Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)

..ja sie po trosze z nim zgodze....bo coraz czesciej idzie przeczytac : o kurwa ale zajebistya kosa etc...niz rzeczowych uwag i recenzji od tych co mieli to w lapie....a szkoda

..i o to właśnie kurwa :) chodzi ...

pozdr,
  • 0

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
..a tak swoją drogą strasznie ten piter nerwowy, nie spodziewałem się, że taaakiego gościa pare akapitów może wytrącić z równowagi... :cry:

Piter wyluzuj w imię dobra ogółu poklon

pozdr,
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)

..ja sie po trosze z nim zgodze....bo coraz czesciej idzie przeczytac : o kurwa ale zajebistya kosa etc...niz rzeczowych uwag i recenzji od tych co mieli to w lapie....a szkoda

..i o to właśnie kurwa :) chodzi ...

pozdr,



I o to kurwa nie zawsze chodzi. Nie bronie sie, bo ja tego typu "zachwyconych" postow z regoly nie pisze, ale dlaczegozby inni nie mogli? Np obecny topic po to wlasnie jest, zeby podziwiac zdjecie i noz. Wiadomo ze tego noza raczej nikt z nas nie ma i wiadomo ze nikt raczej nic sensownego o nim nie napisze. Jesli bedzie jakis wyjatek to tylko potwierdzajacy regole.
Jesli sie wiec juz czepiac to tylko do Pietra ze wogole bezczelnie sie osmielil taki topic zalozyc. I ze bezczelnie zrobil zajebiste zdjecie. Sa chetni?

Przestancie nazekac do kurwy nedzy. W koncu ten dzial to nie tylko uwagi od doswiadczonych uzytkownikow. Ten dzial jest dla milosnikow nozy, z wszystkim co za tym idzie!

Co do wypowiedzi WAR'a to jest jego osobiste odczucie i niepowinien sie nim publicznie dzielic obrazajac innych. To, co on krytykuje robia wszyscy, lacznie z nim samym. W koncu ludzie sie podniecaja np komputerami, znajac ich parametry. Nie trzeba uzywac czy posiadac zeby wiedziec ze taki czy inny komp jest dobry. Itd...
Ludzka sprawa.
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
PiterM - fajne zdjęcia robisz - lubię je oglądać
faktycznie - oddają pewien klimat danego noża ...

swoją drogą: faktem jest, że im dłużej czekasz na nóż tym jego wartość rośnie dla czekającego :-)
czekać rok i dłużej... - ja niecierpliwiłem się czekając 2 m-ce na swój nożyk :evil:
  • 0

budo_swingline
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Lo-Han,
Chcialem w sumie napisac cos podobnego ale zrobiles to za mnie nawet lepiej!
Wg. mnie Piter nie zalozyl postu "Wady i zalety Mad Doga" ani "Co myslicie o Mad Dogu - recenzje". Zalozyl post "Panie i Panowie - zakochalem sie" I co mozna innego odpowiedziec na to jak "Swietny noz, fajne zdjecie, gratulacje!"?
A recenzje Mad Doga??? Jakie recenzje? Toz wiadomo ze to jedne z najlepszych nozy taktycznych i tyle. Jedni moga lubic inni mniej. Tak jak jedni wola blondynki a inni brunetki. Jedni wola Mad Dogi a inni Stridery i tyle. A sa jeszcze tacy co maja kupe kasy i kupuja kute noze Dana Fogg'a i stawiaja w gablotce. Ale sa to noze same dla siebie klasa. Zreszta na pewno wiecej moze o tym powiedziec Piter czy WAR, nie mowiac juz o Seikenie.
Wszyscy tu chyba lubimy noze i tylko sie cieszyc ze ktos dostal swietna wymarzona dal niego sztuke.
I oby wiecej takich zdjec na forum.
Pozdrawiam, PEACE
Swingline
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Piter, zycze Ci jeszcze wielu takich chwil w zyciu. Kazda milosc jest pierwsza...
A teraz z innej beczki: jakiego aparatu uzywasz? Pytam tak z ciekawosci.
  • 0

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)

