Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaczynam trenować kick boxing...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zaczynam trenować kick boxing...
Witam zaczynam trenować amatorsko kick boxing chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o amatorskim trenowaniu tej sztuki walki... nauczę się czegoś czy bez trenera nie mam wielkich szans na widoczne postępy? kupiliśmy z kumplami rękawice i kaski sprzęt jest dobry mamy też gdzie ćwiczyć (wypożyczamy sale gimnastyczną lub ćwiczymy u mnie w garażu) wypowiadać się {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
To zalezy kick-boxing mi się podoba ale nie wiem czy bez odpowiedniej wiedzy jaką posiada trener coś osiągniecie bo pewnie będziecie sie tylko bić co bardziej podchodzi pod street-fighting no chyba że czytaliście z kumplami troche o kick-boxingu to może cos z tego będzie. Pozdro i powodzenia w dążeniu do perfekcji {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0
Dołączona grafika

mario
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
HEJKA...WAZNE SA CHECI JA CWICZYLEM KICB...JAKIES 16MIESIECY WCZESNIE 2LATA TEAKWONDO Z MOICH DOSWIADCZEN MOWIE CI TERAZ ZE DOBRZE BY BYLO ZEBYS SIE ZAPISAL NA JAKIES KLASY CELEM JEST ZLAPANIE PODSTAW ,A PUZNIEJ MOZESZ SPAROWAC Z KOLEGAMI .ALE JEZELI NIEMACIE GDZIE SIE ZAPISAC ,MOZECIE SPAROWAC AMATORSKO NAPEWNO WAM TO NIEZASZKODZI ,A KONDYCJA SIE POLEPSZY I REFLEKS NAPEWNO TEZ.PAMIETAJCIE O DOBREJ ROZGRZEWCE PRZED SPAROWANIEM .MOZESZ SIE TEZ NAUCZYC TROCHE PODSTAW Z INTERNETU ZOBACZ BAS RUBEN NA YOUTUBE,WIEM ZE ON MA PARE KLAS NA RECE I NOGI TO ZAWODNIK MMA.ALE MA FILMIKI O PODSTAWACH CIOSOW I KOPNIEC....SPARUJCIE BEZPIECZNIE NARKA...
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
teraz już sam sobie mogę odpowiedzieć na moje pytanie ponieważ widzę efekty na początku biliśmy się tak bez zastanowienia byle uderzyć teraz ruchy są przemyślane i walka trwa o wiele więcej bo się tak nie męczymy nie przemyślanymi zamachami {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
No i o to właśnie chodzi uderzając myśleć o następnym ciosie tak aby tego drugiego zabolało. Najgorzej w nos {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
Dołączona grafika

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
nos albo z haka w brzuch przy mocnym ciosie może nas przydusić {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
Mówisz o przeponie? {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif Tutaj boli :]
  • 0
Dołączona grafika

Neutral
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
najwazeiejsze zeby sie nauczyc technik od ternerka wtedy po jakims roku mozna samemu cos kombinowac ale niema jak trening w grupie wtedy mozna cos osiagnac..a najlepiej trenowac z lepszymi od siebie...
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trenować kick boxing...
ja zawsze dobieram sparing partnerów którzy ważą 20 kg więcej i ćwicza kilka lat więcej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

3 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024