Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Takie artykuly mozna pisac tylko na kwasie albo zyjac w glebokim fanatyzmie religijnym. Efekt jest ten sam.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...

Droga doskonalenia się propagowana przez walki Wschodu zmierza do całkowitej pewności siebie, pełnej kontroli nad własnym życiem, wiary w nieograniczone możliwości. Droga chrześcijanina jest zupełnie inna: to zaufanie Bogu i życie według Jego woli. Ojcowie pustyni mówili, że na tym polega zwycięstwo szatana: gdy człowiek twierdzi, że jest doskonały, że jest panem siebie i swojego życia.


...Wymieklem...


ROTFL- przecież w tym nie ma sprzeczności!!!


Jest sprzecznosc z tym ze jej nie widzisz Combat, chrzescijanstwo to odwolanie sie do autorytetu-wszechmocnego Boga,on ma kierowac, sterowac czlowiekiem. Wschod propaguje wolnosc, rozumiana jako wlasna odpowiedzialnosci za siebie, dzialanie w wlasnej woli i wlasnego"widzimisie" co dla prawowitego chcrzescijanina (i zyda) jest powaznym grzechem.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Sally, co Ty pier....
Zastanow sie moze chwile, co to znaczy "wolna wola" i w jakiej religii to jest jedna z podstawowych kwestii...
Albo pomysl sobie, jaka to wolnosc i dzialanie wg wlasnego "widzimisie" propaguje konfucjanizm...
Albo jak mozna wyjsc poza swoja kaste w Indiach...
Albo jaka wolnosc panowala przez wieki w japonskim spoleczenstwie...

Pozdrawiam,
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Sally - słusznie, że mam Cię w INGORZE.

Poczytaj co nieco o religii chrześcijańskiej... Bo naprawdę nie mogę :lol:
CZŁOWIEK MA WOLNA WOLE I MA MOZLIWOSC PODEJMOWANIA DECYZJI- ZAROWNO DOBRYCH, JAK I ZLYCH. To krótka informacja nt. owej religii.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Konfucjanizm, moze bardziej zwraca sie do Nieba, ale nie jako Boga (ten sam syndrom zreszta maja Japonczycy) tylko jako Pana i Wladcy, ktoremu jest sie poslusznym i spelnia sie jego wole z radoscia. W tym aspekcie faktycznie przypomina troche to chrzescijanstwo, ale zauwazcie podstawowy w chinach jak i indiach problem karmana. Tzn wlasnej odpowiedzialnosci za wlasne uczynki, a nie odpowiedzialnosci przed kims jak to ma miejsce w chrzescijanstwie.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Sally: prosze... Litosci... Przeczytaj sobie moze co niebadz o religiach, zastanow sie i dopiero pisz... :roll: :evil:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Mateusz ja kiedys juz do KrzysiaT co ja mysle o takich wypowiedziach, to sie powtarzac nie bede...
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
O takich, to znaczy o jakich? I zwroc uwage, ze pierwszemu czlonowi Twojego zdania brakuje orzeczenia, przez co nie jest ono zbyt zrozumiale. A jesli chcesz uslyszec moje zdanie wyrazone w inny sposob (moze nie bedziesz musial sie powtarzac) to prosze bardzo: twoje kilka poprzednich postow o religiach zawiera tyle zupelnie kardynalnych i podstawowych bledow (dotyczacych nie tylko chrzescijanstwa), ze trudno z nimi dyskutowac czy w rzeczowy sposob na nie odpowiedziec. Stad wynikala moja sugestia, zebys sobie troche wiecej na ten temat przeczytal. I tyle.
Pozdrawiam
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL: wschodnie sztuki walki są sprzeczne z Ewangelią...
Troche OT:

A jesli chcesz uslyszec moje zdanie wyrazone w inny sposob (moze nie bedziesz musial sie powtarzac) to prosze bardzo: twoje kilka poprzednich postow o religiach zawiera tyle zupelnie kardynalnych i podstawowych bledow (dotyczacych nie tylko chrzescijanstwa), ze trudno z nimi dyskutowac czy w rzeczowy sposob na nie odpowiedziec. Stad wynikala moja sugestia, zebys sobie troche wiecej na ten temat przeczytal. I tyle.
Pozdrawiam


Mateusz, chyba nikt inny na tym forum nie potrafilby napisac "nie chce mi sie z Toba gadac, bo pierdolisz glupoty" w taki elegancki sposob. Dyplomata... :) poklon

Pozdrawiam,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024