I o to kurwa nie zawsze chodzi. Nie bronie sie, bo ja tego typu "zachwyconych" postow z regoly nie pisze, ale dlaczegozby inni nie mogli? Np obecny topic po to wlasnie jest, zeby podziwiac zdjecie i noz. Wiadomo ze tego noza raczej nikt z nas nie ma i wiadomo ze nikt raczej nic sensownego o nim nie napisze. Jesli bedzie jakis wyjatek to tylko potwierdzajacy regole.
Jesli sie wiec juz czepiac to tylko do Pietra ze wogole bezczelnie sie osmielil taki topic zalozyc. I ze bezczelnie zrobil zajebiste zdjecie. Sa chetni?

o kurwa :)
..jestem pokojowo nastawiony, więc pokojowo odpowiem :wink: :
To jest forum więc każdy może wyrazić swoje zdanie - tak?
No to dobrze :wink: Osobiście nie bronię nikomu sikać na widok MD czy innego Straidera, korzystam jedynie ze swojego prawa do zdania a podzielam akurat opinię WARa.
Nie kwestionuję kunsztu Pitera do robienia zdjęć bo jestem pod silnym wrażeniem czemu dałem dowód już dość dawno... i również kocham noże (żeby nie było :) ).
Nie wydaje mi się jednak, żeby obligatoryjnie należało kwiczeć na widok każdego noża jaki się pojawi na forum niezależnie z jakiej stajni pochodzi albo czyj jest. A odniosłem wrażenie, że jeśli to jest MD i na dodatek Pitera to niezależnie co się prywatnie sądzi w dobrym tonie jest trochę popiać z zachwytu.Chcę się mylić :wink: ...ale nie prowokować dalsze dyskusje na ten temat czy wprowadzać jakiekolwiek podziały na forum - to nie ma sensu. Ja pass :!:
Proponuję trochę wyluzować i podchodzić do wypowiedzi z większym marginesem - to forum ma przecież łączyć a nie dzielić :P

pozdr,

ps. ale tego MD pomimo, że wygląda jak kuchenny to chciałbym mieć - nie ma sprawy :)
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)

Co do wypowiedzi WAR'a to jest jego osobiste odczucie i niepowinien sie nim publicznie dzielic obrazajac innych.


Wiesz Lo-Han, to wcale nie jest przyjemne, dyskutowac z kims, kto sam sie na strzal wystawia. Przeczytaj jeszcze raz wlasne slowa, a potem padnij na kolana modlac sie do dowolnego Boga, zeby zeslal Ci (wykasowane przez cenzure).
Dodatkowo, masz jak widze problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu, a ja nie zamierzam Ci tlumaczyc "co poeta na mysli mial". Bo uwazam, ze szkoda na to czasu.
Nastepnym razem, zanim opublikujesz jakis post, zastanow sie, czy nie jest to Twoje osobiste odczucie ktorym nie powinienes dzielic sie z innymi.
Wojtek
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)

No to dobrze :wink: Osobiście nie bronię nikomu sikać na widok MD czy innego Straidera, korzystam jedynie ze swojego prawa do zdania a podzielam akurat opinię WARa.


Masz pelne prawo do podzielania takich czy innych opinii, ale krytyka w tym wypadku nie jest konstruktywna, ani Twoja ani WAR'a. Po prostu niepodoba sie wam ze ktos sie zachwyca... Po co to komu?? Ci ktorzy sie zachwycali poczuli sie pawdopodobnie dotknieci, a niektorzy sie a wami zgadzaja, i tyle. Niepotrzebne burzenie krwi...

I watpie zeby ludzie sie zachwycali nozami/zdjeciami Pitera bo sa Pitera...
Tak sie nieprzypadkowo sklada ze i noze i zdjecia jego sa niecodzienne.
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Lo-Han, po kiego probujesz zmieniac plaszczyzne dyskusji ? I po kiego probujesz konfrontowac mnie z Piterem ? Czy w moim poscie bylo cos na temat zdjec czy noza ? Nie ? Czyli kto rozpetuje zamieszanie w tym temacie ? Masz w tym jakis biznes, misiaczku ? :twisted:
Wojtek
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
WAR:
przeczytalem naprawde jeszcze raz to co napisalem i nic tam niewlasciwego nie widze.
Byc moze jestem ograniczony.

