Skocz do zawartości


Zdjęcie

Michalczewski Dzisiaj !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!

Pod koniec jakby to Gonazales by sie przewrocil gdyby sie Tigera nie lapal. Nie chcieli by rekord pobil "polaczek".
P O J E B A N E


DOKŁADNIE. Już wcześniej było parę sytuacji - jakby Darek miał szansę wykończyć -to Gonzales by kiepściutko i szybko skończył walkę... (za to robił jakieś uniki, skłony, od razu łapał...). Ehh... 8O :evil: :evil: :evil: :!:
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
QRWA NAJLEPSZY BYŁ PIERWSZY SEDZIA TAK PUNKTOWAĆ???!!!
GONZALES BYŁ SAM ZASKOCZONY TYM WERDYKTEM - ŻE WYGRAŁ WIEC CO JEST QRWA
PRZECIEŻ Z MISTRZEM TRZEBA ZDECYDOWANIE WYGRAĆ ŻEBY WYGRAĆ NAJLEPIEJ PRZEZ KO ŻEBY NIE BYŁO DYSKUSJI A TU TAKIE GÓWNO!!!
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Coz... Darek przegral walke ktora wygral. Przegral dzieki sedziom - historia zatoczyla kolo. Ale pokazal klase i jako bokser i jako czlowiek, jestem pod wrazeniem.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
no on sie ciagle kitral , no i ejszcze ta akcja z bania

pomijajac fakt ze usa i canada byla ewidentnie za meksykiem (z wiadomcyh powodow) to pewnie stracil tez za tym ze mail rozjebany luk brwiowy, a po gonzalesie malo bylo widac.. pzoa tym ze walczyl defensywnie i byl wyraznie zmachany
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
A może tak miało być ?!, co to za bokser co nie przegrał żadnej walki?!, a może w tym był jakiś cel?!, może to prowokacja dla kogoś? - Roy?!,

żeby w Reichu takie rzeczy się działy nie do pomyślenia!!!
a z drugiej strony może Darek nie chciał wygrać z Legendą?!,
bo przecież Legenda to Legenda?!
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Jak zobaczyłem skład sędziów Amerykanin, Kanadyjczyk, Niemec to już zwiastowało kłopoty w przypadku braku wyraznej przewagi. Jednak przeczuwałem, że nie pobije rekordu. Nie spodziewałem się, że Gonzales jest taki słaby, zadawał wolne niemal flegmatyczne ciosy. Darek popełnił błąd, przyjmując prawie wszystkie lewe ciosy wyższego Gonzalesa z dłuższym zasięgiem rąk. Widocznie obrał złą taktykę. To nie Gonzales atakował, ale to Darek musiał atakować. Ale Darek zachował się w porządku, nie rozpaczał, uscisnął dłoń przeciwnikowi. Szkoda, że nie pobije rekordu, no cóż widocznie to nie jemu było to pisane.
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Gonzales i kanadyjczyk do piachu , Tiger rzadzi !!! :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
mocno sie zdziwilem.Gonzales zle nie walczyl.ladnie punktowal Darka,ale mimo wszystko Darek raczej gorowal ( choc "momenty" swoje mial). po walce bylem prawie pewien,ze Tiger wygral.a tu taki numer...qrewsko niefajnie.... :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_hamlecik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
normalnie myslalem, ze pekne jak uslyszalem werdykt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Przeciez to jest paranoja. Caly swiat ogladal ta walke, a tu ktos odwalil taka maniane! Walka sprzedana na 100%. Jak to mozliwe, ze bylo dwoch sedziow z Ameryki???????? Darek i tak jest mistrzem. Pokazal klase w tej walce. Nie pokladal sie ciagle na swoim przeciwniku i bylo widac ze jego ciosy robia wieksze "wrazenie" na przeciwniku. Szkoda mi Darka.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Już z samego faktu , że Roy Jones Jr. wygrał "jedynie" na punkty z Gonzalesem , można było przewidzieć , że dla Tigera ta walka nie bedzie łatwa . Te przypuszczenia niestety okazały się prawdziwe.....Gonzales powoli i sukcesywnie punktował Darka . Nie była to jednak przewaga tak widoczna aby odbierać dotychczasowemu mistrzowi pas na jego własnym ringu :/ . Trzeba również przyznać , że wybór składu sędziowskiego napewno nie był obojetny dla ostatecznego werdyktu . Nadzieja w tym , że promotor Tiger'a postarał się o zakontraktowanie rewanżu .

