Skocz do zawartości


Zdjęcie

zawody w warszawie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?

Witam

To fakt, że na stronie internetowej Związku są mało oktualne dane - no cóż - chyba nie ma tego kto robic?!
Wiem też, że w biurze Związku można dowiedzieć się o aktualnościach wszelkich - można zadzwonic lub wysłać e-mail bezpośrednio do sekretariatu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (zawsze to jakieś rozwiązanie).

A cha a tak na przyszłość Polski Związek Wushu to w skrócie - PZWS.

Jak Wam podobały się ostatnie Mistrzostwa Polski? Szkoda, że na Gali nie było Tańca Lwa, a jak podobały sie Wam pokazy szkół?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie


Mowisz ze mozna wyslac e-mail do sekretariatu. Lubv zadzwonic.. Hmm.. Jesliw sumie w jakiejs sprawie ktora mogla by byc na necie zadzwoni lub napisze 10 osob, to.... smiem twierdzic ze taniej i szybciej jest aktualizowac istniejaca juz strone... Przy gotowcu nie jest to ani czasochlonne ani trudne... Mozna do tego przygotowac przeciagu 1-2 godzin nawet osoe nie potrafiaca robic stron... Przynajmniej jesli chodzi o aktualizacje... Jak podobalhy mi sie mistrzostwa? ano... Jak ktos napisal - coraz mniej osob.... Generalnie jesli takie bedzie podejscie PZKFWS, czy raczej takie metody dzialania (zakladajac dobra wole, chec i zero wiedzy jak sie za to zabrac) to jedyna forma promocji KF w polsce beda chyba tylko jakies filmiki pojawiajace sie czasem w kinach. To smutne... Z takich zawodow mozna bylo by zrobic fajna imprezke (kiedys pisalem punkt po punkcie jak mozna by sie za to zabrac)... W kazdym razie cos, co ma progres a nie zmniejszajaca sie liczbe gości.. Bo w koncu Ci goście to tez potencjalni zawodnicy, ćwiczący, czy tez nosniki informacji na temat "fajnych zawodow".. Ile razyn np. PZKFWS wlaczyl sie do jakiejs wiekszej imprezki plenerowej? Skrzyknal by kilak klubow, dogadal sie z organizatorami, zrobil kilka pokazow, kluby rozdaly by swoje ulotki.. i cos by sie dzialo...
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
A ja mam dwa pytanie czy choy lee fut (nie wiem czy dorbze napisałem) startowało w na tych zawodach pierwszy raz ,vo tak mi sie zdaje.
I mam pytanie do Mersi (bo ona jest chyab zorientowwana, ale jak ktos iwe to niech pisze) czy bedzie mozna kupic kasete video z walkami z zawodów bo chce siebie zobaczyc
pozdro
  • 0

budo_zxc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Choy Lee Fut (sorki za pisownię jeśli nie jest poprawna) startował bodajże wiosną tego roku lub jesienią poprzedniego po kilku letniej przerwie.
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
cze
na zawodach sprzeano podobo sporo biletów, ale to inna kwestia, zawodnikow było mało, ale chyba tylko w sanshou.
Przybywa zawodników za to w formach tradycyjnych w sportowych jeszcze mało. No i przybywa młodzieży. nie wiem czy zwróciliście uwage, ale podzielono w koncu konkuręcję dzieci broń na kategorie wiekowe dzieciaków było sporo. no dobrze w końcu to nasza przyszłość :wink:

jesli chodzi o kasetę z zawodów hym to nie wiem czy PZWS będzie sprzedawał kasety podobno jest małe zainteresowanie.
Ale m@ciek pisałes, że jesteś z PAK HOK podobno p. Dybcio (tzn. nie osobiscie bo sedziował), ale ktos od Was filmował zawody.
swoja droga ciekawe kiedy TVN pokaże to co nakręcili byli w koncu od rana nakrecali nawet rejestracje - jak ktos bedzie wiedział to niech da znać!