Odwzajemn kurtuazje i postaraj sie objektywnie przeczytac ponizszy cytat. Pamietajac o tym w jakim topicu sie znalazl powiedz czy to bylo wlasciwe:

90% tu piszacych nie miala Mad Doga w reku. Znaja go tylko z opisow i recenzji. Ale szukaja w nim duszy, albo chca sie dac pokroic. To przypomina troche slinienie sie na widok prospektu Ferrari, nie majac nawet prawa jazdy ...
Wojtek


  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Nie wydaje mi sie ze to ja zmieniliem plaszczyzne.
Nie proboje nikogo z nikim konfrontowac.
Nie mam zadnych interesow w niczym zwiazanym z VB .
Nie jestem misiaczkiem, w kazdym razie nie dla Ciebie.
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Sorry, pominalem jedno pytanie.

Czy w moim poscie bylo cos na temat zdjec czy noza ?


Nie bylo, i wlasnie o to chodzi.
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Lo-Han, pysiaczku, czy ty masz sklonnosci S/M ? Co post, to wystawiasz sie na kolejne strzaly. Chyba wzruszyc mnie po prostu chcesz ...
90% postow tutaj NIE MA zwiazku z tematem, i Twoje nagle wystapienie w obronie "czystosci" topicu, szczegolnie w swietle dopieprzania sie wczesniejszego o rzeczy NIE napisane, wyglada nieco zalosnie.
Ale to tylko moje odczucie, ktorego nie powinienem publicznie oglaszac.
Widac zlosliwy jestem, skoro jednak to robie :twisted:
Wojtek
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Koniec dyskusji panowie. Na priva takie dywagacje. I nie obrażać się.
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Czystosci topicu? Znaczy kompletnie nic nie zrozumiales?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)

..a tak swoją drogą strasznie ten piter nerwowy, nie spodziewałem się, że taaakiego gościa pare akapitów może wytrącić z równowagi...

Ja nerwowy? :lol: Jestem oazą spokoju... papieros

I wiecie co? Trzeba się spotkać na piwo i pogadać! WSZYSCY jak tu jesteśmy. To jedyne wyjście... i całkiem fajne z resztą :D
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Jestem za! Tylko gdzie?
Proponuję Łódź :) , jest w centrum :) , wielu z nas jest stąd :) ......

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Jestem stanowczo za, najlepiej w jakiejś knajpie na lotnisku żeby cały metal został za detektorami metalu i nie zagrzewał nas w dyskusji :)

A tak na serio to możnaby coś ustalić, wszyscy zapewne mają blisko do Warszawy trzeba by tylko ubłagać wszystkich posiadających co bardziej unikalne noże (takie jak Mad Dog) o pojawienie się i w tym momencie skończyłby się temat, że ktoś jest silnie podniecony, tylko właściwie nie wie czym.

ze mną przyjadą:
Dragonfly, AFO, LCC tact., Medalion, CQB-1, UMS mil-tan, Halo-3 z trytem
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i panie... zakochałem się (MadDog content)
Szkoda ze jestem nieco dalej niz inni...

Teraz zaluje ze wogole wdawalem sie w jakiekolwiek "nienozowe"dyskusje. Od wielu miesiecy zagladam na VB wlasciwie tylko do "nozy", bo mnie oczywiscie interesuja ale takze i dlatego ze nie bylo tu nigdy zlej atmosfery i takich tam jalowych dyskusji jak niekiedy w innych dzialach.

Przy okazji chetnie bym sie przyznal ze nie mialem racji jesli bym tak uwazal, ale niestety nie jest tak. Mam nadzieje ze ludzie ktorzy sie chca pozachwycac zdjeciami i nozami na nich nie sa zastraszeni. Nawet jesli tylko chca napisac "Ooooo jaki piekny" i nigdy tego czegos nie mieli w reku.

I na tym koniec z moimi "nienozowymi" postami..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024