Niestety trzeba przyznać , że Michalczewski już powoli "wypala" sie jako bokser......Osiągnął praktycznie wszystko o czym można pomarzyć......ale niestety w jego wieku czas już pomyśleć nad "emeryturą" . Szkoda tylko , że chyba nie bedzie mu juz dane skrzyżować rękawic z Roy'em Jones'em :/
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Nie podoba mi sie to.
Gonzales przez ostatne rundy byl pasywny, kladl sie caly czas na Darku.
Sedziowanie bylo do dupy. Tygrys powinien wygrac.

Pozdrawiam i szacuneczek'
Niedziel
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!

Już z samego faktu , że Roy Jones Jr. wygrał "jedynie" na punkty z Gonzalesem , można było przewidzieć , że dla Tigera ta walka nie bedzie łatwa . Te przypuszczenia niestety okazały się prawdziwe.....Gonzales powoli i sukcesywnie punktował Darka .


no mniej wiecej z taka sila jak u mne na shotokanie.... :bad-words:

Nie była to jednak przewaga tak widoczna aby odbierać dotychczasowemu mistrzowi pas na jego własnym ringu :/ . Trzeba również przyznać , że wybór składu sędziowskiego napewno nie był obojetny dla ostatecznego werdyktu

.

zdaje sie ze to nieobojetne bylo dlatego ze 2 sedziowie z za granicy glosowali wedlog swojego widzimisie...

Nadzieja w tym , że promotor Tiger'a postarał się o zakontraktowanie rewanżu .

Niestety trzeba przyznać , że Michalczewski już powoli "wypala" sie jako bokser......Osiągnął praktycznie wszystko o czym można pomarzyć......ale niestety w jego wieku czas już pomyśleć nad "emeryturą" . Szkoda tylko , że chyba nie bedzie mu juz dane skrzyżować rękawic z Roy'em Jones'em :/


sory -
w "jego wieku" nadal jest szybszy i skuteczniejszy od wiekszosci przeciwnikow, co to znaczy wypala sie.. :?: to nie jakis pieprzony artyssta ktory przez pol zycia powtarza swoj 1 sukces... (z mojej dzialki przyklad) to bokser ktory albo jest lepszy albo nie....
  • 0

budo_pilot 011
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Przykra sprawa :(
Tak dobrze żarło i zdechło :evil:
Mi się wydawało że Darek wygra a tu taki wynik, bez sensu...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
ten Gonzales wcale nie byl wolny-byl cholernie szybki. tempo jego walki bylo niemalze niezmienne od poczatku do konca-swietnie przygotowany.
Michalczewski moim zdaniem zapieprzyl w poczatkowych rundach, ale to jego styl-na poczatku przyjmuje ciosu "na buzie", nie wiem czy po to zeby sie bardziej wkurwic, czy ocenic przeciwnika, w kazdym razie punkty leca-i wlasnie za to dolozyli mu sedziowie. Tiger zazwyczaj nie przejmuje sie punktami bo wie ze wygra przez nokaut, no i nalapal w pierwszych rundach i przez to ze nie dal rady znokautowac Gonzalesa sedziowie zabrali mu tytul. To jak kara za cwaniactwo: masz w nosie punkty-nie bronisz sie, nie unikasz to znaczy ze jedyna szansa jest nokaut, a jak nie dasz rady, no to niestety.......
ale walka byla bardzo ladna, ostatnia runda-pelna nerwowka i widoczny chaos, tu Tygrys juz atakowal "na punkty" na ilosc trafien, to juz nie bylo finezyjne polowanie na nokaut, ale Gonzales sam byl zaskoczony werdyktem. ......
ciekawe jak Tiger zareaguje na porazke-podda sie, czy podwoi wysilki...?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
A mnie zastanawia dlaczedo mexykaniec wielokrotnie atakowal Darka glowa, a sedzia ani razu nie zareagowal stanowczo. Przy tak malej roznicy w punktach to i to, ze mexykanin jest pretendentem,nie obronca mistrzostwa powinno zadecydowac o zwyciestwie Tygrysa, a tak pozostaje wielki niedosyt.