Swoją drogą to ciekawe czy się widzielismy na MP i nawet o tym nie wiemy :lol: , bo tylu ludzi stąd było na MP i to od początku-rejestracji az do samego końca (a wtedy to juz wogóle mało jest ludzi)

CHOY LEE FUT Polska to szkoła należąca do Polskiej Organizacji Kung Fu, która od tego roku czynnie nalezy do PZWS. Brali juz udział w Pucharze Juniorów. Pucharze Polski w kwietniu i teraz z tym, że dołaczyła do nich jeszcze jedna szkoła LUNG Tomasza Chabowskiego (Ja pamietam go jeszcze z dawnych czasów zawodów kiedy sam był zwodnikiem.)
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Od nas z Pak hok tylko fotki robilismy niestety nikt ine kręcił. A co d owiekszej ilosci zawodników to nie jestem przekonany naprewde jest mało osób w wieku 17-24 lata ine tylko w san shou ale takze w formach. Jedyne co mnie zaskoczyło to duza liczba par w set sparingu bo az 9 z czego wystartowąło 6 chyba .
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Zarówno pisownia Choy Lee Fut i Choy Li Fut jest poprawna... szkoły związane z "krakowem" to Choy Lee Fut, szkoły związane ze "szczecinem" to Choy Li Fut... na świecie istnieje wiele innych sposobób zapisywania nazwy tego stylu m.in. Choy Lay Fut, Cailifoquan itd.

Na tych zawodach startowali zawodnicy Choy Lee Fut
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Króciutko o samych zawodach:

Plusy:
O niebo lepiej niż ostatnio - lepiej zorganizowane, więcej ludzi, subiektywnie chyba wyższy również poziom.
Parę ładnych walk udało mi się zobaczyć, pojawiło się też stadko obiecujących juniorów w formach (choć przyznaję, że na te ostatnie patrzyłem kątem oka). Tu mam jeszcze taką sugestię odnośnie tej młodzieży, że może warto by było zorganizować im jakieś zawody w semikontakcie? Byłoby zaplecze dla późniejszych zawodników sanda.

Minusy
Cały czas brak reklamy, chociaż podobno jakieś plakaty na mieście wisiały, w związku z czym publiczności było jak na lekarstwo. Co do prasy i reklamy, to pojawiła się relacja z zawodów w Wyborczej wczoraj, jak ktoś ma ochotę przeczytać jest tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
W sumie dobrze, że coś się pojawiło, tylko czy ciągle trzeba powtarzać te blabla o Damo i Shaolin? :?
Tym niemniej generalnie jest postęp, co mnie cieszy i mam nadzieję, że tendencja się utrzyma, czego wszystkim życzę.

K.

PS. No i dziekuję Adamowi i Tafii za wspólne obżarstwo i picie dokonywane zastępczo podczas gali, której nie widziałem i nawet jeśli była super, to wcale nie żałuję :wink:

K.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?

PS. No i dziekuję Adamowi i Tafii za wspólne obżarstwo i picie dokonywane zastępczo podczas gali, której nie widziałem i nawet jeśli była super, to wcale nie żałuję

Ja dziekuje Krzysiowi, Adamowi i Marcie oraz polecam sie na przyszlosc ;)
Gali nie widzialam, a troche zaluje, moze w tym roku bylaby m.in cza-cza?
Pozdr.
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Jakies konkretne walki wam sie podobałe , moze jakies moje :-) A i mam pytanie ktos widział knockout w finale do 75 kg Azara bo kurcze sie rozgrzewałem i nie zobaczyłe :cry:
pozdro a zawody w semicontakcie sa organizowane chyba
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Mi sie podobala ta z tym zawodnikiem co czesto wchodzil w nogi, ale ze przyszlam gdzies w polowie zawodow to "troche" niezorientowana bylam(jestem) Takze wybacz, nie kojarze Cie.
Pozdro
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w warszawie?
Tak ten zawodnik co wchodził w nogi to wchodził moje nogi .. Ale w 2 rundzie udało mi sie wygrac przed czasem jesli o ta walke chodzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024