Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry marketing


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing

A tak z innej beczki- czy wiecie ile topowych noży ma plastikowy spacer? Spacer taki bardzo łatwo jest połamać przy odrobinie szcześcia. A ma coś takiego większość drogich folderów.

Odpowiem w 100% "marketingowo"... na pewno żaden Microtech ;)

I mały konkurs: czy znacie nóż, który ma spacer z g10?

Hurraaa, konkusik! A co wygrałem? Odp. to choćby większość noży pana A.T. Barr'a, a już na pewno jego słynny "One Eyed Jack" (który mi się z resztą "średnio" podoba jak na razie)

No i dzięki za dobre słowo rzecz jasna, bo staram się jak mogę... ale również dziękuję każdemu za konstruktywną krytykę. Od razu wiadomo, jak iść do przodu...
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing
zgadzam sie z Piterem ze jego strona jest jaka jest bo tak chce, lubi, podoba mu sie, etc etc - to normalne, znam inne polskie strony nozowe o 100% nastawieniu handlowym nawet nie marketingowym bo w zasadzie tam jest tylko jedno przeslanie SPRZEDAJEMY
i teraz nie to zebym wychwalal Pitera :) ale
trzaby podkreslic ze jego strona to tylko maly fragment jego nozowego hobby, tak mi sie wydaje bo znam odrobine jego wiedze w temacie i podejscie do tej "zabawy" - jest nie tylko handlowe :D , mysle ze "marketingowe" podejscie w jego wydaniu jest duzo fajniejsze niz prosta notatka z katalogu
WojoHunt
  • 0

budo_nick
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Libiąż
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing
Czy wie ktoś może co to takiego jest "spacer"?
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing

Czy wie ktoś może co to takiego jest "spacer"?


czytając angielskojęzyczne opisy zawsze przyjmowałem że spacer to ten kawał ek foldera, który jest między linersami i trzyma je razem ale na tyle daleko, że jest jeszcze miejsce na głownię, ale jak się mylę to mnie poprawcie :)
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing
poza tym spacer to może być przejście się wieczorem ulicą/parkiem/lasem z dziewczyną/psem/dzieckiem ... :lol:
a tak na serio zna ktoś polski odpowiednik spacera?
może dystans?
w sensie technicznym a nie sportowym :!:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing
space - przestrzen

spacer - cos/ktos co/kto robi wolna przestrzen, wiec chyba tak to nalezy tluamczyc...tlumaczenie ze to rzecz odzielajaca linersy brzmi sensownie......
  • 0

budo_nick
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Libiąż
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing
Dzięki.

Że też się człowiek sam nie domyślił. :oops:
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry marketing

Tak przy okazji: jednostronny szlif to jest kolejne zwycięstwo marketingu nad zdrowym rozsądkiem- dlaczego TA strona jest ostrzona? Aby nóz ładnie się prezentował a gorzej ciął !!!!


Jeśli o emersonkach mowa, to ten text może wytłumaczyć takie postępowanie:

This is an Emerson signature. Being the knifemaker who brought the chisel grind to worldwide recognition, we are often asked; Why do you put the grind on the opposite side of a traditional Japanese Chef's knife? The answer is simple....We are not making chef's knives. Our knives are hard knives meant for hard users. We do not cut many tomatoes. Our tests and those of a major government agency determined that there was no difference between right and left side grinds for use as a tool or weapon. The left side was chosen for purposes of visual cue and reference.


I nie narzekajcie tyle na Emersony, bo mnie zniechęcicie do kupna mojego pierwszego prawdziwego noże :) , a już od dawna na to czekam! Ostatnio wpadł mi w oko ten "pan", i już się na niego czaję :wink:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024