Pozdrawiam i szacunek
Niedziel
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Gonzales wpadal na Darka,czasami nawet obrywal przez to w potylice , to nie byly ataki glowa, dlatego sedzia nie reagowal.
A niestety w walce jest tak ze nie zawsze idzie wszystko tak jak wg wszelkich obliczen powinno.....moze to i dobrze bo dzieki temu kazdy ma jakies szanse :wink:
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
hi

byc moze sedziowie z ameryki polnocnej poszli za ciosem i skoro r.j. junior wygral z gonzalesem a tigerowi sie nie uda to nawet nie bedzie marzyl by stanac do walki z ich mistrzem.
ja mysle ze niemiaszki maja w tym wszystkim swoj udzial, pamietam jak wygwizdali darka za wygrana przez tko (tylko nie pamietam z kim), potem darek postanowil ze bedzie walczyl pod polskim sztandarem - a polak dla niemca zawsze bedzie polakiem.

sam nie wiem co o tym myslec, porazka Zegana z Gregorianem byla dla mnie porazka calego swiata boksu zawodowego - poprostu kpiny, porazka darka spowodowala ze najpewniej nie moje kibicowanie boxerom ograniczy sie do walk w Las Vegas - poprostu polaczek nie moze byc mistrze przez duze M.

Gonzales na rewanzowa walke niech sobie sprawi taki 4-nozny stojaczek, ktorego uzywaja rencisci przy rechabilitacji, by poryszajac sie do przodu nie przewracac sie na twarz, lepiej mu bedzie wychodzic ostatnie, bagatela 8 rund walki przez ktore wisi na przeciwniku.


pozdrawiam z niesmakiem i pelen ubolewania dla swiata boksu zawodowego.

shy1
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!

Gonzales wpadal na Darka,czasami nawet obrywal przez to w potylice , to nie byly ataki glowa, dlatego sedzia nie reagowal.


Wiesz kazdy ma prawo do swojego zdania.
Ja twierdze, ze atakowal caly czas. A to od czego Darek mial rozciety luk brwiowy? Od potylicy? :-)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
a dlaczego z ubolewaniem Shy?? a pozatym nie do konca rozumiem co piszesz..niemcy przeciwko? przeciez niemiecki sedzia byl za nim.
co ty piszesz o Gonzalesie..wisi? to w takim razie wielka sztuka tak wisiec zeby przeciwnik obrywal po twarzy.
A Niedziel, wiem zreszta pewnie ten luk bardzo mu przeszkadzal-a co mieli zrobic sedziowe ,przerwac walke w drugiej rundzie i przyznac wygrana tigerowi, przez dyskwalifikacje przeciwnika???
a moze przyznac karne punkty??? na plus Tigerowi bo dal sobie luk rozwalic...bo co w takiej sytuacji mozna??
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski Dzisiaj !!!
Wiecie ja myślę, że gdyby tygrys się przemógł i pokładającego się gonzalesa potraktował z haka od dołu, to ten by się oduczył pochylania...I Mielibyśby i tak już istniejącą legendę...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024