raczej na 100% nic wczesniej nie trenowali"

bo jestem najmniejszy w klubie:) zdziwie cie pewnie ale trenowalem kiedys aikido :)
  • 0

budo_dr who?
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
No to jako ze mimo goraczki :oops: udalo mi sie dotrzec na trening w Serafinie to powiem ze podobalo mi sie bardzo :) Co do Kowala niestety wypowiedziec sie nie moge gdyz az tam nie dotarlem (Strasznie to odemnie daleko i jako ze nie mam zastrzezen do Serafina to tu juz pewnie zostane) :)

Prisier jako ze jestes osoba nic do tej pory nie cwiczaca polecam ci jednak przejsc sie do obu klubow (jezeli masz oczywiscie czas i ochote) i porownanie treningow. Osoby ktore juz cos cwiczyly wiedza (na ogol :P ) na ile moga sobie pozwolic i czego oczekuja od treningu. Natomiast dla kogos "niedoswiadczonego" :) moze sie okazac ze jednak w tym drugim klubie trening jest odpowiedniejszy, a w trzecim sa wlasnie treningi "stworzone dla niego".

Dobra koncze i ide sie polozyc bo sam juz nie rozumiem co napisalem :shocked!:

Pozdr.
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)

Micz pewnie chodzi ci o mnie

"w piatek widzialem na pewno 2 nowych i raczej na 100% nic wczesniej nie trenowali"

bo jestem najmniejszy w klubie:) zdziwie cie pewnie ale trenowalem kiedys aikido :)



a to niekoniecznie musiales byc ty ,bo tam duzo osob jest na treningu(jak sam juz wiesz) to moze ja mysle o jakis innych gosciach ,bo juz sam czasem nie wylapuje kto nowy a kto nie :D
  • 0

budo_rst123
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
hehe spoko :)
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
Mam pytania:
- gdzie jest ulica Karmelicka?
- ile kosztuje u Kowala, w jakie dni i czy jest grupa początkująca
dzięki
pozdrawiam
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: MT Wawa prosba o porade :)
karmelicka ,kolo anielewicza ,niedaleko alei Jana Pawla -jest cos takiego jak mapa i tam to jest dobrze pokazane.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024