Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy po treningu...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_sapo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wars i Sawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
to było do ostatniego postu ANIOŁA a propos czosnku i cebuli
(żeby nie było, że tekst od czapy) :oops:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?

to było do ostatniego postu ANIOŁA a propos czosnku i cebuli
(żeby nie było, że tekst od czapy) :oops:

Ale to najstarsza metodologia nauczania rzutów z grupy kokyu nage czyli rzucania oddechem. Praktykowaliśmy i praktykujemy to od niepamiętnych czasów :) :) :) .
Aczkolwiek sa i inne tajne techniki niedostepne aikidolom i wpływajce na ogromna skutecznosć np. Bjj. Jak zdradził mi Pancer - romansujcy z bjj - jak taki kolo z kleksikiem w majtasach załozy trzymanie nogami przestraszony :przestraszony :przestraszony : to jest po zawodach.
To samo pod wzgledem efektu uzyskuja zawodnicy wielbiciele hodowania sera w majtach przestraszony :blus: Sa zabójczo skuteczni :rofl: :peace:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?

Pewnie pewnie utajeni mistrzowie Aikido, a tak swoja droga to czy gdzieś są prysznice koedukacyjne :)


W Siedlcach taki jest, mało tego regulacja temperatury wody jest na korytarzu :]
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
HAhahahahahahahahahahahahahahah :rofl: rofl: :rofl:, bojowo, znaczy można kogos spod prysznica lodówą wypędzić :) , albo odwrotnie.
Heh od razu przypomina mi się sytuacja jak byliśmy na spadochronach i prysznic też tylko jeden, kumpel poszedł a myśmy mu wyłaczyli ciepłą wodę w trakcie, klął tak że cały hangar dudnił echem, az instruktor wyjżał na korytarz co się dzieje, ale że był rozumny chłop to nie pytał :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
Jak sie przypatrzylem cwiczeniom w niektirych dojo w Polsce, to wcale sie nie dziwie ze im prysznic po treningu nie potrzeby - tam sie nikomu przez caly trening oddech sie nie przyspieszy, a co dopiero mowic, zeby sie ktos spocil :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Powiedzilabym Zen, proe pana, Zen jak na obazku :roll:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
ja propopnuje zmutować temat postu na -
"Najbardziej śmierdzacy, niedomyty i niedoprany aikidowiec z jakim mi przyszło w życiu ćwyczyć, co to jeszcze jadł przed zajęciami pek przejrzałego szczypioruzaraz po papierosie i trzeci dzień bez mycia nóg nosi te same syntetyczne, grupe skarpety pod plastikowymi adidasami. a dzień długi i goracy - taki co sie nogi pocom...."
bedzie ciekawiej
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?

ja propopnuje zmutować temat postu na -
"Najbardziej śmierdzacy, niedomyty i niedoprany aikidowiec z jakim mi przyszło w życiu ćwyczyć, co to jeszcze jadł przed zajęciami pek przejrzałego szczypioruzaraz po papierosie i trzeci dzień bez mycia nóg nosi te same syntetyczne, grupe skarpety pod plastikowymi adidasami. a dzień długi i goracy - taki co sie nogi pocom...."
bedzie ciekawiej


Spotkałem kiedyś takiego francuza co do polszy na staż na motocyklu przyjechał :)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
Sam znam kilku takich :) Zastanawiam sie jakby tu ich wyroznic...bo to pzeciez twardziele...Nawet pamietam taka sytuacje...kiedy to Tamura sensei byl w Warszawie na stazu -i podczas rozgrzewki wszyscy Go otoczyli , aby moc z dobrze obserwowac i razem z nim cwiczyc, a sensei podniosl ramiona w gore i pokazywal nam cwiczenia oddechowe...niektorzy z nas tez uniesli w gore ramiona....mieli niestety, ale niezbyt swieze keikogi pod pachami... :) natomiast wcale im to jakos nie przeszkacdzalo -wnioskuje, nawet ze byli w pewien sposob z tego dumni... :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
To juz wiem teraz Grzesiu czemu ty nosisz krótkie rekawki na treningach - brzegi gi były juz tak czarne ze nie dało sie doprać i trza było amputować :wink: :wink: :wink: :) :) :) :P :P :P 8) 8) 8)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
A pod pachami otwory!!! :oops:
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy po treningu...?
ciekawe czy do treningu w TAKIEJ 8O "atmosferze" wystacza ambicja :wink: :) :) 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024