Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napad i ciekawa sprawa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_taiger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
a czy ten kolerś coś trenował czy to tylko taki talent posiadał
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
U nas na dzielni jest taki koleś Andrzejek (około 55 lat). typ ze sklepu nie wijdzie do momentu aż wszyscy w środku nie powiedzą mu dowidzeni. Rewelacja ale do czasu jak kogoś 4 razy żegna bo potem lecą wyzwiska i co tylko trafi mu w ręce.

Pozdro
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
To sie nadaje do autetyntkow na joemonster.org :D
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.

Na którymś z przystanków wsiadł koleś, znany w Gdańsku głuchoniemy

wydarłem się na niego


Po co sie na niego wydarles ?

I jeszcze jedno: Gdyby na jego miejscu (czy tez np. w pociagu) jechala jakas parka i by sie sexowali to bys ich tez wyrzucil ?
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
rozumiem ze osoby gluchonieme powinno sie traktowac lagodniej itp. ale przeczytales dalej??co ten gosci robil??I ty sadzisz ze to w porzadku, normalne??
  • 0

budo_peruk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
Ja myślę że Romkowi nie chodziło o łagodniejsze traktowanie tylko celowość dacia się na osobę która nie słyszy :) :) :)

No, ale jasnowidzem nie jestem. Niech się wypowie zainteresowany.

Pozdrawiam
Peruk
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
W kazdym miescie sa takie pierdoly :!:
U mnie na osiedlu, zawsze w tym samym miejscu stoi bezdomny gosc, troche chory na umysle, ale stoi o kazdej porze roku, w godzinach od 9.00 - 16.00, prosi ludzi o jakies rzeczy do zjedzenia, pieniadze, ubrania.
Mialem z nim dwie takie historie:
I. Ide na zakupy, mijam go a on do mnie mowi czy nie moglbym mu jakiejs pracy zalatwic, ja mu mowie zglos sie pan do urzedu pracy albo do biura planowania kariery zawodowej, goscia zatkalo i poszedl se.
II. wracam z kumplami ze szkoly a on do nas podchodzi reka schowana pod kurtka, pomyslalem a jak on tam ma jakis noz albo inny sprzetm, takiemu to wszystko moze chodzic po glowie, przygotowalem sie mysle ze jak wyjmie sprzet to cos sie zrobi, a on podchodzi do nas wyciaga..... jkas figurke SMERFA i mowi: Pamietajcie Smerf was pilnuje :!:

mam juz dosc tego goscia, kiedy sie z domu rusze to on zawsze tam jest, świątek piątek czy niedziela

pozdrowienia
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.

Ja myślę że Romkowi nie chodziło o łagodniejsze traktowanie tylko celowość dacia się na osobę która nie słyszy :) :) :)


Dokladnie.
  • 0

budo_hadouken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
Hehe w Szczecinie jest taka babka, co sprzedaje gofry w budzie o swojskiej nazwie "Calus". Motyw jest taki, ze baba sprzedaje TYLKO gofry i przez jakis dluzszy czas chodzila do niej grupka ludzi i ustawicznie zamawiala frytki :D . A stary babsztyl zamiast na nich zlac coraz bardziej sie wkurwial. Doszlo do tego, ze teraz babka na zdanie "poprosze frytki" reaguje niepohamowanym szalem (berserk :wink: ). Dla przykladu: jednego z moich kumpli oblala woda z kubla, inny cudem uniknal trafienia w laeb patelnia, a jeszcze innego gonila ze szczota po placu. Motyw jest za mocny, szczegolnie jak ktos o tym nie wie i, podpuszczony przez kolegow, chce sobie kupic frytki. Mozna sie zsikac ze smiechu :D . Polecam kazdemu jako atrakcje turystyczna Szczecina.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
bede w ferie w szczecinie pare dni. mów dokladniej gdzie:)
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.

U mnie na osiedlu, zawsze w tym samym miejscu stoi bezdomny gosc, troche chory na umysle, ale stoi o kazdej porze roku, w godzinach od 9.00 - 16.00, prosi ludzi o jakies rzeczy do zjedzenia, pieniadze, ubrania.

Na jakim osiedlu w Katowicach to miało miejsce? :)
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
na Osiedlu Tysiaclecia :) (zwane Tauzen, TZN) moze tez tu mieszkasz i goscia znasz 8)
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.

na Osiedlu Tysiaclecia :) (zwane Tauzen, TZN) moze tez tu mieszkasz i goscia znasz 8)

Nie. Nie znam gościa i na Tauzenie nie mieszkam ;)
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
To żaluj gosc jest naprawde THE BEST i wymiata u nas na osiedlu (jesli chodzi o bezdomnych)

:)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
To w Katowicach po centrum chodzi taki gościu cały ubrany na biało w jakiś prześcieradłach i z jakimiś pakunkami i czosnkiem na szyji.
Ale on jest nieszkodliwy.
Słyszałem kiedyś taką smutną historię że ten gościu oszalał po tym jak jego córka umarła na porodówce, rodząc dziecko, na zakażenie. I gościu zdecydował że zwsze będzie czysty. Dlatego chodzi na biało. Smutne :(
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.
Hadouken-jaka to ulica?
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad i ciekawa sprawa.

To w Katowicach po centrum chodzi taki gościu cały ubrany na biało w jakiś prześcieradłach i z jakimiś pakunkami i czosnkiem na szyji.
Ale on jest nieszkodliwy.
Słyszałem kiedyś taką smutną historię że ten gościu oszalał po tym jak jego córka umarła na porodówce, rodząc dziecko, na zakażenie. I gościu zdecydował że zwsze będzie czysty. Dlatego chodzi na biało. Smutne :(


widziałem go w okolicach dworca - taki koleś, wyglądający na papę smerfa, z woreczkiem foliowym w ręce. szkoda go...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024