Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA
Do Popeya i Greeda . Wysłałem w którymś mailu do Mariusza notke że poruszam ten temat na forumach (kilku) internetowych(w tym że na budo) . Ale po pierwsze odpowiedział mi tylko raz jak do tej pory : ( . Po drugi on na swoim własnym forum się nie pojawia co zapewne wynika z tego że niema czasu i nie jest molem komputerowym chyba.

A i o publikacje żadną się nie pytałem gdyż myśle że o oto mu chodzi żeby jak najwięcej ludzi otym wiedziało... szczególnie że ten cytat niema w sobie żadnych sekretnych ani nowych !!! czy zobowiązujących treści a cytując (to słowo bardziej mi pasuje do tego niż słowo :publikacja) go myślę że postąpiłem zgodnie z jego wolą tzn. przysłużyłem się jego reklamie i szukaniu sponsorów i ciekawych propozycji.
Ale czemu pytasz Popey? przecież to nie był żaden wywiad więc sensu autoryzacji itp. nie widzę.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA

I jeszcze ; ) sprawa dotycząca nie tylko Pudziana .

Kto (co) sponsoruje zawodników MMA za granicą i kto byłby w stanie się tym zająć w Polsce ? Jakieś Browary ? Prywatni Spor... ? Jak jakieś pomysły to dawać to się wyśle maila z zapytaniem ...(może jakiś link...?)

A i pasuje się coś więcej od Pudziana dowiedzieć więc jak ktoś ma jakieś pytania do niego to też dawać. Na forum raczej nie odpowie ale to się mailami go pomolestuje


Natknąłem się przypadkiem na ten temat i mnie przerażenie ogarnęło. :)
Ledwie parę forów niżej w dziale Mix fighting macie opisane wszystko co dzieje się w polskim światku MMA. Przegapiliście widać wiele ważnych wydarzeń. Nasi zawodnicy startują na największych europejskich galach MMA. Wkrótce zaczną startować w Japonii. Powstał polski zespół zawodowy MMA - Shido Team Poland. Powstała Polska Federacja Bushido, która posiada świetne kontakty z japońskimi federacjami MMA. Mamy już przynajmniej jednego poważnego promotora MMA, który wkłada wiele pracy w to, aby dyscyplinę tą rozwinąć w Polsce. ;)


A w dodatku wczora (19 październik) odbyły się po raz pierwszy w Polsce zawodowe walki MMA.


A co do sponsorów - jest różnie, wszystko zależy od popularności tych dyscyplin w danym kraju. W Japonii sponsorami turniejów są największe koncerny i firmy. Na Litwie również zdarzają się poważni sponsorzy.
W Polsce mało kogo to jeszcze interesuje.


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA
zacznie interesowac jak pojawia sie konkretne wyniki i osiagiecia a na to jak zwykle potrzeba troche czasu
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA
jup

badtrip pytam poniewaz uderzylo mnie to iz zamiesciles prywatny post na publicznym forum. intencje imo nie maja tu znaczenia, ale eot - nie ma sensu ciagnac dyskusji
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA
Do Popeya zamieściłem tego jak to nazwałeś prywatnego maila gdyż uznałem że nie jest on skierowany prywatnie do mnie a nieoficjalnie do właśnie organizatorów i sponsorów .Inaczej powiedzmy.:list pryatny,trśeć publiczna.Ale jeśli ktoś się obraził do szczerze ; ) przepraszam.

Do moderatorów dzięki za skierowanie mnie na temat o który pytałem. A tak prywatnie to nie czytam wszystkiego na forumach od deski do deski i przerażają mnie ludzie którzy mają na tyle samozaparcia że siedzą w necie 24h na dobę ; ) Chociaż może jak bym miał stałe łącze to kto wie ; )

I jeszcze do organizatorów MMA : przeraża mnie fakt że nikt z was Pudziana do klatki nie zaprosił (?) ; ) Samo się nie zrobi. Fani dużo mogą ale bez przesady ; ) Szkoda że sponsorzy się tym nie interesują ale myślę że taki pomysł jakby im dobrze ktoś sprzedał i wyliczył rzeczowo koszty to ktoś by w to zainwestował . ?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedz Mariusza Pudzianowskiego na temat MMA

Boshee, a ja myślałem, że Dodo i Jakubek są wielgachni......


No szczypiory to to nie sa. Zreszta mysle, ze nawet Sapp sie chowa przy Pudzianie, poprostu Dominator ma takie lapy, ze az strach patrzec.

M.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024